Hz. İbrahim (a.s)' in Çocuk Duası

Bugün değil de en baştan başlarsanız daha iyi olur. Biraz önce paylaştığım listemiz o. Ya da konunun ilk mesajında da var bakabilirsiniz ordan
Okuduklarimi etiketliyimmi bittindiye?cnm.bu arada bu ay tup bebek tedavisindeym transfer gunum pztsi belli olcak insallah hayirli haberler hepimiz icin

Okuduklarimi etiketliyimmi bittindiye?cnm.bu arada bu ay tup bebek tedavisindeym transfer gunum pztsi belli olcak insallah hayirli haberler hepimiz icin
Hadi inşallah güzel sonuçlansın tedavin. Transfer günün belirlensin öne alırız seni canım 🤗 evet okuduklarını etiketlersen güzel olur🥰

"Rabb'im! Bana salihlerden bağışla."
رَبِّ هَبْ لِي مِنَ الصَّالِحِينَ
Rabbi heb li mines salihin.

(Saffat Suresi 100. Ayet)

Anne olabilmek; hayırlı, sağlıklı bir çocuğumuz olması için Hz. İbrahim peygamberimizin ettiği dua ile burada toplanıyoruz hatunlaaaar :KK200::anneadayı:

(Adetli iken ezbere ya da telefondan okuyabiliyormuşuz kızlar dua niyetine olduğu için. "
Diyanet İşleri Başkanlığına göre de kadınlar âdet günlerinde veya nifâs (lohusalık) hâllerinde iken dua edebilirler; zikir ve dua anlamı taşıyan âyet-i kerimeleri okuyabilirler. Bunun yanında, kelime-i şehâdet, kelime-i tevhid, istiğfar, salâvat-ı şerife getirebilirler. Tefsir, hadis ve fıkıh eserlerini okuyup inceleyebilirler.")

Her gün 2 arkadaşımıza 100 er adet toplamda 200 adet okumuş olacağız.
Listemiz herkese açıktır.
Listeyi oluşturduktan sonra her gün 18.00 da sırası gelen kişinin adını paylaşacağım. Okuyan arkadaşlar okuduğunu bildirip o kişiyi etiketleyecek.
Sayı sınırlaması yok.
Herhangi bir tedavisi olanlar varsa başta söyleyin listeyi ona göre ayarlayıp üstlere alalım.

Başlama Tarihi 07.03.2021 18.00

🍀 merve merve
🍀 burcusami burcusami
🍀 Ssevincli Ssevincli (9 Mart Transfer)
🍀 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim
🍀 Gizemm0 Gizemm0 (6 Mart Aşılama)
🍀 Magnifiaque Magnifiaque (Merve)
🍀 Ballikabak Ballikabak
🍀 damlacross damlacross
🍀 B Beklenmedikcevap
🍀 Perfect Match Perfect Match (Alev)
🍀 Mehfam Mehfam
🍀 Larka Larka
🍀 ISSIZZ ISSIZZ
🍀 Bir Pelincik Bir Pelincik (15 Mart Tedavi)
🍀 Selinos Selinos (17 Mart Transfer)
🍀 BankacI26 BankacI26
🍀 Life light Life light
🍀 H halleycik
🍀 Mucizemsn Mucizemsn
🍀 @Mavissss1 (20 Mart Transfer)
🍀 GeceMavi- GeceMavi-
🍀 Oriana Oriana
🍀 Ecmel-vera Ecmel-vera
🍀 defne-28 defne-28
🍀 NaaNaa NaaNaa
🍀 yildizsavascisi yildizsavascisi
Pembe Lotus Pembe Lotus
rubil rubil
G Gizoludi
goah goah
cukulatam cukulatam
C Cemreww
S Sabr-Sukur-Dua
lachelnnihan lachelnnihan
Hemsirecik Hemsirecik
Ilayumut Ilayumut
Zeymuss0103 Zeymuss0103
Minnosella098 Minnosella098
M Manda_Lina
gurbetgulu16 gurbetgulu16
Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye
E eyota
sweetgirlcandy sweetgirlcandy
Gelincik78 Gelincik78 (Gözde)
A Arelarven
G Glsgl
Whiterose89 Whiterose89
Merayyy Merayyy
edaecoo edaecoo
S sedeom
Whiterose89 Whiterose89 senin için okudum.Allah gönlünün muradını versin.

sweetgirlcandy sweetgirlcandy arkadaşım liste bitmeden lütfen listeye yeni arkadaşları dahil etmemeni rica edeceğim.Listeyi not alıp bitirdikten sonra yırtmıştım ve tek tek kime okuyup okumadığım kontrol etmeye de vaktim olmuyor.🤷

sweetgirlcandy sweetgirlcandy arkadaşım liste bitmeden lütfen listeye yeni arkadaşları dahil etmemeni rica edeceğim.Listeyi not alıp bitirdikten sonra yırtmıştım ve tek tek kime okuyup okumadığım kontrol etmeye de vaktim olmuyor.🤷
Allah razi olsun canim insallah Rabbim gonlundekini nasip etsin🌼

Liste herkese açık ve sayı sınırlaması yok dedim başta. Yetişebilecek herkesi listeye eklemek isterim. Birbirimize duamız geçsin. Yukarda takip bırak yazısının yanında 3 nokta var ona basıp kimler kimler yazdıya basın kendi isminize bastığınızda mesajlarınız çıkıyor. Kimlere okuduğunuzu görürsünüz. Vaktiniz yoksa ben etiketlerim sizi🤗

X