hymenoplasti ameliyatını istanbulda yaptıran var mı

kızlar kimseye tavsiye etmiyorum yada zorlamıyorum farkındaysanız.allah herkese akıl fikir vermiş ne yapacağınız tamamen size kalmış.Ben yaptırdım ve olumlu sonuç aldım.taksir edersiniz ki bana ait olmayan bir iletişim bilgisiniz buradan paylaşamam.isteyen olusa,yaptırdığım kişiden de izin alıp mesaj ile iletişim bilgilerini gönderirim.Ha bilimsel olarak nasıl zar oluşuyor,yada o bölge nasıl sıkılaşıp,yenileniyor gerçekten bilmiyorum.Ama ben ve çevremden birkaç kişi bunu yaptırdı.İsterseniz yapan kişi ile daha detaylı konuşursunuz,yada ne bileyim garanti falan isterseniz bilmiyorum açıkçası.Ben yalnızca kendi yaşadığım deneyimi paylaştım.

Nasil kime ne zaman yaptirdiniz olumlu sonuç aldiniz mi kisaca bilgi verebilir misinz

merhaba burada da yazmışım ben kurtuldum herkese allah mutlu bir evlilik nasip etsin şişli med e de tşk ederim çooook :nazar:

Canm umut oldun bana darisi bize. bnde akin beye yaptircam yaptirdiktan 10 gun sonra surekli yurumek zarar verir mi amelyt sonrasi neler yaptin oturma kalkma konusunda fln yardimci olur musun.tam anlamiyla oturup yureyemeyecek miyiz belli bir sure

Canm umut oldun bana darisi bize. bnde akin beye yaptircam yaptirdiktan 10 gun sonra surekli yurumek zarar verir mi amelyt sonrasi neler yaptin oturma kalkma konusunda fln yardimci olur musun.tam anlamiyla oturup yureyemeyecek miyiz belli bir sure
Nehir su akın beyden olumlu sonuç aldın mı

hanımlar kasmayın kendinizi bu kadar... bıçak altına yatmaya değermi ya? biz nişanlımla evlenmeden önce beraber olduk. İlk ilişkimizde de benden kan gelmedi.
Bana o kdr güveniyor ki sormadı bile... ama ikinci,üçüncü derken azar azar kanadı. Demek ki seninkinin cinsi böyle dedi o kadar... benim için zaten kanasın kanamasın önemli değil ama bana dürüst olman önemli dedi.

Nitekim ilk ilişkimi onunla yaşadım ben ve o da bunu biliyor. Ama zar diktirmek yerine sizi dürüstlüğünüzle sevecek biriyle olsanız? iki damla kan sevginin göstergesi olamaz ya. Bu hem biz kadınlara saygısızlık, hem de küçümseyici birşey.

Toplum baskısından dolayı bu haldeyiz evet ama gerçekten sizi her halinizle sevecek erkek vardır muhakkak. Ha eğer bozuksun diyerek size saygı duymayacaksa zaten yol verin gitsin o insana...

hanımlar kasmayın kendinizi bu kadar... bıçak altına yatmaya değermi ya? biz nişanlımla evlenmeden önce beraber olduk. İlk ilişkimizde de benden kan gelmedi.
Bana o kdr güveniyor ki sormadı bile... ama ikinci,üçüncü derken azar azar kanadı. Demek ki seninkinin cinsi böyle dedi o kadar... benim için zaten kanasın kanamasın önemli değil ama bana dürüst olman önemli dedi.

Nitekim ilk ilişkimi onunla yaşadım ben ve o da bunu biliyor. Ama zar diktirmek yerine sizi dürüstlüğünüzle sevecek biriyle olsanız? iki damla kan sevginin göstergesi olamaz ya. Bu hem biz kadınlara saygısızlık, hem de küçümseyici birşey.

Toplum baskısından dolayı bu haldeyiz evet ama gerçekten sizi her halinizle sevecek erkek vardır muhakkak. Ha eğer bozuksun diyerek size saygı duymayacaksa zaten yol verin gitsin o insana...
ALLAH korusun nişanı atsanız.. Sizde diktirmeyi dusunebilirdiniz.. Evet bu kadını asagilayici bir şey farkındayım umarım karsima bunu anlayabilecek biri cikarda bu ameliyati olmak zorunda kalmam.. Ama bu psikoloji çok kötü bir şey şimdiden kendimi evde kalmış olarak görmeye başladım.. Evet evlilik öncesi yaşamak günah ama bu bi ihtiyaç.. Ayrıca herkes isteyerekte yasamiyor benim gibi sadece opusurum diyip sevgilisinin ısrarıyla o an kendini kaybederek yaşayanlar da çok.. bir anlık bir şeyin geleceğimi olumsuz yönde etkilemesi kötü.. 30 yaşını geçince her dakika sorulur hayatında biri yok mu neden evlenmiyoraun diye... Kendi yasitlarim çocuk coluga karisip ben müzmin bekar olarak hayatı yalnız yasarsam çok üzülürüm çünkü benimdr hayalim çocuklarım olsun ve bu talihsizliği kizimin da yaşamaması için elimden geleni yapicam o cinsel bilinci verecegim inşallah bize verilmedi hep ayıp günah namussuzluk dendi... Sonuc olarak depresyona girdik bizde.. Ha bakire olmadan evlenen insanlar cok nadir bunlardan biri de ben olabilir miyim ? Benim cevremde boyle insan yok cevrem bunu kaldirabilecek duzeyde degil anneme anlatsam hemen babama yetistirir oldururler beni... Evliligimin gorucu usulu olma ihtimalini de gozonunde bulundurursak isim gercekten zor.. Ve bu iliskiden sonra hayatima giren birine belli bi sureden sonra anlattim durumumu o ilk kabul etti ama sonra huyu degisti.. Bana etmedigi hakaret kalmadi ustelik benden faydlanmaya calisti nasil olsa giden gitmis bi de benle ol hesabi yapti ama kabul etmedim .. Cunku bunu bi zevk icin aliskanlik haline getirmek istemiyrdm ve de yine kendimi kullandirtmak.. O beni koru korune sevdiğne inandğm insan bile degistigine gore herkes aynidir diyorum ve sogudum hayatimda biri yok ve uzun surede olmaz Allah bu dertten muzdariplere onlari her haliyle seven hayirli es mutlu yuva nasip etsin...

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım aslında 1 seneye yakın yazıları takip ediyorum benim düğünüm eylülde çok korkuyorum şişlimedden şükrü bey operasyonumu yaptı genede insanın korkuları oluyo akın beyle hiç karşılaşmadım burdaki arkadaşlar bana kulak verin ben korkut beye güvenip ameliyat oldum 2,000 tl aldı benden megerse kalıcı bi ameliyat yapmıyo o yüzden herkesi düğünden 3 gün önce çağrıyo muayene oldum 2 doktara hepsi aynısını söyledi dikkatli olun o kişiye karşı kandırdı beni sonra şişli medle görüşdüm onada 3,000 tl gitti baya maddi açıdanda sarsıldım tek isteğim mutlu olmak sizler gibi sonucu düğün gecemde belli olacak gün yaklaşdıkca nefes alamaz oldum allah hepimizin yardım cısı olsun

.

Kızlar bende şişli medde yaptırdım Şişlimedde herkes olumlu sonuc almıs
Allahın ıznıyle yazın düğünüm olacak kanamamda olucak ınsallah
burdan güzel haberlerı verıcem ınsallah:)

X