Gebeliğe Hazırlık Hz. İbrahim (a.s) 'in Çocuk Duası 🙏🏻💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
25- Roosaa Roosaa
26- Meral01 Meral01
27- OraEtLabora OraEtLabora
28- Btlaydnz23 Btlaydnz23
29- oznurvarol oznurvarol /Öznur

Niyetlerini okudum Allah kabul eder insallah böylece listeyi bitirdim okuyan herkesten Allah razı olsun

Herkes için okudum rabbim kabul etsin inşallah Allah razı olsun M Mavi Menekse birleştirdin bizi . Diğer dua için ben pek bu işleri bilmediğim için yapamayabirim bazen atılan mesajları bile görmediğim oluyor çünkü yapan olursa katılırım inşallah Şimdiden herkese hayırlı ramazanlar dilerim. Dua ettiniz dua ettik rabbim kabul etsin

Biz devam edicez kuzum hem listenin 15 gunluk suresi oluyor bircok kezde etiket yapıyorum ben gozunuzden kacmaması icin Rabbim okuyanlardan razı olsun her birimize hayırlı evlat nasip eylesin inşaallah
Devam ediyorsun olarak anlıyorum seni de listeden cıkartmıyorum

Devam ediyorum canım ben yanlış anlamışım sanırım benim ayın 11 inde doktor randevum var 9 ya da 10 ununa denk gelecek şekilde beni listeye yazar mısın sıra olarak

Devam ediyorum canım ben yanlış anlamışım sanırım benim ayın 11 inde doktor randevum var 9 ya da 10 ununa denk gelecek şekilde beni listeye yazar mısın sıra olarak
Yazarım canım
Evet kuzum ruhumuza herseyimize iyi gelip bebişlerimizi bize kavustursun birbirimize ettigimiz dualar ayarlarım

Ben bugün listeyi komple tamamlayıp sana atacaktım sen yazdın. Maalesef stresli bir dönem geçirdim adapte olamadım. Bugün bütün listeyi bitirip sana yazacağım canım.

Ben bugün listeyi komple tamamlayıp sana atacaktım sen yazdın. Maalesef stresli bir dönem geçirdim adapte olamadım. Bugün bütün listeyi bitirip sana yazacağım canım.
Hayırdır inşallah kuzum bir sorun yoktur umarım.
Liste tamamlandı dun artık bugun mecbur yazmak zorundaydım canım..
Bize söyleseydin keske yardım ederdik bir sekilde sana..

Hayırdır inşallah kuzum bir sorun yoktur umarım.
Liste tamamlandı dun artık bugun mecbur yazmak zorundaydım canım..
Bize söyleseydin keske yardım ederdik bir sekilde sana..
Yok canım senin için demedim özür mahiyetinde yazdım açıkçası. Okumaya başladım da tamamlamadım.
Genetik test istedi doktor da ben ona çok stres yaptım, dün kan alındı genetiğe yollandı Amerika'ya. Maddi manevi zorluğa girdik gene hiç yoktan.

Ahh canım benim hic sıkma canını ben eminim hic birşey cıkmayacak hersey tedbir amaclı hic merak etme sen
Yeni listede olmak ister misin bu arada
Öznurcugum ben kıme okumamışım anlayamadım ya
Kuzum sen değil sana okumayanlar

Lütfen mesajın sonunu okuyalım

Bademimmmm Omrumu 7 A R Y A MaviSasa234 Teach_Mavi -Arwen- DantelKiz seyaco Tiniminimavihanim madamseker papatyalikizz E c e civciv161616 ShiningLife the last chat bender Papatyamveben-Mavi Hali Cookiie A Arzumsunn Roosaa Meral01 OraEtLabora @Btlaydnz23 Papatyamelo CYdA

Kızlaaarrım merhaabaa nasılsınız yeni bir liste olusturmak icin geldim sizleree

ShiningLife ilk sıralara yazıcam
madamseker 9-10 Nisan
-Arwen- 5-6 Nisan

Bunlar bildiklerim sizlerden de böyle tarih sırası isteyen varsa yarına kadar bekliyor olacağım

Benim için tarih farketmez canım

4-
4-5 nisan olabilirse çok sevinirim kuzum aşılama sonucumu öğreneceğim 5 inde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…