hymenoplasti ameliyatını istanbulda yaptıran var mı

zaaflarımdan yararlanmak isteyenler için bence bu.para tuzağı yani.bitkiyle zar oluşumuda ilk defa duyuldu.ayrıca telefon no adres bilgi verin bizde bakalım o zman.insanları böyle kandırmayın bence burda hayatlar söz konusu.
Ayrıca kızlar bana dr akın beyin soyadını verirmisiniz

sen hala karar veremedin mi canım zaman daralıyor biran önce doktor kararını ver ve biran önce yaptır ama son kontrole gitme durumun yoksa da son kontrole çağıran doktorları tercih etme bi abla tavsiyesi sonra çok yıpranırsın keşke dememek adına sana harun beyi antepde özkan bei önerebilirim yok ben son kontrole giderim dersen de istediğin doktora git son kontrole gittikten sonra bi şekilde kanama oluyor canım

sen hala karar veremedin mi canım zaman daralıyor biran önce doktor kararını ver ve biran önce yaptır ama son kontrole gitme durumun yoksa da son kontrole çağıran doktorları tercih etme bi abla tavsiyesi sonra çok yıpranırsın keşke dememek adına sana harun beyi antepde özkan bei önerebilirim yok ben son kontrole giderim dersen de istediğin doktora git son kontrole gittikten sonra bi şekilde kanama oluyor canım

hiç sormayın artık uyuyamıyorum özelden mesajım yok ondan yazamıyorum sizlere.harun beyle konuştum çok soğuk ve kararsız konuştu öyle üzüldümki inan her geçen gün ne yapacağımı daha çok şaşırıyorum.4 aydan kısa bir süre kaldı nereye gideyim bilmiyorum istedikleri ücret te çok fazla bir türlü denkleştiremedim :KK43:((( Allahım yardım etsin bize

ozgem bana özelden mail adresini verirmisin sormak istediklerim var sana düğünlerimiz hemen hemen aynı zamana denk geliyor ne güzel sen yaptırdın kurtuldun ben hala arayıştayım ne yapacağımı bilmiyorum harun özkan hiç yardımcı olmadı telefonda ne yapacağımı şaşırdım :KK43:

ozgem bana özelden mail adresini verirmisin sormak istediklerim var sana düğünlerimiz hemen hemen aynı zamana denk geliyor ne güzel sen yaptırdın kurtuldun ben hala arayıştayım ne yapacağımı bilmiyorum harun özkan hiç yardımcı olmadı telefonda ne yapacağımı şaşırdım :KK43:

Ben akın beye gittim düşünürseniz tavsiye ederim ..

Ben akın beye gittim düşünürseniz tavsiye ederim ..

yaptırdınız mı akın bey kadın doğum uzmanı mı yoksa oda estetik cerrahmı ne zman yaptırdınız bana ayrıntılı özelden yazar mısınz yada e postanızı yazın ordan iletişime geçelim çünkü çok sıkıntıya düşürdü beni artık :KK43:

yaptırdınız mı akın bey kadın doğum uzmanı mı yoksa oda estetik cerrahmı ne zman yaptırdınız bana ayrıntılı özelden yazar mısınz yada e postanızı yazın ordan iletişime geçelim çünkü çok sıkıntıya düşürdü beni artık :KK43:

özelden yazayım size, ben yaptırdım..

sekizkek lütfen bilgilendirilmeye çok ihtiyacım var..ankaraya gidicem bikaç gün içinde Ebru hanıma..özelden yazmak istedim ama yazamadım..süreçle ilgili beni de bilgilendirir misin lütfeen:KK43:

sekizkek lütfen bilgilendirilmeye çok ihtiyacım var..ankaraya gidicem bikaç gün içinde Ebru hanıma..özelden yazmak istedim ama yazamadım..süreçle ilgili beni de bilgilendirir misin lütfeen:KK43:

Tabi ki... bilgilendiririm

Son düzenleme:
sekiz kek çook teşekkür ederim mesaj için. cevaplayamıyorum maalesef özelden.. Akın bey istanbulda değil mi?
benim için İstanbul imkansız ancak ankaraya gidebilirim.. çok korkuyorum..

aynı durumdayız canım inan bende çok korkuyorum hala gidebilmiş değilim ne yapacağımı şaşırdım bende.bende randevuyu korkut aslana almıştım ama gidecekmiyim bu karmakarışık kafayla bilmiyorum bide ben çok uzağım istanbula 16 saat düşün son kontrole gidemem de zaten:KK43:
sekizkek akın bey doğum uzmanı filan

mail adresimi yazamam ki :KK43:(

çok merak ediyorum akın bey doğum uzmanımı estetik cerrahımı operasyonu nasıl yapıyor bana telefon numarasını verirmisin yeri nerde istanbulda bide onunla görüşmek istiyorum
peki sana son kontrole gel dedimi odamı flep yöntemi yapıyor????????
sorular sorular aklım karışık

çok merak ediyorum akın bey doğum uzmanımı estetik cerrahımı operasyonu nasıl yapıyor bana telefon numarasını verirmisin yeri nerde istanbulda bide onunla görüşmek istiyorum
peki sana son kontrole gel dedimi odamı flep yöntemi yapıyor????????
sorular sorular aklım karışık

şişli med de çalışıyor akın bey,, kadın doğumcu flep yaptı son kontrole gel dedi tabi ki .... (0212) 241 3010 tlfn numarası ... hiç çekinme rahat ol .. çok iyi birisii...

şişli med de çalışıyor akın bey,, kadın doğumcu flep yaptı son kontrole gel dedi tabi ki .... (0212) 241 3010 tlfn numarası ... hiç çekinme rahat ol .. çok iyi birisii...

teşekkür ederim bide onunla görüşeyim inşallah olumlu sonuç alırım bıktım artık böyle yaşamaktan

Arkadaslar flep te fiyat kisiye gore degisiyo mu lutfen bilgisi olan biri paylassn bide by konuda akin bey mi yoksa korkut bey mi sizce daha tecrubeli

merhaba. başlıkla alakalı neredeyse bütün konuları okudum, istanbul'da bu işlemi yapan sadece iki üç doktor üzerinde duruluyor.ücret de çok pahalı. mail yazıp hem bilgi hem de fiyat alıyorum. bakırköy 1150 fiyat verdi. araştırmaya devam edeceğim:KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar ister inanırsınız ister inanmazsınız.ister denersiniz ister denemezsiniz.ben yalnızca yaşadığım konu ile ilgili bilgi verdim.kimseyede gidin falan demiyorum.ayrıca o bölgeyi yeniliyor,daraltıyor.zar oluşuyor ve bu şekilde kan geliyor.doktora gitmek tamamen kendi tercihiniz.[/QUOTE

sen net birşey söylemiyorsun ki neredeymiş bi detaylı açıklama yap bize gerçekten yardımcı olmak istiyorsan

kızlar kimseye tavsiye etmiyorum yada zorlamıyorum farkındaysanız.allah herkese akıl fikir vermiş ne yapacağınız tamamen size kalmış.Ben yaptırdım ve olumlu sonuç aldım.taksir edersiniz ki bana ait olmayan bir iletişim bilgisiniz buradan paylaşamam.isteyen olusa,yaptırdığım kişiden de izin alıp mesaj ile iletişim bilgilerini gönderirim.Ha bilimsel olarak nasıl zar oluşuyor,yada o bölge nasıl sıkılaşıp,yenileniyor gerçekten bilmiyorum.Ama ben ve çevremden birkaç kişi bunu yaptırdı.İsterseniz yapan kişi ile daha detaylı konuşursunuz,yada ne bileyim garanti falan isterseniz bilmiyorum açıkçası.Ben yalnızca kendi yaşadığım deneyimi paylaştım.

kızlar kimseye tavsiye etmiyorum yada zorlamıyorum farkındaysanız.allah herkese akıl fikir vermiş ne yapacağınız tamamen size kalmış.Ben yaptırdım ve olumlu sonuç aldım.taksir edersiniz ki bana ait olmayan bir iletişim bilgisiniz buradan paylaşamam.isteyen olusa,yaptırdığım kişiden de izin alıp mesaj ile iletişim bilgilerini gönderirim.Ha bilimsel olarak nasıl zar oluşuyor,yada o bölge nasıl sıkılaşıp,yenileniyor gerçekten bilmiyorum.Ama ben ve çevremden birkaç kişi bunu yaptırdı.İsterseniz yapan kişi ile daha detaylı konuşursunuz,yada ne bileyim garanti falan isterseniz bilmiyorum açıkçası.Ben yalnızca kendi yaşadığım deneyimi paylaştım.

teşekkür ederim

siz kime yaptırmıştınız?

X