hymeneoplasti dusunenler buraya

Aynen suan içlerınden en ıyısı o gıbı gelıyo
birde Akın bey vardı şişli medde ama sımdı yerınde degıl galıba
aradım orayıda canım akın bey yurtdışındaymış sağlık sorunlarından dolayı.

5000 lira mı??? Of iyice ticarete döktüler gerçekten ya ve adli tıptan rapor almak mı??? Helal olsun gerçekten öyleyse
Evet adam ha bire zar dikiyo heralde aradığımda operasyonda konuştu benimle bugün iki kişi daha var dedi. Ben ödeme ile ilgili kolaylık sağlıyormusunuz diye sorduğumda Kredi kartı falanda geçerli değil direkt nakit 5000 ile gel dedi adam ıvır zıvırla uğraşmıyor parası olan düdüğü çalıyor :)

Birde şöyle bir şey var ki adam plastik cerrah yani cinsiyet değiştirme ameliyatları bile yapmış o konuda sıkıntı yok tecrübeli bilgili ama işte hassas bir organ vajina ve kadın doğum doktoru dışında güvenilebilir mi onu merak ediyorum açıkçası
Yani benide rahatlatan plastik cerrah olması. Çünkü bu zar hayati önemli bir organ falan degilki. Bizim amacımızda usta ellerde eski haline dönmesiyse bir jinekologdan ziyade plastik cerrah mantık alıyor

Bilmiyorum ki ya

Canım önunde bır evlılık falan yoksa yakın tarihte yaptırma bence
Baskasıyla nişanlanırsan yaptırırsın erkek arkadasın olursada zaten işleme gerek kalmaz

Yani benide rahatlatan plastik cerrah olması. Çünkü bu zar hayati önemli bir organ falan degilki. Bizim amacımızda usta ellerde eski haline dönmesiyse bir jinekologdan ziyade plastik cerrah mantık alıyor

Aynen cnm bende senin gibi düşünüyorum sonucta dikimin anlasılmamasıda cok önemlı kanama kadar

Zaten bunun kontrollünü uzman hekim yapar tekniker att ne alaka yani. Türkiye’nin bi ucundan diğer bi ucuna hala çok önemli bi algı (BEKARET) en medeni geçinenden en cahiline kadar. Kimse kabullenemiyor o yüzden kim nasıl rahat edecekse onu yaptırmalı
Alıntı yapılan metni ve cevabı tekrar gözden geçirin. Yazdığım giri kontrolü kim yapar değil.

Selam kızlar burdan bir arkadasla şişli mede gıdıyoruz işleme bize şans dıleyın:)

Evet öncesinde başka bi doktoru düşünüyordum ama vazgeçtim yaptıracağım zaman benim tercihim Şükrü sanus olacak sizin kim yapacak işlemi

Evet öncesinde başka bi doktoru düşünüyordum ama vazgeçtim yaptıracağım zaman benim tercihim Şükrü sanus olacak sizin kim yapacak işlemi

Canım bız işlemı oldu darısı senın basına:)

X