hymeneoplasti dusunenler buraya

Canım iyiyim çok şükür.. Ama fazla ayakta kalınca ve bacaklarımı acınca ağrı oluıyor ..

Rabbim bu durumda olan herkesi kurtarsın yardımcısı olsun inşallah.. kİMSE bu hataya düşmesin...

Kaç yaşındasın? Kusura bakma çok soruyorum ama aklımda çok soru var meraktan

Önceleride bahsetmistim,suni olani var kizlar arkadasim kullandi iyi sonuc aldi..
Operasyonla ugrasmaya gerek yok bence.

Cok ayirt edilebilecegini sanmam cunku arkadasim cok iyi oldugunu ve anlik sonuc verdigini soylemisti.
Sanirim birazda usune ilave seyler gerekli..yani aci falan halleri..

Canım iyiyim çok şükür.. Ama fazla ayakta kalınca ve bacaklarımı acınca ağrı oluıyor ..

Rabbim bu durumda olan herkesi kurtarsın yardımcısı olsun inşallah.. kİMSE bu hataya düşmesin...

amin canım..
düğün hazırlıkları nasıl gidiyor???

Sekizkek bu aralar kendi dertlerimle o kadar boğuluyorumki ama seni unutmadım hep aklımdasın hep mutlu ol takip ediyorum konuşmalarını hazırlıkları görmeyi bana da nasip etsin Allah'ım..

Sekizkek bu aralar kendi dertlerimle o kadar boğuluyorumki ama seni unutmadım hep aklımdasın hep mutlu ol takip ediyorum konuşmalarını hazırlıkları görmeyi bana da nasip etsin Allah'ım..

Saol canım inşallah sende hep mutlu ol sıkma kendi düzelir inşallah benim için hayaldi ve oldu. Eminim seninde düzelecek...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…