HZ.YUNUS'UN DUASI*" la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin "

100 okudum. BenIpek BenIpek Allah kalbine ferahlık versin. Ciddi bişey değildir inşallah
Canım tiroidimde nodül çıktı. Bir kaç aydır takip ediliyor büyüyüp büyümemesi. Yarın UGS ye gireceğim.
İnşallah büyümemiştir.
Büyürse kötü huylu olma ihtimali gündeme geliyor.

Canım tiroidimde nodül çıktı. Bir kaç aydır takip ediliyor büyüyüp büyümemesi. Yarın UGS ye gireceğim.
İnşallah büyümemiştir.
Hadi yaaa büyümemiştir inşallah. Haberdar edermisin benide sonuçtan. Allah korusun

FallenAngel FallenAngel yarın dr kontrolüm var nodülüm için. Az da beni dualarınıza katın çok gerginim.

canımmm lütfen sakin ol çok ama çoook dua edicem sana rabbim seninle olsun.
güzel düşünce iyi duaymışşşş ben inanıyorum güzel şeyler olucak..

İnşallah büyümemiştir.
büyümemeiştir Allahın izni ile meleğim...

Ausencia Ausencia için 200 adet okudum Rabbim Ya şafii ismiyle şifa versin , kendisine ve yanında olan herkese güç kuvvet versin Rabbim verdiği derdin dermanını da nasip etsin her konuda Allah yar ve yardımcınız olsun canım benim.
Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi için de aynı şekilde 200 adet okudum Rabbim eşini ve tüm asker ve polisimizi korusun ülkemizi bölmeye çalışan yarım akıllı kişileri Ya kahhar ismiyle kahretsin inşallah. Eşiyle arasının her zaman iyi olmasını , aile saadetinin her daim devam etmesini , evlatlarının vatana millete hayırlı bireyler olarak yetişmesini nasip eyle Ya Rabbim.
BenIpek BenIpek Rabbim sana da Ya Şafi ismiyle şifa versin içindeki gerginliği sıkıntıyı hayra çıkarsın iyi sonuçlar almanı nasip etsin inşallah senin içinde 100 tane okudum..

Ausencia Ausencia için 200 adet okudum Rabbim Ya şafii ismiyle şifa versin , kendisine ve yanında olan herkese güç kuvvet versin Rabbim verdiği derdin dermanını da nasip etsin her konuda Allah yar ve yardımcınız olsun canım benim.
Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi için de aynı şekilde 200 adet okudum Rabbim eşini ve tüm asker ve polisimizi korusun ülkemizi bölmeye çalışan yarım akıllı kişileri Ya kahhar ismiyle kahretsin inşallah. Eşiyle arasının her zaman iyi olmasını , aile saadetinin her daim devam etmesini , evlatlarının vatana millete hayırlı bireyler olarak yetişmesini nasip eyle Ya Rabbim.
BenIpek BenIpek Rabbim sana da Ya Şafi ismiyle şifa versin içindeki gerginliği sıkıntıyı hayra çıkarsın iyi sonuçlar almanı nasip etsin inşallah senin içinde 100 tane okudum..
aminnnnnnnnnnnn rabbim razı olsun cansumm

FallenAngel FallenAngel arkadaslar adina 100 tane okudum Allah kabul etsin.

BenIpek BenIpek Allah acil sifalar versin, tertemiz cikar ins sonuclar:)

sağolun kızlar Allah razı olsun herkesten.

BenIpek BenIpek yarın hayırlı sonuçlar alırsın Allahın izniyle . Yarına kadar yüreğindeki sıkıntı azalsın diye inşirah okuyorum sana . Umarım büyümemiş hatta küçülmüş yok olmuş olsun nodüllerin .

Bende size katılmak istiyorum annem için annem kanser hastası son evre dünya çok ihtiyacimiz var bu zincire nasıl dahil olabilirim

X