hymeneoplasti dusunenler buraya

kızlar birde bu kalıcı yöntemden sonra sürtünme yoluyla birlikleği de dikkat etmeniz gerekiyomuş sanırsam esneme olabiliyormuş :26:

zaten o kadar dertten sıkıntıdan geçmiş insan bi daha evlenmeden hiç bulaşmasın oyle sürtünme yoluna falan hata bir kere yapılır hatadan da ders çıkarmak lazım.

zaten o kadar dertten sıkıntıdan geçmiş insan bi daha evlenmeden hiç bulaşmasın oyle sürtünme yoluna falan hata bir kere yapılır hatadan da ders çıkarmak lazım.

canım sen ne yaptın neye karar verdim hiç göremiyoruz seni

canım sen ne yaptın neye karar verdim hiç göremiyoruz seni

nişanlımla iyiyiz bir sorun yok ama görümcemle aynıyız aramız ıyı deil kimse konuşmuyor suan beklemedıyız bilmiyorum sonum ne olcak . inş ameliyat olmak zorunda kalmam

nişanlımla iyiyiz bir sorun yok ama görümcemle aynıyız aramız ıyı deil kimse konuşmuyor suan beklemedıyız bilmiyorum sonum ne olcak . inş ameliyat olmak zorunda kalmam

inş. canım hiç gerek kalmasın ne zor bi durum olduğunu sende biliyorsun düğün falan düşünmüyor müsünüz

Evettttt 1 ay spor yok dedi .... bisiklete binmek yok kesinlikle ... onun haricinde ağda da yok dedi ama çok zor oluyor ya

çok zor derken işlem sonrası çok mu ağrın sızın oldu bide düğüne en geç ne kadar zaman kala yaptırmamız gerekliymiş. ay arayıp sorucam ama cesaret edemiyorum ya iyiki varsın arkadaşım bütün aklıma gelenleri sana soruyorum.

Ağrı oluyor çok ayakta kalınca ... ben ama 20 gündür hafif tempoolu yürüyüş yapıyorum malüm düğün olacak kiloları atmak lazım .. bir ağrım olmadı şükür.. ama İLK HAFTALARda oluyordu .. ve oturamıyordum yani ama şimdi çok rahatım hiç olmamış gibiyim .. 1 hafta kala gel dedi doktor ama ben düğüne 3 gün kala gidicem inşallah ayarlıcam çünkü mecburum... Ağda yapamıyoruz ya operasyondan sonra o zor işte :/

Canım özel değilse bişi sorcam.
Evlenceğin kişi bakire olduğunu mu biliyo?
Nerde yaptırdın ve ücret ne
En önemlisi süresi ne kadar.

Canım senin kalıcı mı? Ücreti ne kadat?

Merhaba kızlar ben bi arkadaşım için yazıyorum diyceksiniz hep arkadaş diye ama gerçekten arkadaşım için yazıyorum erkek arkadaşıyla sürtünme yoluyla bişeyler yapıyolar erkek arkadaşı parmağını vajinasına koymuş oan bişey olmamış yanından ayrıldıktan 2 saat sonra kahverengi gibi kan gelmiş ertesi gün ve ertesi gün yine lekelenme olarak katı akıntı gibi gelmeye devam etmiş. Şimdi kızlığına zarar gelip gelmediğini merak ediyor istanbılda yaşıyor kızlık muanesi özelde yapan bi yer varmı sadece muane olacak erkek arkadaşı istiyo muaneyi eğer bozulma olduysa evleneceklermiş fikri olan yazabilir mi arkadaşım okuycak ona göre :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…