hymeneoplasti dusunenler buraya

kızlar arada bir yazıyrm böyle okudukça sizlerden gelenleri. özelden msj atan arkadaşım daha kontrole gitmedim bu ayın 30 unda gitmeyi düşünüyrm.hbr vericem tutup tutmadığını mutlaka. dua edin de tutmuş olsun. tam 2 ay oldu yaptıralı gayet iiyim. tutmamış olsaydı kanama olurdu bende olmadı denecek kadar azdı kan. yani o da tuvalet kağıdıyla sildikçe ilk gnler pembemsi kan bile sayılmaz. geleim ilişkide erkeğin anlaması olayına. bende dikişler ilk 3 gafta filan vardı belki 1 ay bi elleyim dedim eline sert geldi dikişin ucu. dr hanım elleme sakın dedi. yani diyrm ki bu benim fikrim geçici dikiş olursa 1 hafta önce vs olursa o dikişe erkeğin organı değdiğinde anlar. ama pre.. filan kullandırın mutlaka bi nebze de olsa hissetmez. umarım anlatabilmişimdir. sorularınız varsa sorabilirsiniz kızlar

kızlar arada bir yazıyrm böyle okudukça sizlerden gelenleri. özelden msj atan arkadaşım daha kontrole gitmedim bu ayın 30 unda gitmeyi düşünüyrm.hbr vericem tutup tutmadığını mutlaka. dua edin de tutmuş olsun. tam 2 ay oldu yaptıralı gayet iiyim. tutmamış olsaydı kanama olurdu bende olmadı denecek kadar azdı kan. yani o da tuvalet kağıdıyla sildikçe ilk gnler pembemsi kan bile sayılmaz. geleim ilişkide erkeğin anlaması olayına. bende dikişler ilk 3 gafta filan vardı belki 1 ay bi elleyim dedim eline sert geldi dikişin ucu. dr hanım elleme sakın dedi. yani diyrm ki bu benim fikrim geçici dikiş olursa 1 hafta önce vs olursa o dikişe erkeğin organı değdiğinde anlar. ama pre.. filan kullandırın mutlaka bi nebze de olsa hissetmez. umarım anlatabilmişimdir. sorularınız varsa sorabilirsiniz kızlar

canım sen hangi dokora yaptırmıştın

geçmiş olsun arkadaşlar. Allah herkesin gönlüne göre versin. ben kimseyle ilişki yaşamadım ama nette öyle şeyler yazıyorki bisiklete binmekle atlamakla kızlık zarı bozulacağı yazıyor.insan ister istemez kendinden şüphe duyuyor. forumdada sordum ama kafam çok karışık herkes farklı şeyler yazıyor, çok afedersin küçük dudakları araladığımızda idrar deliğinin altında bir açıklık var ıkındığımız zaman açılıyor bu görülen yer kızlık zarımı oluyor? siz doktora gittiğiniz için mutlaka bilginiz vardır o yüzden sizlere sordum ne olur kusuruma bakmayın.iyi akşamlar..

canım geçmiş olsun.senin bilgin olduğu için sormak istedim. ben kimseyle ilişki yaşamadım. forumdada sordum ama kafam çok karışık herkes farklı şeyler yazıyor, çok afedersin küçük dudakları araladığımızda idrar deliğinin altında bir açıklık var ıkındığımız zaman açılıyor bu görülen yer kızlık zarımı oluyor? lütfen kusuruma bakma çok açık yazdım.

:KK43:(( çok üzüldüm canım geçmiş olsun...bi kere flep olunca bi daha olmuyo sanırım bunuda senden öğrenmiş oldum..ne ümitlerle ne kadar para dökülerek yapılıyor..işte bi doktorun özensizliği herşeyi mahvediyor. İnşallah düğünden önce sonuç alırsın geçici yöntemle
. benim yakın zamanda düğün olmayacak eylül gibi düşünüyorduk ama binbir zorlukla ve diretmeyle seneye erteletebildim..tabi insaların kafasında bin türlü düşünce oluştu neden niye diye:KK14:...erkek arkadaşıma hazır değilim dedim:KK43:(( halbuki ben daha nelere hazır değilim bi bilse...önceden dürüstlük yapıp ağzımın payını aldığımdan söyleyemedim...zaten bu konuda çok hassas bekaret konusunda her erkek gibi...deliriyorum deliriyorum artık gece kabuslarıma giriyor evlenmişim ilk gece sıkıntı yaşıyorum falan:KK14::KK14: bu bi sene ömrümden ömür götürecek yaza yaptırıp her ay her ay kontrol ettirmek istiyorum. Hastalık gibi bişey oldu bende...şuan ki erkek arkadaşımı seviyorum ama benim omzuma dahi dokunması sarılması falan beni ürpertiyor. bilmiyorum psikolojik olarak çok ağır darbe aldım ben. neyse şu ilk geceyi bi atlatsak hepimiz hayırlısıyla..Allah yardımcımız olsun..şuan bunları yazarken bile endişeden heyecandan elim ayağım buz kesiyor. senin içinde dua edicem canım...

birde bazı iinternet sitelerinde diktirildiğini erkek anlamaz ama erkeğin tecrübesinede bağlı diyor...ne demek bu nerden anlayacak...her geçen gün endişelerime endişe ekliyorum:95:

canım benim zamanım olmadığından yaptıramıyorum en azından 1 buçuk ay lazımmış bunun için sorma sıkıntıdan ne hale geldim dualarınızı eksik etmeyin benden inşallah başarıyla sonuçlanır bu skıntıları atlatırız hepimiz amin

canım geçmiş olsun.senin bilgin olduğu için sormak istedim. ben kimseyle ilişki yaşamadım. forumdada sordum ama kafam çok karışık herkes farklı şeyler yazıyor, çok afedersin küçük dudakları araladığımızda idrar deliğinin altında bir açıklık var ıkındığımız zaman açılıyor bu görülen yer kızlık zarımı oluyor? lütfen kusuruma bakma çok açık yazdım.

Evet o kısım, kızlık zarının olduğu kısım.

Fakat kafan karışmasın oranın açık olması kızlığının bozulmuş olduğu anlamına gelmez. Kızlık o kısmın 3 cm kadar iç kısmında kalıyor. Hem hemen öyle kolay bozulan bişeyde değil. Bisikler ve attan düşme gibi durumlarda, çok şiddettili düşme sonucu, ancak hassas bünyelerde olabilir. Kendi kendinize korku yapıp dünyanızı karartmaya gerek yok. evham yapmayın yani :))

arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun beni sakinleştirecek bir şeyler söyleyin çok yakında düğünüm olacak ben daha önce hymenoplasti yaptırdım burcu arslana sonra bir plastik cerraha gittim tutmadığını kanamaycağını söyledi sonra şişli mede gittim o da aynı şeyi söyledi akın bey şişli medde bana geçici dikiş yapılabileceğini söyledi hiç bir şeyin garantisi yok eğer o kan gelmezse ben bittim demektir ve zaman yaklaştıkça kendimi çok kötü hissediyorum kafamda bir sürü şey düşünüyorum ilişkiye girilmeden önce yatağa bir şey dökülse eğer kan gelmezse esnek olduğuna inandırabilirmiyim ya da bir kaza sonucu olduğunu söylesem ya da o beni doktora götürmek istediğinde bana güvenmediğini söyleyip aramızdaki her şeyi bitireceğim sıkıntıdan patlayacağım her günüm bunları düşünmekle geçiyor her şeyden geçtim hastalanacağım ne olacağını bilemiyorum ne olursunuz yardımcı olun bana bir akıl verin ne yapacağım ben ???:KK14::KK14: :KK43:(((((((((((((((((((((((((((((((((

arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun beni sakinleştirecek bir şeyler söyleyin çok yakında düğünüm olacak ben daha önce hymenoplasti yaptırdım burcu arslana sonra bir plastik cerraha gittim tutmadığını kanamaycağını söyledi sonra şişli mede gittim o da aynı şeyi söyledi akın bey şişli medde bana geçici dikiş yapılabileceğini söyledi hiç bir şeyin garantisi yok eğer o kan gelmezse ben bittim demektir ve zaman yaklaştıkça kendimi çok kötü hissediyorum kafamda bir sürü şey düşünüyorum ilişkiye girilmeden önce yatağa bir şey dökülse eğer kan gelmezse esnek olduğuna inandırabilirmiyim ya da bir kaza sonucu olduğunu söylesem ya da o beni doktora götürmek istediğinde bana güvenmediğini söyleyip aramızdaki her şeyi bitireceğim sıkıntıdan patlayacağım her günüm bunları düşünmekle geçiyor her şeyden geçtim hastalanacağım ne olacağını bilemiyorum ne olursunuz yardımcı olun bana bir akıl verin ne yapacağım ben ???:KK14::KK14: :KK43:(((((((((((((((((((((((((((((((((

canım ya o kadar üzüldüm ki haykırışına böyle deli divane eden toplum yapısı utansın bişeye inandırmak zorundasın sanırım bittim ben dediğine göre :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: doktorlar sanırım artık durumu anlattığında istediğin şekilde rapor hazırlıyorlarmış yaptırmayıp da o gece gelirse inanırsa inanır soğukkanlılığını koru derim telaş yapma ağlama güvenilir gözük doktora gidersen de durumu anlat gizlice:KK59::KK59:

canım ya o kadar üzüldüm ki haykırışına böyle deli divane eden toplum yapısı utansın bişeye inandırmak zorundasın sanırım bittim ben dediğine göre :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: doktorlar sanırım artık durumu anlattığında istediğin şekilde rapor hazırlıyorlarmış yaptırmayıp da o gece gelirse inanırsa inanır soğukkanlılığını koru derim telaş yapma ağlama güvenilir gözük doktora gidersen de durumu anlat gizlice:KK59::KK59:

sakin olmaya çalışıyorum yalan söylemekde koyuyor acaba gerçekten doktora anlatsam durumu yalan söyler mi ki doktor kafam karışık moralim bozuk hep dua ediyorum o kan gelsin diye çok yoruldum bitkinim evleniyorum az kaldı ama doya doya mutluluğumu yaşayamıyorum :KK14:

canım benim elagungorcüm üzülme sen, mesajlarını okudum şimdi...bence şişili med de mutlaka geçici operasyonu yaptır. şişili meddeki doktor ne diyor güvence veriyor mu? yada içini rahatlatack bişeyler söylemiyor mu? bende endişelendim...bence yaptır o doktorlar mutlaka bişleyler yaparlar, uzmanlar çünkü...bak madem bişey yazayım aslında yanlış bişeydir diye yazmak istemedim...bilmiyorum tam bilgim yok ama ben bahsedeyim belki bilen kızlar çıkar...yönlendirirler...benim arkadaşım çocuk istemiyordu eşi istediği halde, bi ilişkiden sonra eczaneden ertesi gün ilacı almıştık, o zaman eczacı anlatmıştı bize. o ilacı içtikten sonra 3-5 gün sonra kanama başlıyormuş az az ama devam ediyormuş bi kaç gün...kullandıktan sonra arkadaşım bana renginin kahve rengi kan gibi bişey geldiğini söyledi...

geçen gece aklıma geldi...acaba bende nasıl tepki verir.. kaç gün sonra kanama başlar diye düşündüm, mesela evlenmeden içsem....denemek için kullansam mı acaba kararsız kaldım....bişey olur mu ki...bilen kızlar varsa yönlendirebilir mi bizi....:KK14:

off canımm inşallah herşey iyi olur dualarım seninleee

canım benim elagungorcüm üzülme sen, mesajlarını okudum şimdi...bence şişili med de mutlaka geçici operasyonu yaptır. şişili meddeki doktor ne diyor güvence veriyor mu? yada içini rahatlatack bişeyler söylemiyor mu? bende endişelendim...bence yaptır o doktorlar mutlaka bişleyler yaparlar, uzmanlar çünkü...bak madem bişey yazayım aslında yanlış bişeydir diye yazmak istemedim...bilmiyorum tam bilgim yok ama ben bahsedeyim belki bilen kızlar çıkar...yönlendirirler...benim arkadaşım çocuk istemiyordu eşi istediği halde, bi ilişkiden sonra eczaneden ertesi gün ilacı almıştık, o zaman eczacı anlatmıştı bize. o ilacı içtikten sonra 3-5 gün sonra kanama başlıyormuş az az ama devam ediyormuş bi kaç gün...kullandıktan sonra arkadaşım bana renginin kahve rengi kan gibi bişey geldiğini söyledi...

geçen gece aklıma geldi...acaba bende nasıl tepki verir.. kaç gün sonra kanama başlar diye düşündüm, mesela evlenmeden içsem....denemek için kullansam mı acaba kararsız kaldım....bişey olur mu ki...bilen kızlar varsa yönlendirebilir mi bizi....:KK14:

off canımm inşallah herşey iyi olur dualarım seninleee

minikperim teşekkür ederim ertesi gün hapı bana kalırsa leke yapar net bir kan gelmezki en iyisi şişli mede yaptırmak diye düşünüyorum ALLAH yardım eder inş. dün çok kötüydüm kafama takmamaya çalışıyorum ama düşündükçe delirecek gibi oluyorum karnım ağrıyor her yerim akın bey şikayetle gelen hastasının olmadığını söyledi burcu hanımı övenlerde var akın beyi de belki de benim dokum tutmadı bilemiyorum o yüzden sanki akın bey geçici işlemi yapsa da olmayacakmış gibi kafayı yememek elde değil bunun başka çaresi var mı biri bize yardım etsin bu öğrenilirse maf olurum :KK43:(((

canım geçici olanı mutlaka yaptır...şuan tek çözüm geçici olanı yaptırmak. endişeni, ne kadar iyi anlıyorum bi bilsen....geçici olandanda sonuç alırsın bence doktorun mutlaka bişeyler yapar...en azından doku tutmaması gibi bişey olacağını sanmıyorum...çünkü dikilmiş olacak yani iplikler dokunun içinde olacqak...üzülme sen..evlenmeden 1 gün öncede tekrar kontrol ettirirsin...mutlu geçirmen gereken bu günleri kendine dar etme bitanem benim...ben senin bi problemle karşılaşmayacağını hissediyorum dua da edicem senin için...flep yöntemi olmadan önce herkes bu şekilde çözüm buluyordu değilmi...benim çevremde bu sebeple ayrılan hiç duymadım....en iyisini doktorlar yapacaktır. evlendiğin kişiye stresini belli etme...ya şu erkeklere ne kadar kızıyorum....keşke onlarda geçmişinde yaptıkları için zerre vicdan azabı duysalar:KK47:

bak benim 1 sene kadar var ama şimdiden korkuyorum..benimkide zamanında çıkmadık kız bırakmamış bir sürü evine giren çıkan kızın sayısı belli değilmiş ve ailesi ha bunla evlenecek ha şunla evlenecek her gelene gelin adayı muamelesi yapmışlar...şimdi ben evlenmeyi düşünüyorum geçmiş hayatımı geride bıraktım diyor...nihayetinde evleneceğiz...bu kadar tecrübeli bi erkekle evleneceğim bendeki sıkıntıyı bi düşün...Allah kolaylığını verir canım.. mutlu haberlerini bekleyeceğim

öfff kızlar ben evliyim böle bi sorunum yokk ama inanınki yorumlarınızı okurken için daraldı...:KK59:üzüldümmm hemdee çokk allah yardımcınız olsunn ne diyimm

heee bide şunları söyliyim eğerki daha önce ilişki yaşadığınız zaman yani 1-2 kere falan olduysa eğer üzerinden zaman geçince tekrardan kanama olabiliyomuşş...tam anlamıyla yıltılma olmamışsa eğer....bide benimki esnekmiş ama esnek olmasına rağmen bir aya yakın sürtünmeden dolayı çarşafım hep rekelenirdi söylemesi ayıp:KK17:...üstelik esnek olduğumu 1,5 yıl sonra kürtaj olmadan önce muayene esnasında öğrendim...bu tarz zarlar ya doğumla beraber yada normalin üstünde boyutlarda bir organ sayesinde yırtılıyomuş ben doğumumu sezeryenle gerçekleştirdim eğerki ilki kürtaj olmasaymış ölene kadar kız kalıcakmışım:KK1:(keşke evlenmeden bileydimm diyom bazennn:KK17:)

minikperim desteğin için sana çok teşekkür ederim :KK43:(( geçici olanı yaptıracağım inş. kanama olur ama artık başım çok ağrıyor düşünmekten yalandan gülüyorum insanlara gizli gizli ağlıyorum çok utanıyorum kimseye de bir şey söyleyemiyorum kimseye güvenemiyorum bu sıkıntıları hayırlısıyla atlatalım inş. minikperim sen ben ve bizim gibi diğerleride bu durumu olumlu şekilde sonuçlandırırız umarım sen yaptırdın mı peki minikperim ben geç kaldığım için bu durumdayım dikkat et mutlaka sonradan başka doktora da kontrole gidin bana kalırsa :KK14:

elagungor.:tabi biz tam bilemeyiz ama bence yapıpta tutmaması olmaz gibi geliyo.druna git tekrar konuş böyle böyle dediler de.belkide diğerleri sırf para için öyle diyolardır.tabi bilmiyorum sadece bir öneri....ama yazdıklarını okuyuca çok üzüldüm ve korktum allah yardımcın olsun pes etme araştırmaya ve çözüme devam

cnm para sırf para için doktorun tutmamıştır diyeceğini sanmıyorum..elacım sende kendini rahatlatmaya çalış geçici yöntemde garantilidir bence minikperimin dediği gibi fleb ancak 5 senedir yapılan bir yöntem yani çok yeni ancak diger geçici yöntem eskiden beri yapılıyormuş hatta bazı doktorlar daha garantili oldugunu söylüyorlar..allah yardımcın olsun bence herşey yolunda gidecek..

X