Gebeliğe Hazırlık Hz. İbrahim (a.s) 'in Çocuk Duası 🙏🏻💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• A98D1F6B-445D-4606-9118-51FADF27F71A.jpeg
    A98D1F6B-445D-4606-9118-51FADF27F71A.jpeg
    76,1 KB · Görüntüleme: 37
benide alırmısın canım :KK200:

beni de alır mısınız ?

Geldim kuzum.. M Mavi Menekse beni de ekler misin?

Arkadaşlar selam herkese :)
Bende katılmak isterim ama öncelikle şunu sorayım şimdi kimse kimsenin ismini bilmiyor ya duayı okurken nasıl niyet edeceğiz? Mesela ben birine dua okurken filanca kardeşimizin niyetine okuyorum Allah’ım sen kabul eyle diye dua ederim. Burdaki kullanıcı nickleriyle mi niyet ediyorsunuz 😊

merhaba bende dua istiyorum bende bu duada sizlerle birleşmek istiyorum

Hosgeldiniz kızlar hepinizi ekliyorum 💙💙

Bugün sıra hangi arkadaşlarımızda ? Kaçırdığım günler nedeniyle listenin başından bugun ki arkadaşlara kadar okumayı düşünüyorum bugun Allah nasip ederse 😊

Nefes0858 Nefes0858 ve Hayat su Hayat su arkadaşlarım için okudum bu mübarek günde ve mübarek saatte Rabnim dualarınızı ve dualarımızı kabul eylesin inşAllah amin🌹

Listede adımı göremedim beni ekleyebilir misiniz?
Canım benim kusura bakma ben seni mesaja etkileyince aklım karıstı herhalde gece cok öksürüğüm vardı bi de nolur kusura bakma olur mu ekledim simdi 😔

Canım benim kusura bakma ben seni mesaja etkileyince aklım karıstı herhalde gece cok öksürüğüm vardı bi de nolur kusura bakma olur mu ekledim simdi 😔
Olur mu canım benim Allah şifa versin inşAllah teşekkür ederim 💗

Kızlar listeyi kontrol edip adını yazmadıgım varsa okuyup bana donus yapsın hemen ekleyeyim 💙

"Rabb'im! Bana salihlerden bağışla."
رَبِّ هَبْ لِي مِنَ الصَّالِحِينَ
Rabbi heb li mines salihin.

(Saffat Suresi 100. Ayet)

Anne olabilmek; hayırlı, sağlıklı bir çocuğumuz olması için Hz. İbrahim peygamberimizin ettiği dua ile burada toplanıyoruz. 🙏🏻💙

(Adetli iken ezbere ya da telefondan okuyabiliyormuşuz kızlar dua niyetine olduğu için. "Diyanet İşleri Başkanlığına göre de kadınlar âdet günlerinde veya nifâs (lohusalık) hâllerinde iken dua edebilirler; zikir ve dua anlamı taşıyan âyet-i kerimeleri okuyabilirler. Bunun yanında, kelime-i şehâdet, kelime-i tevhid, istiğfar, salâvat-ı şerife getirebilirler. Tefsir, hadis ve fıkıh eserlerini okuyup inceleyebilirler.")

Her gün 2 arkadaşımıza 100 er adet toplamda 200 adet okumuş olacağız.
Listemiz herkese açıktır.
Listeyi oluşturduktan sonra her gün 16.00 da sırası gelen kişinin adını paylaşacağım. Okuyan arkadaşlar okuduğunu bildirip o kişiyi etiketleyecek.
Sayı sınırlaması yok.
Herhangi bir tedavisi olanlar varsa başta söyleyin listeyi ona göre ayarlayıp üstlere alalım.

💙 Hayyal Hayyal
💙 DantelKiz DantelKiz
💙 My_Moonlight06 My_Moonlight06
💙 M Mavi Menekse
💙 Ssevincli Ssevincli
💙 L a v i n L a v i n
💙 Nefes0858 Nefes0858
💙 Hayat su Hayat su
💙 H Hmdsarot
💙 ShiningLife ShiningLife
💙 Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi
💙 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim
💙 E B R U E B R U
💙 Teach_Mavi Teach_Mavi
💙 the last chat bender the last chat bender
💙 E L B A E L B A
💙 in_cim in_cim
💙 papatyalikizz papatyalikizz
💙 MaviSasa234 MaviSasa234
💙 Y yaren3419
Nefes0858 Nefes0858 ve Hayat su Hayat su arkadaşlarımızın adına okudum Allah kabul etsin inşallah

X