Gebeliğe Hazırlık Hz. İbrahim (a.s) 'in Çocuk Duası 🙏🏻💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
M Mavi Menekse Ben 20. arkadaş dahil olmak üzere, okudum kuzum Hepsini tek tek etiketlemeyi beceremedim şimdi Allah niyetlerinizi kabul etsin kızlar
Son 6 arkadaş kaldı yakında onlara da okurum
Tamam kuzum sorun yok sayıyı belirttikten sonra Rabbim herkesin dualarını kabul eylesin

Duamız:

'RABBİ HEBLİ MİNES SALİHİN'
(Saffat suresi 100. ayet)
Anlamı: Rabbim bize katından salih evlatlar ver.

Bugun ki arkadaslarımız Hali /Elif ve A R Y A

1- Omrumu 7
2- madamseker /Vildan
3- M MaviMabellee /Nesibe
4- civciv161616 /Zahide
5- the last chat bender
6- MaviSasa234
7- Teach_Mavi /Meryem
8- poncikbirgelincik
9- DantelKiz /Kübra
10- Tiniminimavihanim /Esra
11- Hayyal /Rüya
12- papatyalikizz
13- Hali /Elif
14- A R Y A
15- ShiningLife /Gamze
16- Papatyamveben-Mavi /Özge
17- L a v i n /Ceren
18- Jane Jetgil /Duygu
19- P pembe_gozluk
20- -Arwen-
21- A Arzumsunn
22- Cookiie
23- Madammor
24- E c e
25- geceyagmuru /Esra Öncel
26- M Mavi Menekse /Öznur

Kızlar minik Eylül hasta zaten kalp hastasıydı şimdi yatışı olmuş ya şafi başlatıldı müsait olanlar bakabilir mi

Bugunku arkadaşlarımıza okudum Allah kabul etsin

Hayyal ve papatyalikizz icin okumayanlar

Hayyal
papatyalikizz
P pembe_gozluk ( canım kac gun oldu ilk arkadaslara okudun gerisini bildirmedin bildirim bekliyorum senden..)
Selamlar yoğun bir kaç gün geçirdim. Kusura bakmayın yazamadım Ama az önce bütün arkadaşların adına niyet edip tüm okumayı bitirdim . Önceden 400 tane 4 arkadaş için okumuştum . Bugün geri kalan isimler için tek tek niyet edip 2200 adet okudum Allah dualarımızı kabul etsin açılan ellerimizi boş çevirmesin amin amin amin

Amiinn inşallah Rabbim her birimizi müjdelesin ettigimiz dualar arsa yükselerek katına ulassın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…