Gebeliğe Hazırlık Hz. İbrahim (a.s) 'in Çocuk Duası 🙏🏻💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar bende katılabilirmiyim bugün femaraya başladım haftaya çarşamba kontrolüm var küçükte olsa doktorum polip olduğunu söyledi tedaviye başlayalım zararı olmaz dedi bende bu duaya katılmak istiyorum bakmam gerek

Merhabalar bende katılabilirmiyim bugün femaraya başladım haftaya çarşamba kontrolüm var küçükte olsa doktorum polip olduğunu söyledi tedaviye başlayalım zararı olmaz dedi bende bu duaya katılmak istiyorum bakmam gerek
Grubu kuran arkadaş yok ama ben şimdi senin için okudum. Allah kabul etsin.

"Rabb'im! Bana salihlerden bağışla."
رَبِّ هَبْ لِي مِنَ الصَّالِحِينَ
Rabbi heb li mines salihin.

(Saffat Suresi 100. Ayet)

Anne olabilmek; hayırlı, sağlıklı bir çocuğumuz olması için Hz. İbrahim peygamberimizin ettiği dua ile burada toplanıyoruz. 🙏🏻💙

(Adetli iken ezbere ya da telefondan okuyabiliyormuşuz kızlar dua niyetine olduğu için. "Diyanet İşleri Başkanlığına göre de kadınlar âdet günlerinde veya nifâs (lohusalık) hâllerinde iken dua edebilirler; zikir ve dua anlamı taşıyan âyet-i kerimeleri okuyabilirler. Bunun yanında, kelime-i şehâdet, kelime-i tevhid, istiğfar, salâvat-ı şerife getirebilirler. Tefsir, hadis ve fıkıh eserlerini okuyup inceleyebilirler.")

Her gün 2 arkadaşımıza 100 er adet toplamda 200 adet okumuş olacağız.
Listemiz herkese açıktır.
Listeyi oluşturduktan sonra her gün 16.00 da sırası gelen kişinin adını paylaşacağım. Okuyan arkadaşlar okuduğunu bildirip o kişiyi etiketleyecek.
Sayı sınırlaması yok.
Herhangi bir tedavisi olanlar varsa başta söyleyin listeyi ona göre ayarlayıp üstlere alalım.

💙 Hayyal Hayyal
💙 DantelKiz DantelKiz
💙 @Bir_Mumine
💙 M Mavi Menekse (Öznur)
💙 Ssevincli Ssevincli
💙 L a v i n L a v i n (Ceren)
💙 @Nefes0858
💙 @Hayat su
💙 @Hmdsarot
💙 @ShiningLife (Gamze)
💙 Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi (Özge)
💙 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim (Esra)
💙 @Szrsz
💙 Teach_Mavi Teach_Mavi (Meryem)
💙 the last chat bender the last chat bender
💙 E L B A E L B A
💙 @in_cim
💙 @papatyalikizz
💙 MaviSasa234 MaviSasa234
💙 Y yaren3419
💙 Mavimsikelebek61 Mavimsikelebek61
💙 Taze fasulye Taze fasulye
💙 Jane Jetgil Jane Jetgil (Duygu)
💙 @Btlaydnz23 (Demet)
💙 @Beklenmedikcevap

Beni de ekler misiniz prp yapılacak sonrada tup bebek olacak amh dusuklugum var

Beni de ekler misiniz prp yapılacak sonrada tup bebek olacak amh dusuklugum var

Canlar kusura bakmayın koronayım o yuzden gec gördüm hemen ekliyorum

"Rabb'im! Bana salihlerden bağışla."
رَبِّ هَبْ لِي مِنَ الصَّالِحِينَ
Rabbi heb li mines salihin.

(Saffat Suresi 100. Ayet)

Anne olabilmek; hayırlı, sağlıklı bir çocuğumuz olması için Hz. İbrahim peygamberimizin ettiği dua ile burada toplanıyoruz. 🙏🏻💙

(Adetli iken ezbere ya da telefondan okuyabiliyormuşuz kızlar dua niyetine olduğu için. "Diyanet İşleri Başkanlığına göre de kadınlar âdet günlerinde veya nifâs (lohusalık) hâllerinde iken dua edebilirler; zikir ve dua anlamı taşıyan âyet-i kerimeleri okuyabilirler. Bunun yanında, kelime-i şehâdet, kelime-i tevhid, istiğfar, salâvat-ı şerife getirebilirler. Tefsir, hadis ve fıkıh eserlerini okuyup inceleyebilirler.")

Her gün 2 arkadaşımıza 100 er adet toplamda 200 adet okumuş olacağız.
Listemiz herkese açıktır.
Listeyi oluşturduktan sonra her gün 16.00 da sırası gelen kişinin adını paylaşacağım. Okuyan arkadaşlar okuduğunu bildirip o kişiyi etiketleyecek.
Sayı sınırlaması yok.
Herhangi bir tedavisi olanlar varsa başta söyleyin listeyi ona göre ayarlayıp üstlere alalım.

💙 Hayyal Hayyal
💙 DantelKiz DantelKiz
💙 @Bir_Mumine
💙 M Mavi Menekse (Öznur)
💙 Ssevincli Ssevincli
💙 L a v i n L a v i n (Ceren)
💙 @Nefes0858
💙 @Hayat su
💙 @Hmdsarot
💙 @ShiningLife (Gamze)
💙 Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi (Özge)
💙 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim (Esra)
💙 @Szrsz
💙 Teach_Mavi Teach_Mavi (Meryem)
💙 the last chat bender the last chat bender
💙 E L B A E L B A
💙 @in_cim
💙 @papatyalikizz
💙 MaviSasa234 MaviSasa234
💙 Y yaren3419
💙 Mavimsikelebek61 Mavimsikelebek61
💙 Taze fasulye Taze fasulye
💙 Jane Jetgil Jane Jetgil (Duygu)
💙 @Btlaydnz23 (Demet)
💙 @Beklenmedikcevap
💙 Mylv48 Mylv48 (Aysun)
💙 Hali Hali
MaviSasa234 MaviSasa234 ve Y yaren3419 adına okudum Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah ❤️🤲

X