Gebeliğe Hazırlık Hz. İbrahim (a.s) 'in Çocuk Duası 🙏🏻💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
11 Tiniminimavihanim Esra ve 12 madamseker Vildan adına okudum, Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar insallahh M Mavi Menekse

1500 adet daha okudum 1500 de okumuştum Allah kabul etsin
Diğer listede günlük okumaya çalışıcam böyle zor dluyor Muş rabbim hepimizin dileğini kabul etsin kandil gününde ettiğimiz

Okudum

Bu mubarek gecede Rabbim hayırla saglıklı evlat nasip eylesin aramızda hamişler da var onlara da kolay dogum nasip eylesin saglıcakla hepimiz kucagımıza evlatlarımızı alalım inşeAllah
Bu gece tüm listeyi bitirmeye çalışcam ben de allahım hepimizin dualarını kabul etsin inşallah

Günaydın arkadaşlar toplu okuma yaptığım için şimdi yazabiliyorum; Kendi adıma, Bademimmmm /Nesibe, Omrumu 7 , A R Y A , MaviSasa234 , Teach_Mavi /Meryem ve -Arwen- adına okudum. Allah kabul etsin inşallah. Allah tez zamanda kucaklarınızı doldursun arkadaşlarım.

Merhaba. Pokemon üyeliği iptal olduğu için topiğe giremiyor. Duaları yapmış bilginiz olsun arkadaşlar.
Kızlar arkadasımız okudugunu söylemiş bizden de okumayan kaldıysa mutlaka Pokemon arkadasımıza da okusun..

1- Hayyal /Rüya
2- Iron Butterfly
3- Bademimmmm /Nesibe
4- Omrumu 7
5- A R Y A
6- MaviSasa234
7- Teach_Mavi /Meryem
8- -Arwen-
9- DantelKiz /Kübra
10- seyaco /Servinur
11- Tiniminimavihanim /Esra
12- madamseker /Vildan
13- papatyalikizz
14- E c e
15- civciv161616 /Zahide
16- ShiningLife /Gamze
17- akgnss
18- Jane Jetgil /Duygu
19- the last chat bender
20- Papatyamveben-Mavi /Özge
21- P pembe_gozluk
22- Hali /Elif
23- Cookiie
24- A Arzumsunn
25- Roosaa
26- Meral01
27- OraEtLabora
28- @Btlaydnz23
29- M Mavi Menekse /Öznur

Selamin Aleyküm
Hayırlı kandiller hayırlı cumalar kızlar bende okumak istiyorum nasıl yapıyorsunuz. Banada söylermisiniz ben okurum herkese şuan adet oldum adetli iken okunabiliyormu? Benide alın aranıza

Selamin Aleyküm
Hayırlı kandiller hayırlı cumalar kızlar bende okumak istiyorum nasıl yapıyorsunuz. Banada söylermisiniz ben okurum herkese şuan adet oldum adetli iken okunabiliyormu? Benide alın aranıza
Aleyküm selam canım hayırlı kandiller su an bazı arkadaslarımız tüm listeye okudugu icin yeni kişiyi alamıyoruz ama 1 Nisan da yeni listeye eklenmek istersen ekleyebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…