HZ.YUNUS'UN DUASI*" la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin "

Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Bana tutunup evlat olsunlar ya rabim. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşenin kahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyle Allahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol” de Rabbim. Amin.

50/50 okudum Rabbim kabul etsin ins. bu arada guzbahar yazmıştı sanirim duasini embriyo transferi olacak bi sonraki ay sanirim duasi hayırlı saglikli evlatlar
canım allah razı olsun beni ve duamı unutmamışsın. ne mutlu sizler gibi dua kardeşlerim var. rabbim cennette de buluştursun inşallah.

FallenAngel FallenAngel canım duamı geç yazdım kusura bakmayın bir fırsat bulamadım. canım bugün için gülbera ve bana 100 er okudum canım. liste sonuna kadar da herkese 100 yazamısın. hafta sonuna kadar bitireceğim. mazeretli olunca okuyamadığım arkadaşlar oluyor. herkese okumak istediğim için önceden okumak istiyorum.

07.03.2016 @gulbera
Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Bana tutunup evlat olsunlar ya rabim. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşenin kahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyle Allahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol” de Rabbim. Amin.
07.03.2016 @guzbahar için okuyoruz
@gulbera duası : Rabbim gülbera kulunun gönlünde olanı hakkında hayırlı eyle, hakkında hayırlı olanı gönlüne razı eyle. Dünyası, dini, ahireti için hayırlı bereketli güzel ve kolay olanı nasip et. Allahım işinde ve evliliğindeki kapalılıkları tez zamanda aç önündeki engelleri tez zamanda hayırlısıyla kolaylaştır. her birimizi razı olduğun kullarından eyle okuyan vesile olan herkesin dularını hayırlısı ile kabul eyle AMİN
1 @gulbera
200
2 @guzbahar 200 herkese 100
3 @NEFSSEMS
4 @yumiti
5 @-Mahperi- 100
6 @Sealand
7 @vefa84 125
8 @_asmunikal_
9 @eilenn
10 @dnzderya mazeretli
11 @bulut776 400
12 @LiLyaNa_
13 @TugbaHamza
14 @whitewolf 150
15 @FallenAngel 200
16@mucizem_2012 mazeret
16 @Dombik MAZERETLİ
17 @Ausencia 200
18 @Yagmurun_kizi 100
19 @tulipa
20 @aswen 200
21 @cansu_tr
22 @evTik 200
23 @_haymeana_
24 @Senfonim
25 @Sukasidesi32
26 @Ceylinimdeceylinim
27 @msgulerr
28 @tubatesbih 100
29 @Camille_claudel
30 @Safistd 65
31 @Fsanft
32 @Hazal
33 @BenIpek
34 @miskamber 100
35 @ariyana mazeret herkese 100
36 @busenebenimsenem
37 @lisaa-89 200
38 @TEKPRENSES
39 @gizmoo567
40 @synulox mazeret
TOPLAM OKUNAN 2540

FallenAngel FallenAngel 50 tane okudum. Hayirlisiyla kabul olur dualar ins. Bu aralar sikintili gunler yasiyorum, nacizane benide dualarinizda anarsaniz cok tesekkur ederim.
canım liste çok kalaba olduğu için 50 +50 = 100 yani ikişer kişi gidiyoruz
yani 50 daha okuman lazım bugun
senin için dua ederim..
istersen bana özelden mesaj yaz...
sıkıntı etme Allah büyüktür.

canım liste çok kalaba olduğu için 50 +50 = 100 yani ikişer kişi gidiyoruz
yani 50 daha okuman lazım bugun
senin için dua ederim..
istersen bana özelden mesaj yaz...
sıkıntı etme Allah büyüktür.

iki kişi içinmiydi 100 ? Ben sadece Gülbaraya nıyetlenıp okumustum...Bır 100 daha okuyorum şımdı G guzbahar için .Eklersın canım

X