hymeneoplasti dusunenler buraya

Her şeyi oluruna bırakmak istiyorum ama olmuyor ister istemez insan düşünüyor endişeleniyor ve bu benden hiç geçmeyecek sanırım hepimizin hakkında hayırlısı inşallah

şişli med güvenilir bence bu konuda fazlasıyla uzmanlar güvenilir gibi geliyo

korktuğum başıma geldi olmamış ve zaman da yok 2 gün önce yapılandan olması gerekiyormuş dr burcu kardaş arslan maf etti beni bu ortaya çıkarsa çok kötü şeyler olacak allah korusun allah yardım eder inş.

cnm ya keşke daha önce gitseydin kontrole.o doktorada gidip hesap sor bence.birde sana yüzde yüz garanti vermişti.şişli medemi gittin kontrole?eger düğünün bulundugun şehirdeyse sorun olmaz 2 gün önceden halledersin.allah yardımcın olsun.

canım bende ona yaptırmayı düşünüyodum vazgeçtim senin yorumlarından sonra.sende doktor ahesap sorsanda bişey değişmeyecek.hemen iyi bi doktor araştır.düğünden bi kaç gün önce yaptırırsın.tabii parasal durumda önemli.çok geçmiş olsun.
İstanbulda bu işi iyi yapan iyi bi doktor yokmu yaaa((
geceleri ağlamaktan düşünmekten bıktım artık.

al benden de o kadar çok zor durumdayım hesap sorsam bir işe yaramayacak ama gitmeliyim burcu hn a işe de konsantre olamıyorum sinir oldum zevk alamıyorum hiç bir şeyden galiba şişli mede gideceğim plastik cerrah dilek avşar yapamaz mı dersiniz peki (((((((((

cnm ya sana nasıl bir operasyon yapıldı?kaç dakika sürdü?dikişlerin tutmadığından nasıl şüphelendin?kontrole gittiğin doktor ne dedi?dilak avşar zaten plastik cerrah uzun yöntemde onu tercih et derdim ama senin kısa süreli oldugu için bence şişli medde güvenilir gibi.bence git doktoruyla iyice konuş.güven vermezse araştırmaya devam et

15 20 dakka sürdü işlem kalıcı yöntem yaptıklarını söylediler aynada kendim baktığında bir işe yaramamış diye düşündüm sonra araştırdım şişli med ve dilek avşar iyi göründü bana dilek avşar 1 hafta öncesinden yapıyormuş kalıcı yöntem yapmıyormuş zaten kararsız kaldım şimdi zaman da yok ki işten izin alamam sürekli yalan söylüyorum çok vahim durumdayım kafam çok karışık

ben uzun zamandır araştırıyorum plastik cerrahlar yerine jinekologlara yaptırmak daha iyiymiş.bu sitede şişli med.e yaptırıp olumlu sonuç alan bi kaç kişiyi duydum.bide bayağı sitelerinde reklam yapıyorlar.güvenilirdir heralde.benimde aklıma yatan bi orası var şuanda.gidip konuşmak lazım.bende en yakın zamanda randevu alıp gidicem.gelişmeleri sizinle mutlaka paylaşırım.
eğer başarısız olursa bu benim sonum olur((

inşallah olumlu sonuç alırsın benim de aklıma yatan şişli med yalan söylemek istemiyorum kimseye artık bu son olsun Allaha dua ediyorum kimse bilmeden bitseydi bir gün olsun bütün bu yaşadıklarımıza gülebilsek geçti gitti diyebilsek karnıma ağrılar giriyor gözlerim çöktü zevk almam gereken günler kabusum oldu sonunda üzüntüden kanser olmasam inşallah bir problem çıkmaz arkadaşım lütfen beni bilgilendir hangi doktor ne dedi sana ben de burcu hna bir daha gideceğim bakalım ne diyecek sıradan kontrolmüş gibi çok üzgünüm çok (

az önce şişli med polikliniğini aradım.dr akın beyle görüştüm.önce muayene ediyoruz.ordaki dokular flep yöntemine uyuyorsa flep yöntemiyle yapıyoruz dedi.doku inceyse kalınlaştırmak gerekebilir.ince olanlarda flep yöntemi tutmuyor dedi.bizde ona göre yol izliyoruz dedi.gayet kendinden emin konuştu.olumlu geldi bana.hayatımda konuşurken bu kadar utandığımı yerin dibine girdiğimiz hatırlamıyorum((
daha öncede bi kaç kişi doktor akını tavsiye etmişti.bana msj atan arkadaşım özelden msj atma hakkım bitmiş.o yüzden cvp veremiyorum kusura bakma.burdan yazdıklarımla idare et şimdi.umarım sanada bi fikir olmuştur.

kesinlikle teşekkür ederim aynen dün ben de aradım doktor akını ben de çok utandım Allah yardımcımız olsun hayırlısıyla bugünleri atlatabilseydik her gün dua ediyorum çok üzülüyorum (

merhaba kızlarr, çoktandır okuyamıyorum bende başımdan geçen herşeyi istanbulda hymenoplasti yaptıran....başlıklı topikte paylaşmıştım. bende bu yaz yaptıracağım. ama herşeyden önce jinekoloğa gittim; çünkü pratissyen hekim olan bir arkadaşım tedavi görmemi sölemişti..ileri derecede enfeksiyon varmış, o olaydan sonra doktora bile gidememiştim ve sonrasında yaşadığım ufak tefek rahatsızlıklarımdada jinekoloğa gidemedim utancıma..çok sıkıntılıydı, en sonunda utana sıkıla gittim, sağolsun jinekolog bayan bana o kadar iğrenerek baktı ki...defalarca yerin dibine girdim. ama mecburen muayene oldum..şuan antibiyotik tedavisi görüyorum. yazdıklarınızı okudum şişli med e yaptırmayı düşünüyordum bende ama herkese flep yaplamıyormuş sanırım...ben napıcam, çok ümitsizim şuan...bursada araştırmalarım boşa gitti bi tane bile doktor bulamadım, herkesede anlatamıyorum arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz lütfen...önere bileceğiniz iyi bir doktor var mı...artık kabuslarıma giriyor...delireceğmmm

minikperim bendede beyaz akıntı var sanırım öncelikle bunu tedavi ettirmem gerekiyor.hymenoplastiyi düşünürken birde bu çıktıantibiyotikler işe yarıyormu?tedavi ne kadar sürüyor?birde bursadaysan ben bir sitede okumuştum bülent cihantumurdu sanırım yapıyordu ama detayını çok bilmiyorum cnm araştır istersen

Son düzenleme:
minikperim nasıl yani sen şişli medle görüştün mü herkese yapmıyorlarmıymış benim ki geçici olacak mecburen inşallah işe yarar ümidini kaybetme Allah yardımcın olsun inşallah düzelir bu durum kısa sürede

:1
benimde son zamanlarda kaşıntım oluyor artı o beyaz akıntı ben de de vardı ama burcu hn onunla ilgili bir uyarıda bulunmamıştı bana iltihaplanmanın belirtileri nedir acaba kaşıntının sebebi o olabilir mi?

sevgli elagüngörcm ve chesmecim;

benim belirtiler şöyleydi ilk zamanlar beyaz bi akıntıydı süt kesiği gibi bende vajinal temizleyici kullanarak kaşıntı için kremlerle falan geçrimeye çalıştım. çünkü gidemedim doktora; doktorların yanında hemşireler var ve anlatırken tuhaf tuhaf bakıyorlar doktorlarla rahat konuşulmuyor ki. neyse bu kaşıntı ve süt kesiği gibi akıntı zaman zaman tekrarladı. ve en sonunda kötü kokulu krem rengi bi akıntıya dönüştü...ve balık kokusu gibiydi(bunu özellikle yazıyorum çünkü bu rahatsızlığın sebebi balık kokusuna sahip akıntıymış) sonra arkadaşıma anlattım pratisyen hekim o da ..bana doktora gitmemi söyledi...doktorda bana bel soğukluğu olabileceğini ve biraz daha geç kalsaymışım tüm kanallarımın tıkanacağını ve ileriye dönük kısırlık olabileceğini söyledi. bi tane vajinal fitil, 2 antibiyotik ve 1 tane iğne verdi...şimdi onları kullanıyorum...şuan ki akıntıda koku falan yok. ama bel soğukluğu deyince acayip korkmuştum. malum tv lerden biliyoruz bu hastalığı, durumuma mı yoksa iğrenç heriften o hastalığı kapmamamı ne ye üzüleceğimi şaşırdım.. iğrenç adam ş...siz, nefret ediyorum, aklıma geldikçe delirecek gibi oluyorum...

sizinkisi daha hafif olabilir kızlar benim durumum böyleydi..utancıma doktora gidememekten az kalsın kısır olacakmışım..yani o adamın o ş...siz hayatımı da etkileyecekti.:47

elagüngör canım ben şişlimed i ücreti sormak iiçin aramıştım. bu topic de önceki sayfalarda bi arkadaşımıza rahim duvarının kalınlığına göre bazen flep yöntemi yapamıyoruz demiş...ben bursadayım ve düğünden 2 gün önce ortalardan kaybolmam herkesi dikkatini çekecek o yüzden ben kalıcı yaptırmak zorundayım. inşallah bende rahim duvarı incelmesi yokturda sorunsuzca yapılabilir, şu ilaçlarım bi bitsin 1 aylık kontrol süreci daha olacak ondan sonra gidip görüşeceğim. ama ister istemez sıkıntılara giriyorum ya yapılamazsa ya olmazsa.... birde cop. dr. cihan timur un sitesine girdim fakat hymenoplasti ile ilgili bir yazı göremedim.. Dr. cihantimur bursada tanınmış biri ve operasyonların yapıldığı yerler bursanın göbeğinde...her ne kadar bursa büyükşehir gibi gözüksede tek merkezli bi yer...sürekli gittiğim alışveriş merkezinin üst katında muayenehanesi...yinede riske edemiyorum ama özel görüşme ayarlayabilirsem mutlaka gidicem bilgide veririrm burdan.

teşekkür ederim canım inşallah bir problem çıkmadan yaptırırsın ben ilkin burcu kardaş arslana flep yaptırdım bana bir problem olmadığını söylemişti sonra kendim aynadan baktım bir problem olduğunu düşündüm şişli mede gittim olmadığını söyledi dünyam başıma yıkıldı tek çare kaldı benim için akın bey söyledi geçici yaptırmak çünkü çok az kaldı düğüne her şey yolunda gider inşallah sen de dikkat et o yüzden başka bir doktora kontrole git bence (

(( çok üzüldüm canım geçmiş olsun...bi kere flep olunca bi daha olmuyo sanırım bunuda senden öğrenmiş oldum..ne ümitlerle ne kadar para dökülerek yapılıyor..işte bi doktorun özensizliği herşeyi mahvediyor. İnşallah düğünden önce sonuç alırsın geçici yöntemle
. benim yakın zamanda düğün olmayacak eylül gibi düşünüyorduk ama binbir zorlukla ve diretmeyle seneye erteletebildim..tabi insaların kafasında bin türlü düşünce oluştu neden niye diye...erkek arkadaşıma hazır değilim dedim(( halbuki ben daha nelere hazır değilim bi bilse...önceden dürüstlük yapıp ağzımın payını aldığımdan söyleyemedim...zaten bu konuda çok hassas bekaret konusunda her erkek gibi...deliriyorum deliriyorum artık gece kabuslarıma giriyor evlenmişim ilk gece sıkıntı yaşıyorum falan bu bi sene ömrümden ömür götürecek yaza yaptırıp her ay her ay kontrol ettirmek istiyorum. Hastalık gibi bişey oldu bende...şuan ki erkek arkadaşımı seviyorum ama benim omzuma dahi dokunması sarılması falan beni ürpertiyor. bilmiyorum psikolojik olarak çok ağır darbe aldım ben. neyse şu ilk geceyi bi atlatsak hepimiz hayırlısıyla..Allah yardımcımız olsun..şuan bunları yazarken bile endişeden heyecandan elim ayağım buz kesiyor. senin içinde dua edicem canım...

birde bazı iinternet sitelerinde diktirildiğini erkek anlamaz ama erkeğin tecrübesinede bağlı diyor...ne demek bu nerden anlayacak...her geçen gün endişelerime endişe ekliyorum:95:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…