hymeneoplasti dusunenler buraya

Kızlarrrr sakin olun aynı doktora amelyaf planlar birleşin kendısı ile görüşmeye gidin sorununuzu halletmezse kendisine burda baska hıc bır hasta yönlendırmeyelm sızı magdur ederse
Evet çok değil daha geçen ay burdan bi arkadaş Mustafa alihanoğluna işlem yaptırmıştı düğününden 2 ay önce ve son kontrole gitmek istediginde onada gerek yok gelme kanaman olur demiş. şehirdısındayım deyip kabul etmemiş. kızda başka doktora gidip geçici yaptırmak zorunda kaldı.yani Mustafa beyi dinleseydi kanaması olmayacaktı. Aynı şeyi şuanda D dilberomin arkadaşa da yapmış. noluyor neden kabul etmiyor kabul etmek zorunda. Litfen bu işlemi bu doktora yaptırıp sonuc bekleyen yada sonuc almış alamamış arkadaşlar destek olalım burdan. önlemimizi alalım ona göre.

Evet çok değil daha geçen ay burdan bi arkadaş Mustafa alihanoğluna işlem yaptırmıştı düğününden 2 ay önce ve son kontrole gitmek istediginde onada gerek yok gelme kanaman olur demiş. şehirdısındayım deyip kabul etmemiş. kızda başka doktora gidip geçici yaptırmak zorunda kaldı.yani Mustafa beyi dinleseydi kanaması olmayacaktı. Aynı şeyi şuanda D dilberomin arkadaşa da yapmış. noluyor neden kabul etmiyor kabul etmek zorunda. Litfen bu işlemi bu doktora yaptırıp sonuc bekleyen yada sonuc almış alamamış arkadaşlar destek olalım burdan. önlemimizi alalım ona göre.
Bencede burada toplanılıp bır karat verilip kendısı ıle görusulsun kımseyı magdur etmesın

Bencede burada toplanılıp bır karat verilip kendısı ıle görusulsun kımseyı magdur etmesın
Düğünden önce mutlaka kontrole gelmeniz lazım yoksa garanti veremeyiz diyen doktorlara dikkat edin kızlar geçici yapıp kalıcı yaptım diyen ve düğün öncesi kontrolde dokuların müsait olmadığı için tutmamış diyip bir geçici daha yapıp sizi geçici ile gerdeğe sokan çok doktor var, bu forumu dikkatle okursanız onların mesajları ile karşılaşırsınız

Tatlım kalıcı yapıp kesın tutar kontrole gelme dıyen doktorlarında magduru var ben anlamadm kı kıme guvencez

Düğünden önce mutlaka kontrole gelmeniz lazım yoksa garanti veremeyiz diyen doktorlara dikkat edin kızlar geçici yapıp kalıcı yaptım diyen ve düğün öncesi kontrolde dokuların müsait olmadığı için tutmamış diyip bir geçici daha yapıp sizi geçici ile gerdeğe sokan çok doktor var, bu forumu dikkatle okursanız onların mesajları ile karşılaşırsınız

Hangi doktor kalıcı hangisi geçici beynim yandı artık deliricem

Bugun aradim ve 15 gun sonra kontrole gel demistiniz dedim komtrole gelmek istiyorum dedim yok gelme gerek yok dedi dugunddn bir kac gun once gel yeter dedi bu nedir ya bi anlam veremedim kabul etmedi soka girdim Mustafa alihanoglu neden boyle birsey yapti ne mana elim ayagim titriyo sabahtan beri ya arife gunu gittigim de kapi duvar olursa napcam ben bayram acik bir doktor nerden bulcam
neden arıyosun ki direk git yüz yüze konus o zaman geri ceviremez seni alana kadarda kapısından ayrılma muhtemelen o gecic i işlem yaptı dügün öncesi de seni ondan cagırıyo yeniden ara arefe günü calısıp calısmadıgını sor yine kabul etmezse direk git evlendigin zaman hüsrana ugramandan daha iyi bence

Turgay karakaya ıyımı kötumu bilmiyrm kontrole cagrmıo

Hangi doktor kalıcı hangisi geçici beynim yandı artık deliricem
:) beynim yandı kelimesini bende kullanmıştım zamanında, ben doktorları bir kağıda yazmıştım okuduğum yorumlara bakarak yanlarına + veya - koydum, telefonla görüştüklerimede puan verdim sonra tüm puanları topladım :) başka çare yok önemli konu

duydugum en iyi doktor benim hiç düsünme hem fiyatı da uygun ve garantide veriyo hastalarıyla birebir de ilgileniyo yinede sen bilirsin

:) beynim yandı kelimesini bende kullanmıştım zamanında, ben doktorları bir kağıda yazmıştım okuduğum yorumlara bakarak yanlarına + veya - koydum, telefonla görüştüklerimede puan verdim sonra tüm puanları topladım :) başka çare yok önemli konu
peki sonra hangi doktora karar verdin yaptırıdın mı işlem

BeN yaptırmadan hiç bu kadar arastirmadim.. Kontrole gidecegm bayram sonrasi.ayrıca kalıcı yok diye bişey yok kalıcı var arkadaşlar lütfen iyi araştırın . Kalıcı yok diyen doktor kendine guvenmiyidur garanti vermiyodur bence o yuzden

Mustafa alihanoglu diyor ki arife gunu acigim gel son dikişlerini atayim ne yapayim kizlar 4 gun dayanir mi dugunde oynamak falan napicam tutar mi 4 gun

D dilberomin inşallah kazasız belasız atlatacaksın arkadaşım. iyi düşünelim iyi olsun. kontrolden ve düğünden sonra fırsat bulunca bize de bilgi verirsen sevinirim.

X