HZ.YUNUS'UN DUASI*" la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin "

18.03.2016 tulipa
BENIM DUAM:
Ol deyince olduran Rabbim..Hz .Yunus'u baligin karnindan cikardigin gibi hz.Yuusuf'u kuyudan cikardigin gibi beni de duze cikar.Hayatimi guzellestir.Ruh ve beden sagligi ver
Sikintilarimi al huzur mutluluk nasip et.Her daim iyi insanlarla karsilastir.Serden serli insanlardan ?is sikintilarindan koru.Beni etrafimdaki insanlarla muhabbetli kil...Isimde basari ver..Nerde nezaman bulunmam bana hayirliysa orayi nasip et...Etrafimdaki insanlara is arkadaslarima aileme ablama yegenlerime ,zalim insanlara hosgoru ve merhamet nasip et..Ailemi serden koru...Bana yeni guzel dostluklar nasib et...Dostumla omur boyu guzel bir dostluk nasib et..Genclik ve guzelligimi korumayi nasib et..En kisa zamanda sevecegim sevilecegim ;iyiki olmus diyecegim omur buyu birlikte olmaktan keyif duyacsgim bir es nasib et.Hayirli evlatlar nasib et.Bekar arkadaslarima da tezce guzel bir evlilik nasib et..Anneme saglikli uzun omurler nasib et..Bu yil hac icin gorevli gitmeyi nasib et...Sinavinda ve mulakatinda basari nasib et..Formasyon ve yuksek lisans hskkimda hayirliysa okumayi et...Bana namaz ve kuran ibadetini nasib et..Beni sapmislardan ahiretini kaybetmislerden eyleme...
Amin...
18.03.2016 aswen
Ey arşın sahibi
Allahım.Hz İbrahim'in duasıyla sana yalvarıyorum bize salihlerden evlat ve nesil ver onları bize hayırlı ve sağlıklı sıhhatli kıl.. İşimize aşımıza haram karıştırma bereketini eksik etme ve bizi şükürsüz şuursuzlardan eyleme,hanemizi fitne ve fesattan uzak tut sevgi ve saygı içinde bir omur geçim ver Rabbim.. Allah'ım vatanımızı milletimizi dusmanlardan koru bize güç kuvvet ver.. Cenaze namazı değil sükür namazı kılacağımız günleri nasip eyle" Amin ... Allah herkesten razı olsun HAYIRLI CUMALAR OLSUN
07.MART-PAZARTESİ 1 @gulbera 200
07.MART-PAZARTESİ 2 @guzbahar 200
08.MART SALI 3 @NEFSSEMS mazeret
08.MART SALI 4 @yumiti
09.MART ÇARŞAMBA 5 @-Mahperi-
09.MART ÇARŞAMBA 6 @Sealand mazeret
10 03 PERŞEMBE 7 @vefa84
10 03 PERŞEMBE 8 @_asmunikal_
11 03 CUMA 9 @dnzderya 200
11 03 CUMA 10 @bulut776
14 03 PAZARTESİ 11 @LiLyaNa_
14 03 PAZARTESİ 12 @TugbaHamza 300
15 03 SALI 13 @whitewolf 100
15 03 SALI 14 @FallenAngel 200
16 03 ÇARŞAMBA 15@mucizem_2012 mazeret
16 03 ÇARŞAMBA 16 @Dombik
17 PERŞEMBE 17 @Ausencia 150
17 PERŞEMBE 18 @Yagmurun_kizi 100
18 CUMA 19 @tulipa
18 CUMA 20 @aswen
21 PAZARTESİ 21 @cansu_tr
21 PAZARTESİ 22 @evTik 200
22 SALI 23 @_haymeana_
22 SALI 24 @Senfonim
23 ÇARŞAMBA 25 @Sukasidesi32 100
23 ÇARŞAMBA 26 @Ceylinimdeceylinim
24 PERŞEMBE 27 @msgulerr 100
24 PERŞEMBE 28 @tubatesbih mazeret
25 CUMA 29 @Camille_claudel
25 CUMA 30 @Safistd
28 PAZARTESi 31 @Fsanft
28 PAZARTESi 32 @Hazal mazeret
29 SALI 33 @BenIpek 200
29 SALI 34 @miskamber mazeret
ÇARŞAMBA 35 @ariyana 200
ÇARŞAMBA 36 @busenebenimsenem 100
PERŞEMBE 37 @lisaa-89 200
PERŞEMBE 38 @TEKPRENSES mazeret
CUMA 39 @gizmoo567 mazeret
CUMA 40 @synulox 200
PAZARTESİ 41 @_-Dantes-_
PAZARTESİ 42 @CatlakB
TOPLAM OKUNAN 2750
200/200 okudum canım dualarınıda ettim Rabbim kabul buyurur inşallah

18mart cuma ben tulipa ve aswen'in gunu.
BENIM DUAM:
Ol deyince olduran Rabbim..Hz .Yunus'u baligin karnindan cikardigin gibi hz.Yuusuf'u kuyudan cikardigin gibi beni de duze cikar.Hayatimi guzellestir.Ruh ve beden sagligi ver
Sikintilarimi al huzur mutluluk nasip et.Her daim iyi insanlarla karsilastir.Serden serli insanlardan ?is sikintilarindan koru.Beni etrafimdaki insanlarla muhabbetli kil...Isimde basari ver..Nerde nezaman bulunmam bana hayirliysa orayi nasip et...Etrafimdaki insanlara is arkadaslarima aileme ablama yegenlerime ,zalim insanlara hosgoru ve merhamet nasip et..Ailemi serden koru...Bana yeni guzel dostluklar nasib et...Dostumla omur boyu guzel bir dostluk nasib et..Genclik ve guzelligimi korumayi nasib et..En kisa zamanda sevecegim sevilecegim ;iyiki olmus diyecegim omur buyu birlikte olmaktan keyif duyacsgim bir es nasib et.Hayirli evlatlar nasib et.Bekar arkadaslarima da tezce guzel bir evlilik nasib et..Anneme saglikli uzun omurler nasib et..Bu yil hac icin gorevli gitmeyi nasib et...Sinavinda ve mulakatinda basari nasib et..Formasyon ve yuksek lisans hskkimda hayirliysa okumayi et...Bana namaz ve kuran ibadetini nasib et..Beni sapmislardan ahiretini kaybetmislerden eyleme...
Amin...

Benimde duam şudur...
"Ey arşın sahibi
Allahım.Hz İbrahim'in duasıyla sana yalvarıyorum bize salihlerden evlat ve nesil ver onları bize hayırlı ve sağlıklı sıhhatli kıl.. İşimize aşımıza haram karıştırma bereketini eksik etme ve bizi şükürsüz şuursuzlardan eyleme,hanemizi fitne ve fesattan uzak tut sevgi ve saygı içinde bir omur geçim ver Rabbim.. Allah'ım vatanımızı milletimizi dusmanlardan koru bize güç kuvvet ver.. Cenaze namazı değil sükür namazı kılacağımız günleri nasip eyle" Amin ... Allah herkesten razı olsun HAYIRLI CUMALAR OLSUN

maşallah subhanallah ne güzel dualar ne güzel yürekli kardeşler bunlar elhamdulillah aranızda olmak ne güzel ne kadar huzur veriyor şu mübarek cuma gününde bu güzel dualar amin demek ne kadar güzel :KK200:

Bugun icin 400 tane okudum rabbim kabul etsin insallahh
FallenAngel FallenAngel
hayorli cumalar herkese:KK52:

maşallah subhanallah ne güzel dualar ne güzel yürekli kardeşler bunlar elhamdulillah aranızda olmak ne güzel ne kadar huzur veriyor şu mübarek cuma gününde bu güzel dualar amin demek ne kadar güzel :KK200:

Bugun icin 400 tane okudum rabbim kabul etsin insallahh
FallenAngel FallenAngel
hayorli cumalar herkese:KK52:
Allah razı olsun canım güzel bakan güzel görürmüş :KK15:

18.03.2016 tulipa
BENIM DUAM:
Amin...
18.03.2016 aswen
Ey arşın sahibi

@tulipa
@aswen

100 & 100
Toplam 200 Adet okudum.Allah ım Dua larınızıı kabul etsin inşallah.Allah ım sizden de buradaki tüm kardeşlerımızden razı olsun inşallah.

tulipa tulipa
S Sargoz
@_-Dantes-_

17.03.2016 için okuma yaptınızmı ?
Canim ben mazeretliyim o gunden beri.Birkac gun daha okuyamayacagim.
Yazmistim buraya gozden kacirmissin sanirim..Bu ayet oldugu icin okunmaz ya biliyorsun.Allah dua /dileklerimizi kabul etsin..Okuyan arkadaslara tesekurler..Allah kabul etsin...

X