HZ.YUNUS'UN DUASI*" la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin "

Amin..
Kesinlikle ben boş yere ameliyat edilen insanlar olduğına inanıyorum.O yüzden biraz insanlar kendi doktoru olmalı. takip etmeli falan.

Duam : Zeynep : Allah’ım, bu gam ancak işlediğim günahın karşılığıdır. Allah’ım sen noksan sıfatlardan münezzehsin! Zulümden, sitemden berîsin, temizsin; hiç suçsuz bir kişiye dert verir misin? Gam verir misin? Ben ne suç işledim ise sen affet yarabbim.Bilirim ki sen Tövbe edeni sana yakarıp yalvarıp yardım isteyen kullarını geri çevirmezsin. Benim ve Buradaki tüm kardeşlerımın biz kullarının günahlarını affet Dua larını kabul et yarabbim...

En ince işlerin tüm inceliklerini bilen Rabbim , Sana Ya Latif adınla yalvarıyorum , Ya Vedud adınla Ya Cami adınla yalvarıyorum bütün güzel isimlerinin hürmetine Kalplerimizi birleştirdiğin gibi bizi de birleştir. Hasan bana dönsün.. onunla evlilik nasip et .Yalnızlık sana mahsus büyük Allah ım.Senin herşeye gücün yeter..Sana inandım sana sığındım..Kalpleri sevgiyle birleştiren sensin...Önümüzdeki engelleri kapalı kapıları Fettah adının hürmetine aç..Ya Rahman , Ya Rahim , Ya Hakem , Ya Vekil..Sen Azizsin..Hakimsin..Herşeye Kadirsin..Günahlarımızı affet .Bizim için de '' Ol '' de..Peygamber efendimizin rüyasını gerçekleştirdiğin gibi ,Bizlere de büyüklüğünle gösterdiğin güzel rüyalarımızı gerçekleştir.Dua mı ve burada sana el açan tüm kullarının dua larını Mucib adının hürmetine kabul et yarabbim. “İyyâke na’budü ve iyyâke nesteîn”
(Yalnız Sana kulluk eder, yalnız Sen’den yardım dileriz) AMİN

Kızlar ben Dua mı yazmayı unutmuşum kusuruma bakmayın...Hepınız birer kere Duamı okursanız çok sevınırım.
Hepinizden Allah ım razı olsun inşallah.
Ben bugun için Kendim Haymena diye ayırmadım.
Hepimizin niyetıne 1200 adet okudum.
Daha okuycam kısmet olursa.Okursam yazarım liste zamanı bitmeden
Hakkınızı helal edin.Rabbim hepinizin gönlündekılerı hayırlara çevirip versin inşallah

Ala ala ben bulamıyorum yazdıgımı.... başka bır topiğe yazmamısımdır inşallah kazayla ....

FallenAngel canım ben 1200 okudum.Haymena ve benım ıcın degıl sadece...hepimizin niyetıne hepımız ıcın bugune 1200 okudum.Rabbim hepımızın Dualarını kabul etsın inşallah.
Allah hepınızden razı olsun.

Kızlar o dua okuyan ağızlarınız bal yesin ... !!! Hiç umudum yokken hamile kaldığımı öğrendim çok sağ olun :') Allah razı olsun sizden sizi çok seviyorum
anammmmmmm sen ciddimisinnnn bebekmi geliyorrrrrr allahımmm nasıl sevndim anlatamammmmm
hadi bismillah darısı diger kıslarımızın başına süphanALLAH

s.a bacılar listenizde yer varsa benide alırmısınız
tüp bebk tedavisi görüyorum cuma günü yumurtalar toplanacak duaya ihtiyacım var

canımmmm liste yarılandı alırım almasına ama çok zorlanırsın senın için dua ederim ederiz...
rabbim gönlüne göre versin...
kun fe yekun.....rabbim ol der ve olur....

Merhabalarr listeniz aciksa bende katilmak isterim kizlar

canım listemiz kapalı takipte ol yeni listemize alırım seni

anammmmmmm sen ciddimisinnnn bebekmi geliyorrrrrr allahımmm nasıl sevndim anlatamammmmm
hadi bismillah darısı diger kıslarımızın başına süphanALLAH
Çok sağol çok sağ olun Allah razı olsun ... Mucize biliyor musunuz rahime yumurtalık yapışık yumurtalıklar kist dolu inanmıyorum su an Allah sizden razı olsun dualarıniz size kat kat geri dönsün

Çok sağol çok sağ olun Allah razı olsun ... Mucize biliyor musunuz rahime yumurtalık yapışık yumurtalıklar kist dolu inanmıyorum su an Allah sizden razı olsun dualarıniz size kat kat geri dönsün
yüce rabbim ne diyor....dualarınız olmasa nesiniz diyor ???
dua muhteşem bişeydir..
rabbim için engel yoktur hz.ibrahimin 95 yaşındaki eşine evladı verende rabbimdir.
onun için zor yoktur..ol der olur...
rabbim tamamına erdirsinnnnn dualarımız senınle...
maşallah süpanallah...

Tamm canim bu duayi ne kadar okumaj gerekiyor belli bir sayisi var mi?

Hay Allah ya sağda solda ne farkeder ki ne ya . Belki yeni bir nodül .

Neyse , sevindim iyi bir radyoloji bulmana . Büyümemiş şükür .

Rabbim şifalar versin tekrar .

Ben iyiyim hamdolsun . Şimdilik yani.

Aynen bende sürekli takip , kontrol.

Kızlar o dua okuyan ağızlarınız bal yesin ... !!! Hiç umudum yokken hamile kaldığımı öğrendim çok sağ olun :') Allah razı olsun sizden sizi çok seviyorum
MAŞALLAH diyelim nazar degmesin bacımıza
RABBİM kucagına almayıda nasip eder inş
gözün aydın bacım

yaaa ne kadar sıcak birisi geldin bna RABBİM binkere razı olsun senden
ilk yazmandan beni tanımıyosun bile RABBİM bana dua eden yürekleriniz dilleriniz RABBİM bana dua eden bacılarımın ne muradı varsa önüne ser inş
kurban oldugum ALLAHIM o yüce RABBİM benim icin dilediginiz duayı adım attıkca size versin inşşş
yaaaaaaaaaaaaa ben bu topigi neden daha önce görmedimmmmm

cuma günü birde mübarek günde olucak hadi bismillah...
kızzz sen beni yeminle aglatcan haa
ignelerden hormonlarım zaten tavan yaptı
hah ahlat hemi aglat
tüh burnum akacak
bu arada ismim DİLEK ank dan

Sağolasn canım Allah razı olsun isteyen herkese Allah nasip etsin
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnn aminnnnnnnnn inşşşşşşşşşşş
canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…