Hz. İbrahim (a.s)' in Çocuk Duası

Kızlar fikirlerinizi almak istiyorum evlendikten sonra döngüm 27 ye düştü yani yarın adet tarihi olabilir değişiyo tam bilemiyorum adetin 20. Günü yani cuma günü pembe kahverengi kan geldi pedin birazını batırdı erken adet oldum sanıp ped koymuştum ertesi gün serçe parmak kadar geldi pazar günüde sadece bir damla yani gittikçe azaldı adet sökülmedi sonra 2 3 gün sade ce sildikçe peçete battı sulu kahverengi şekilde sonra kesildi hiç grlmedi beyaz akıntı devam başına böyle bişey gelen varmı benim bu yaşadığım neydi yardım edin lütfen korkmaya başldım bişeymi var diye yerleşme vs olabilirmi sizce
Kooooş bir test al yap yerleşme olur mu olur yani ablamın o şekilde oldu:dua:

Ben böyle merak etmektense test yapıp negatifse bile görme taraftarıyım üzülmem de çok fazla. Beklemek daha çok yorar beni🤭
Evet doğru bende duramıyorum ama çok negatif gördüm birdaha adetten önce test yapmayacağım diye söz verdim kendime ama meraktanda öleceğim var gibime geliyor aslında Ama bilmiyorum 😏😏

Arkadaşlar biraz tebessüm için paylaşmak isterim.Çok güldüm yaaa 🤣🤣🤣erkek kaynaklı tedavi sürecinde bile erkek sperm verdikten sonra başka bir işlemi kalmıyor.Tüm tedavi kadının üzerinden devam ediyor🤷

Arkadaşlar biraz tebessüm için paylaşmak isterim.Çok güldüm yaaa 🤣🤣🤣erkek kaynaklı tedavi sürecinde bile erkek sperm verdikten sonra başka bir işlemi kalmıyor.Tüm tedavi kadının üzerinden devam ediyor🤷
Sanırım fotoğraf yüklenmemiş yeniden yükledim

Eklentiler

• IMG_20210318_150427.jpg
    IMG_20210318_150427.jpg
    158,8 KB · Görüntüleme: 37
X