Hz. İbrahim (a.s)' in Çocuk Duası

Kizlar bugün tedaviye tekrar başladım ilk ignemi yaptım rabbim inşallah hepimizin dualarını kabul eder yer çok dua kimin duası kabul olunur bilinmez kendimle beraber hepimizin gönlündekini kucagimiza nasip etsin inşallah
hayırlı uğurlu olsun inşallah güzel haberini en kısa zamanda duyarız :KK68:

Kizlar bugün tedaviye tekrar başladım ilk ignemi yaptım rabbim inşallah hepimizin dualarını kabul eder yer çok dua kimin duası kabul olunur bilinmez kendimle beraber hepimizin gönlündekini kucagimiza nasip etsin inşallah
Canim Hadi hayirli olsun rabbim kolaylaştırsin işini 🙏 emeklerini zayi etmesin güç kuvvet versin 🤰🧿hayirli ve sağlıklı evlatlar nasip etsin tez vakitte haberini alalim insalah

Perfect Match Perfect Match canım rüyamı tam hatırlayamıyorum da. Bugün rüyamda senin nickini duydum sürekli şimdi mesajını görünce anımsadım hayır olsun inşallah:KK48:
Ayyy canimmm sweetgirlcandy sweetgirlcandy ❤️❤️ Insallah bu hayirli gunde nickimin anlami gibi mukemmel bir eslesme olur hepimiz icin.. bebeklerimiz bizi secer ve kucagimiza aliriz saglikla, mutlulukla🙏 Burdaki tum arkadaslarim icin diliyorum en icten dileklerimle🙏

"Rabb'im! Bana salihlerden bağışla."
رَبِّ هَبْ لِي مِنَ الصَّالِحِينَ
Rabbi heb li mines salihin.

(Saffat Suresi 100. Ayet)

Anne olabilmek; hayırlı, sağlıklı bir çocuğumuz olması için Hz. İbrahim peygamberimizin ettiği dua ile burada toplanıyoruz hatunlaaaar :KK200::anneadayı:

(Adetli iken ezbere ya da telefondan okuyabiliyormuşuz kızlar dua niyetine olduğu için. "
Diyanet İşleri Başkanlığına göre de kadınlar âdet günlerinde veya nifâs (lohusalık) hâllerinde iken dua edebilirler; zikir ve dua anlamı taşıyan âyet-i kerimeleri okuyabilirler. Bunun yanında, kelime-i şehâdet, kelime-i tevhid, istiğfar, salâvat-ı şerife getirebilirler. Tefsir, hadis ve fıkıh eserlerini okuyup inceleyebilirler.")

Her gün 2 arkadaşımıza 100 er adet toplamda 200 adet okumuş olacağız.
Listemiz herkese açıktır.
Listeyi oluşturduktan sonra her gün 18.00 da sırası gelen kişinin adını paylaşacağım. Okuyan arkadaşlar okuduğunu bildirip o kişiyi etiketleyecek.
Sayı sınırlaması yok.
Herhangi bir tedavisi olanlar varsa başta söyleyin listeyi ona göre ayarlayıp üstlere alalım.

Başlama Tarihi 07.03.2021 18.00

🍀 @Merve
🍀 @burcusami
🍀@Ssevincli (9 Mart Transfer)
🍀 @tiniminihaniim
🍀 @Gizemm0 (6 Mart Aşılama)
🍀 @Magnifiaque (Merve)
🍀 @Ballikabak
🍀 @damlacross
🍀 @ummhan
🍀 Perfect Match Perfect Match (Alev)
🍀 @_Reyyan