hymeneoplasti dusunenler buraya

bana da yardım edin ne yapıcagımı bilmiyorum bakire degilim dügünüm var

merhaba arkadaşlar 31.05.2017 mustafa alhanoğluna diktirdim neredeyse 1 hafta olacak yaptırıp sonuç alan varsa yazabilir mi çok korkuyorum ya olmazsa ya tutmazsa diye ben işe gidiyorum merdiven çıkıyorum ve hiç bir ilaç vermedi doktor ne yapacağımı bilöiyorum ne olur yardım

merhaba arkadaşlar 31.05.2017 mustafa alhanoğluna diktirdim neredeyse 1 hafta olacak yaptırıp sonuç alan varsa yazabilir mi çok korkuyorum ya olmazsa ya tutmazsa diye ben işe gidiyorum merdiven çıkıyorum ve hiç bir ilaç vermedi doktor ne yapacağımı bilöiyorum ne olur yardım
cok agır kaldırmaman gerekiyormus ve spor yapmayacaksın kendini zorlayıcı hareketlerden kacınman gerekiyomus ben yaptırmadım ama öyle duydum bi kac kişiden

Arkadaşlar bugün kahveli kanlı fazla akışkan olmayan bir akıntım geldi.Çok korkuyorum bozulmuş olabilir mi

Arkadaşlar bugün kahveli kanlı fazla akışkan olmayan bir akıntım geldi.Çok korkuyorum bozulmuş olabilir mi
Merak etme herkesde oluyomus kalıcı yaptrianlarda ama bende hic olmadı lavaboya gittiğimde çok az bi kanama olmuştu. Bu arada ben ramazan sonrası kontrole gideceğim tutup tutmadigini dair öğrencem. Ama baktığımda tutmamis gibi duruyor :KK43:

Konyada yaptrianlar varmi yada doktor ismi duyanlar bilenler bana yardımcı olur musunuz?

Merak etme herkesde oluyomus kalıcı yaptrianlarda ama bende hic olmadı lavaboya gittiğimde çok az bi kanama olmuştu. Bu arada ben ramazan sonrası kontrole gideceğim tutup tutmadigini dair öğrencem. Ama baktığımda tutmamis gibi duruyor :KK43:

Bana da tutmadı gibi geliyo inşallah tutmuştur ben düğüne 4 gün kala tekrar dikiş atmasını isteyeceğim doktordan sen nerde yaptırdın

İzmirde tavsiye edilebilecek doktor bilgisi olan var mı? Lütfen bilgisi olan, deneyimi olan arkadaşlar yardım edin.

Bugun aradim ve 15 gun sonra kontrole gel demistiniz dedim komtrole gelmek istiyorum dedim yok gelme gerek yok dedi dugunddn bir kac gun once gel yeter dedi bu nedir ya bi anlam veremedim kabul etmedi soka girdim Mustafa alihanoglu neden boyle birsey yapti ne mana elim ayagim titriyo sabahtan beri ya arife gunu gittigim de kapi duvar olursa napcam ben bayram acik bir doktor nerden bulcam

Kızlarrrr sakin olun aynı doktora amelyaf planlar birleşin kendısı ile görüşmeye gidin sorununuzu halletmezse kendisine burda baska hıc bır hasta yönlendırmeyelm sızı magdur ederse

Ben sevgilimle diktirdikten 15 gun sonra bugum biraz surtunduk falan sevistik bacaklarimi actim birsey olmus mudur bi rahat durmuyo o da yalniz kalinca tabi bakire sandigindan beni sadece surtuyo ben de bisey diyemedim simdi yine korkuyorum

X