hymeneoplasti dusunenler buraya

Doktor dışında kimse anlamıyor ki evleneceğiniz kişi onu anlayamaz yani
Anlayacaklar; doktor, hemşire, ebe.
Merak ediyorsa anlayacaklar; teknikerler, attler vs.
Asla anlamayacaklar; aslında bu grup %90 halk ama takıntı yapan ve profesyonele soran herkes bunu anlayabilir, is inada binerse. Sizi siz olduğunuz için isteyen kişilerle birlikte olun sadece.

Asla anlamayacaklar; aslında bu grup %90 halk ama takıntı yapan ve profesyonele soran herkes bunu anlayabilir, is inada binerse. Sizi siz olduğunuz için isteyen kişilerle birlikte olun sadece.
Zaten bunun kontrollünü uzman hekim yapar tekniker att ne alaka yani. Türkiye’nin bi ucundan diğer bi ucuna hala çok önemli bi algı (BEKARET) en medeni geçinenden en cahiline kadar. Kimse kabullenemiyor o yüzden kim nasıl rahat edecekse onu yaptırmalı

Of of peki anladı diyelim bunu söyler mi sevgilime yada babama ?
Burda yazanlar olmuştu hangi konu başlığında olduğunu hatırlamıyorum ama oda sevgilisi ile kontrole gitmiş işlemden sonra doktor anlamamıştı bakiresin demiş kıza . Sıkıntılı bir durum ya

böyle olmasını istedigim için zaten dürüst olup başıma geleni anlattım sonra işler degişti bunu bana silah olarak doğrulttu mesele bu. Yani başta olduğu gibi sonda aynı kalamadı mevzu bu

Burda yazanlar olmuştu hangi konu başlığında olduğunu hatırlamıyorum ama oda sevgilisi ile kontrole gitmiş işlemden sonra doktor anlamamıştı bakiresin demiş kıza . Sıkıntılı bir durum ya
Aynen öyle birşey bende gördüm. Oda tamamen kızın müthiş şansı. Ah bize öylesi denk gelir mi ki

böyle olmasını istedigim için zaten dürüst olup başıma geleni anlattım sonra işler degişti bunu bana silah olarak doğrulttu mesele bu. Yani başta olduğu gibi sonda aynı kalamadı mevzu bu
En iyisi söylememek heryerde her zaman dürüst oldukta ne oldu

Mrb cnm okumustum erkek arkadasınlaydın en son devammı hala? onunla evlenırsen bu işleme gerek kalmaz
ya hayır devam etmiyoruz tabiki aklının başına geldiğine ikna olmadan devam edemem. evlilik teklifimiz pırlantalarımız havada uçuştu da ne oldu sonuca bakalım atılmış yüzükler. ama gelecek biliyorum geldiginde dönmeyeceğim ve o yine işleri çirkinleştirecek korkum bu noktada babama falan söylemesi :KK43:

kızlar biraz önce harun bey ile telefonda görüştüm. anadan doğma yapıyorum dedi. işlem olduktan 40 gün sonra hiç kimse anlayamaz. adli tıptan rapor alan hastalarım var dedi. nakit olarak 5000 tl ye yapıyor. yöntemi de 3 lü flep. ben bi devlet hastanesine kızlık zarımın zedelenmiş olduğuna emin olmak için muyaneneye gideceğim. sonrasında kesin kararımı vereceğim. allah hepimizin yardımıcısı olsun.

kızlar biraz önce harun bey ile telefonda görüştüm. anadan doğma yapıyorum dedi. işlem olduktan 40 gün sonra hiç kimse anlayamaz. adli tıptan rapor alan hastalarım var dedi. nakit olarak 5000 tl ye yapıyor. yöntemi de 3 lü flep. ben bi devlet hastanesine kızlık zarımın zedelenmiş olduğuna emin olmak için muyaneneye gideceğim. sonrasında kesin kararımı vereceğim. allah hepimizin yardımıcısı olsun.

Bol sans dılerım cnm yaa Harun bey dusunuyorsun galıba?

Bol sans dılerım cnm yaa Harun bey dusunuyorsun galıba?
yani adam operasyon sırasında benımle telefonda uzun uzun konuştu.kendinden çok emindi. benim istedigimde kendinden böyle emin olabilen bir doktor

yani adam operasyon sırasında benımle telefonda uzun uzun konuştu.kendinden çok emindi. benim istedigimde kendinden böyle emin olabilen bir doktor

Aynen suan içlerınden en ıyısı o gıbı gelıyo
birde Akın bey vardı şişli medde ama sımdı yerınde degıl galıba

Mrb cnm okumustum erkek arkadasınlaydın en son devammı hala? onunla evlenırsen bu işleme gerek kalmaz
Halen devam ediyoruz tatlım ama yinede burayla bağımı koparmıyorum. Çünkü ne yalan söyleyeyim onunla evlensemde işlemi yaptırmak istiyorum

5000 lira mı??? Of iyice ticarete döktüler gerçekten ya ve adli tıptan rapor almak mı??? Helal olsun gerçekten öyleyse

Birde şöyle bir şey var ki adam plastik cerrah yani cinsiyet değiştirme ameliyatları bile yapmış o konuda sıkıntı yok tecrübeli bilgili ama işte hassas bir organ vajina ve kadın doğum doktoru dışında güvenilebilir mi onu merak ediyorum açıkçası

Birde şöyle bir şey var ki adam plastik cerrah yani cinsiyet değiştirme ameliyatları bile yapmış o konuda sıkıntı yok tecrübeli bilgili ama işte hassas bir organ vajina ve kadın doğum doktoru dışında güvenilebilir mi onu merak ediyorum açıkçası

Bencede en ıyısı harun bey cnm çünkü bu işlem vajına estetıgı dıye gecıyo sonucta bırde cok olumlu yorumlar var cnm
bırde sevgılınle evlenırsen ılerde neden yaptıracaksınkı?

X