Gebeliğe Hazırlık Hz. İbrahim (a.s) 'in Çocuk Duası 🙏🏻💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
15.03.2022 tarihli listemizin eenn güncel halidir kontrol ediniz.. ❗❗❗🟥🟥

Duamız:

'RABBİ HEBLİ MİNES SALİHİN'
(Saffat suresi 100. ayet)
Anlamı: Rabbim bize katından salih evlatlar ver.

Bugün ki arkadaslarımız Teach_Mavi Teach_Mavi /Meryem ve -Arwen- -Arwen-

1- @Hayyal /Rüya
3- @Bademimcp /Nesibe
4- @Omrumu 7 em1ne
5- @A R Y A
6- @MaviSasa234
7- Teach_Mavi Teach_Mavi /Meryem
8- -Arwen- -Arwen-
9- DantelKiz DantelKiz /Kübra
10- seyaco seyaco /Servinur
11- Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim /Esra
12- madamseker madamseker /Vildan
13- papatyalikizz papatyalikizz
14- E c e E c e
15- @herzamanbirumutvar16 /Zahide
16- @ShiningLife /Gamze
17- akgnss akgnss
18- @Jane Jetgil /Duygu
19- @the last chat bender
20- Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi /Özge
21- @pembe_gozluk
22- @Mavihali /Elif
23- @Hogwartss
24- @Huzurlu Masum
25- @Roosaa
26- Meral01 Meral01
27- OraEtLabora OraEtLabora
28- @Btlaydnz23
29- M Mavi Menekse /Öznur
Teach_Mavi Teach_Mavi -Arwen- -Arwen- M Mavi Menekse arkadaşlarım adına okudum Allah kabul etsin

Kızlar akşamüstü kovid olduğumu öğrendim bana dua ederken Rabbim şifa versin der misiniz hamileyim çok korkuyorum ☹️
Kuzum cok gecmiş olsun Rabbim acil sifalar versin korkma su an grip gibi aynı 😌 doktorundan takviye iste c vitaminli onu kullan birşeycik olmaz Allah'ın izniyle 🤲🏻

Selamin Aleyküm
Hayırlı kandiller hayırlı cumalar kızlar bende okumak istiyorum nasıl yapıyorsunuz. Banada söylermisiniz ben okurum herkese şuan adet oldum adetli iken okunabiliyormu? Benide alın aranıza
Canım benim senin niyetine 100 tane okudum Rabbim kabul etsin inşallah diğer sefer ki gruba adını yazdırmayı unutma 🌺

Yok kuzum hic moral bozcak birşey yok merak etme 🌸💕 emin ol su an cevremdeki hamişlerin hepsi covid atlattı artık 2 senedir olmayan herkes oluyor grip gibi oldu aynı hic endişelenme birşey olmaz 😍😍
Ya ne güzel bi insansın😘😍😍🤲 Moral oldun valla bna ya 2 senedir nasıl korunduğumuzu Allah bilir böyle olunca şok oldum hayırla atlatıyım inşaallah Allah hasta olan şifa bekleyen herkese şifa versinn aminn🤲🏻

Ya ne güzel bi insansın😘😍😍🤲 Moral oldun valla bna ya 2 senedir nasıl korunduğumuzu Allah bilir böyle olunca şok oldum hayırla atlatıyım inşaallah Allah hasta olan şifa bekleyen herkese şifa versinn aminn🤲🏻
Ahh kuzum bilmez miyim bizde 2 sene sıkıca korunup olmadık esim cocuk icin ilac tedavisine basladıgında olduk ondan hersey nasip 😌 bol bol su icip vucudun atsın c vitamini al portakal olur tatlı yesil biberde de cok fazla hayırla atlatacaksın inşallaahh 😍🥰😘😘

Yok kuzum hic moral bozcak birşey yok merak etme 🌸💕 emin ol su an cevremdeki hamişlerin hepsi covid atlattı artık 2 senedir olmayan herkes oluyor grip gibi oldu aynı hic endişelenme birşey olmaz 😍😍
Evet benim.arkadasim iki kere atlattı hamileyken, elhamdülillah bişey olmadı bebeği de sağlıkla doğdu ❤️🤲

X