HZ.YUNUS'UN DUASI*" la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin "

Duam : Zeynep : Allah’ım, bu gam ancak işlediğim günahın karşılığıdır. Allah’ım sen noksan sıfatlardan münezzehsin! Zulümden, sitemden berîsin, temizsin; hiç suçsuz bir kişiye dert verir misin? Gam verir misin? Ben ne suç işledim ise sen affet yarabbim.Bilirim ki sen Tövbe edeni sana yakarıp yalvarıp yardım isteyen kullarını geri çevirmezsin. Benim ve Buradaki tüm kardeşlerımın biz kullarının günahlarını affet Dua larını kabul et yarabbim...

En ince işlerin tüm inceliklerini bilen Rabbim , Sana Ya Latif adınla yalvarıyorum , Ya Vedud adınla Ya Cami adınla yalvarıyorum bütün güzel isimlerinin hürmetine Kalplerimizi birleştirdiğin gibi bizi de birleştir. Hasan bana dönsün.. onunla evlilik nasip et .Yalnızlık sana mahsus büyük Allah ım.Senin herşeye gücün yeter..Sana inandım sana sığındım..Kalpleri sevgiyle birleştiren sensin...Önümüzdeki engelleri kapalı kapıları Fettah adının hürmetine aç..Ya Rahman , Ya Rahim , Ya Hakem , Ya Vekil..Sen Azizsin..Hakimsin..Herşeye Kadirsin..Günahlarımızı affet .Bizim için de '' Ol '' de..Peygamber efendimizin rüyasını gerçekleştirdiğin gibi ,Bizlere de büyüklüğünle gösterdiğin güzel rüyalarımızı gerçekleştir.Dua mı ve burada sana el açan tüm kullarının dua larını Mucib adının hürmetine kabul et yarabbim. “İyyâke na’budü ve iyyâke nesteîn”
(Yalnız Sana kulluk eder, yalnız Sen’den yardım dileriz) AMİN

Ayyy Zeynep canım yaa duân beni çok duygulandırdı.:KK61::KK61:
Rabbim kabul etsin hayırlısıyla....

Kızlar o dua okuyan ağızlarınız bal yesin ... !!! Hiç umudum yokken hamile kaldığımı öğrendim çok sağ olun :') Allah razı olsun sizden sizi çok seviyorum

Allahım ne güzel bir haber...
Yaradan'ım sen ne büyüksun....
Rabbim tamamına erdirsin canım....:nazar::nazar:

Ayyy Zeynep canım yaa duân beni çok duygulandırdı.:KK61::KK61:
Rabbim kabul etsin hayırlısıyla....

Allahım ne güzel bir haber...
Yaradan'ım sen ne büyüksun....
Rabbim tamamına erdirsin canım....:nazar::nazar:
Allah razı olsun canım cooook zor olur denilen gebelik ilk deneme ayında gerçekleşti Rabbimden iyi kim bilebilir .... İnşallah bundan sonrası süreç de güzelce ilerler

Bu günkü arkadaşlar için her birine 100er tane okudum Allah'ım kabul etsin dualarını ... Geç oldu biraz ama sağlık olsun

Allah razı olsun canım cooook zor olur denilen gebelik ilk deneme ayında gerçekleşti Rabbimden iyi kim bilebilir .... İnşallah bundan sonrası süreç de güzelce ilerler
İnşallah eşinizle beraber çok güzel sevinç için dahi olsa gözyaşı dokmeyeceginiz heyecanlı ilk hareketleri ilk tekmesini beraber hissedip sağlıklı hamilelik dönemi geçirip zamanı geldiğinde bir avazda kolay doğum yapmak nasip olsun da sağlıkla cocugunuzla bir ömür mutlu mesut yaşayın

İnşallah eşinizle beraber çok güzel sevinç için dahi olsa gözyaşı dokmeyeceginiz heyecanlı ilk hareketleri ilk tekmesini beraber hissedip sağlıklı hamilelik dönemi geçirip zamanı geldiğinde bir avazda kolay doğum yapmak nasip olsun da sağlıkla cocugunuzla bir ömür mutlu mesut yaşayın
Allah razı olsun güzel duaların için tesekkur ediyorum amin amin amin diyorum :)

Listedeki her arkadas icin en az 50 defa olmak kaydiyla bu dua mi okunuyor?
Bir sonraki listeye katilmak isterim hayirlisiyla..

Tamm canim bu duayi ne kadar okumaj gerekiyor belli bir sayisi var mi?
hayır canımmm ben misal beynime kazınmış bir dua olduğu için sürekli okurum bazen 200 bazen 500 bazen 50 sana kalmış...

MAŞALLAH diyelim nazar degmesin bacımıza :nazar:
RABBİM kucagına almayıda nasip eder inş
gözün aydın bacım

yaaa ne kadar sıcak birisi geldin bna RABBİM binkere razı olsun senden
ilk yazmandan beni tanımıyosun bile RABBİM bana dua eden yürekleriniz dilleriniz RABBİM bana dua eden bacılarımın ne muradı varsa önüne ser inş
kurban oldugum ALLAHIM o yüce RABBİM benim icin dilediginiz duayı adım attıkca size versin inşşş
yaaaaaaaaaaaaa ben bu topigi neden daha önce görmedimmmmm :mad:

kızzz sen beni yeminle aglatcan haa :KK61::KK61::KK61::KK61:
ignelerden hormonlarım zaten tavan yaptı
hah ahlat hemi aglat :KK61::KK61:
tüh burnum akacak :KK53:
bu arada ismim DİLEK ank dan

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnn aminnnnnnnnn inşşşşşşşşşşş
canım benim

kuzum ankaralıyım ben kan çekti demekki bebemmmm :))) ağlama kuzummmm bebiş haberi gelsin birlikte
ağlarız :))) şimdi dua vakti :)))

FallenAngel FallenAngel Dün çok hastalandım, yataklara düştüm canım; hiç birşey okuyamadım :KK43:
kuzummmmmmm kıyamam sana geçmiş olsun rabbim şifa versin

Listedeki her arkadas icin en az 50 defa olmak kaydiyla bu dua mi okunuyor?
Bir sonraki listeye katilmak isterim hayirlisiyla..

evet canım en az 50 üst sınır yok 500 de okursun sana kalmış.
bekleriz canım takipte ol...
burası dua topiği birbirimiz için dua ediyoruz
Hatta rabbim sesimizi duydu ilk gebe haberimiz geldi bile...:))) maşallah süpanallah

@Sukasidesi32
@Ceylinimdeceylinim

23.03.2016 okuması

07.MART-PAZARTESİ 1 @gulbera 200
07.MART-PAZARTESİ 2 @guzbahar 200
08.MART SALI 3 @NEFSSEMS
08.MART SALI 4 @yumiti
09.MART ÇARŞAMBA 5 @-Mahperi-
09.MART ÇARŞAMBA 6 @Sealand mazeret
10 03 PERŞEMBE 7 @vefa84
10 03 PERŞEMBE 8 @_asmunikal_
11 03 CUMA 9 @dnzderya
11 03 CUMA 10 @bulut776
14 03 PAZARTESİ 11 @LiLyaNa_
14 03 PAZARTESİ 12 @TugbaHamza 300
15 03 SALI 13 @whitewolf 150
15 03 SALI 14 @FallenAngel mazeret
16 03 ÇARŞAMBA 15@mucizem_2012
16 03 ÇARŞAMBA 16 @Dombik
17 PERŞEMBE 17 @Ausencia
17 PERŞEMBE 18 @Yagmurun_kizi 100
18 CUMA 19 @tulipa
18 CUMA 20 @aswen 200
21 PAZARTESİ 21 @cansu_tr
21 PAZARTESİ 22 @evTik 200
22 SALI 23 @_haymeana_
22 SALI 24 @Senfonim
23 ÇARŞAMBA 25 @Sukasidesi32 100
23 ÇARŞAMBA 26 @Ceylinimdeceylinim
24 PERŞEMBE 27 @msgulerr
24 PERŞEMBE 28 @tubatesbih
25 CUMA 29 @Camille_claudel mazeret
25 CUMA 30 @Safistd
28 PAZARTESi 31 @Fsanft 100
28 PAZARTESi 32 @Hazal
29 SALI 33 @BenIpek mazeret
29 SALI 34 @miskamber mazeret
ÇARŞAMBA 35 @ariyana 200
ÇARŞAMBA 36 @busenebenimsenem
PERŞEMBE 37 @lisaa-89
PERŞEMBE 38 @TEKPRENSES
CUMA 39 @gizmoo567 mazeret
CUMA 40 @synulox 200
PAZARTESİ 41 DANTES
PAZARTESİ 42 CATLAKB 100
TOPLAM OKUNAN 1950

hayır canımmm ben misal beynime kazınmış bir dua olduğu için sürekli okurum bazen 200 bazen 500 bazen 50 sana kalmış...

kuzum ankaralıyım ben kan çekti demekki bebemmmm :))) ağlama kuzummmm bebiş haberi gelsin birlikte
ağlarız :))) şimdi dua vakti :)))

kuzummmmmmm kıyamam sana geçmiş olsun rabbim şifa versin

evet canım en az 50 üst sınır yok 500 de okursun sana kalmış.
bekleriz canım takipte ol...
burası dua topiği birbirimiz için dua ediyoruz
Hatta rabbim sesimizi duydu ilk gebe haberimiz geldi bile...:))) maşallah süpanallah

Evet evet gordum masallah masallah masallah:nazar::nazar::nazar:
Allah isteyen herkese nasip etsin evlat yokluguyla evlat acisiyla sinamasin Rabbim Amin Amin Amin..

Tamam takipte olucam kacirmam insallahHoppa

X