HZ.YUNUS'UN DUASI*" la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin "

İpekcim yazdıysan görmemiş olabilirim , kontrolün vardı geçen hafta . Aldın mı sonuçlarını ?

O kadar çok karışık ki traji komik hatta. Cuma gittim. Kadın baktı dedi 5*3 bir sevindim ki sorma . Ama hastanenin sistemi çökmüş rapor yazamadı. Ben de öğlen netten baktım çıkmamış gidip bakayım dedim. Gittim dedi yeni yazıyorum dr pc den görür. Gittim doktor baktı 5*3cm sağda… diye başlıyor. Doktor yanlışlık var dedi. Birlikte radyolojiye gittik kadın cm ile mm yi karıştırmış. Dedim ki “yalnız bir sorun daha var. Benim nodülüm solda sağda değil.” Radyoloji dr dedi ki: belki benden önceki yanlış yazmıştır.

la daha önce milyon kez baktırdım yani. Neyse doktorun yorumu da aynen şu “sağ sol ne fark eder ki önemli değil. 1 sene sonra gel.”

Alla alla siz değil miydiniz bana daha önce %25 kanser riski taşıyor diyen.

Neyse içim rahat etmedi tabi sağda falan da mı çıktı diye de ctsi özele gittim. Hayatımda bu kadar iyi bir radyoloji uzmanı görmedim. Normalde hiç biri hasta ile muhatap olmaz soru bile sorsan rapor yazıyorum dr ile görüş falan der.

Kadın Allah bin katından razı olsun uzunca baktı. Her sorduğuma cevap verdi. Kafamdaki her şeyi endokrine sorup da cevabını almadığım her şeyi sordum. Güzelce anlattı. Sonra eşimi de aldı ona da göstererek anlattı. Yani Allah cidden razı olsun. Nodülümün boyu aynı.Büyüme olmaması iyi. Ama antikorlardan biri hızla tırmanıyor. Anti TG denen bir şey. Bu kötü tabi. Böyle yani sürekli takip kontrol.

Sen nasıl oldun? Daha iyisindir inşallah.

geçmiş olsun canım benim Rabbim hayırlı insanla karşılaştırmış çok şükür bi sonuca ulaşmışsın

geçmiş olsun ipek. Allah şifasını versin inşallah. FallenAngel 100 okudum

ipekcimm geçmiş olsun canımm Allahım şifa versin

Çok geçmiş olsun . Acil şifalar diliyorum.Bazen doktorlar makine ile olsa bıle yanlış görup yanlıs yorumlayıp gereksız ınsanı korkutuyor hatta gereksız boş yere amelıyat edebılıyor..Allah ım işinin ehli bilgili ve de vıcdanlı doktorlarla karsılastırsın tüm hastaları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…