hymeneoplasti dusunenler buraya

Bir şey daha diyeceğim, artık bu zar konusunu kapatmalısın bence. O dokunun zaten bizim yaşlarımızda anlamı yok. Ama yüklenen anlamlar sağolsun, saçma sapan bir baskı unsuru. Adetle falan atılsaymış ne güzel olurmuş aslında, bu da bizim defolarımızdan biri herhalde.

Senin düşünmen gereken şey artık o aptal doku parçası değil, bedeninde yaşattığın hayat, yani bebişin. Kolay olmadığını biliyorum ama, kafandan sil at. Sonuçta mutlu anne=mutlu bebek :KK34:

Son düzenleme:
Burada bizi okuyan, özellikle yaşı daha genç olan üye arkadaşlara tekrar seslenmek istiyorum, sakın nasılsa çözümü var, hiçbir şey olmaz, kimse anlamaz mantığıyla bir şeyler yaşamayın, yük sizin omuzlarınıza biner, kimseye bir şey olmaz.

Sen de bol bol çikolata ye, bebişi de kendini de mutlu et :))) Daha erken aslında onun için, iki hafta sonra anca doktorun bir şey söyler. Çatı muayenesinden sonra. Ne zarı canım ne alaka, hiçbir şey demez :) Ona bakmaz bile :) Aslında hakikaten saçmaladın :))

Nebileym sanki doktor anlayacak gbi gelior gerçi başka doktora kendjm sormuştum anlamamsti ...Saol cnm insallah sağlıkla sihhatle doğum gerceklesir sennde çok güzel günlerin olur İnsallah çok mutlu bi hayatin olur

Burada bizi okuyan, özellikle yaşı daha genç olan üye arkadaşlara tekrar seslenmek istiyorum, sakın nasılsa çözümü var, hiçbir şey olmaz, kimse anlamaz mantığıyla bir şeyler yaşamayın, yük sizin omuzlarınıza biner, kimseye bir şey olmaz.

Varmidir böyle nasıl olsa çözümü var diyipte yapan ya bence yoktur :KK43:(

Nebileym sanki doktor anlayacak gbi gelior gerçi başka doktora kendjm sormuştum anlamamsti ...Saol cnm insallah sağlıkla sihhatle doğum gerceklesir sennde çok güzel günlerin olur İnsallah çok mutlu bi hayatin olur

Yok canım mümkün değil... Muayeneye bile bir haftayı geçirmeden gelin diyorlar. Buna bakarsak, çok zaman geçmiş üstünden, anlamaz zaten önem vermez bile. Öncelik senin çatının durumu, normal doğum yapar mısın yapamaz mısın filan. Eskiz olarak bile yok anlayacağın zar konusu :)))

İnşallah hepimizin bundan sonra çok mutlu bir hayatı olur :KK71:

Son düzenleme:
Yok canım mümkün değil... Muayeneye bile bir haftayı geçirmeden gelin diyorlar. Buna bakarsak, çok zaman geçmiş üstünden, anlamaz zaten önem vermez bile. Öncelik senin çatının durumu, normal doğum yapar mısın yapamaz mısın filan. Eskiz olarak bile yok anlayacağın zar konusu :)))

İnşallah hepimizin bundan sonra çok mutlu bir hayatı olur :KK71:

Aminn canım Saol.ben operasyondan sonra evlenince vajinismus yüzünden doktora gtmstm zar yapıma baktı zarin müsait dedi baska bi Doktordu buda psikologa yonlendirmisti...o anlamadi yani .

Aminn canım Saol.ben operasyondan sonra evlenince vajinismus yüzünden doktora gtmstm zar yapıma baktı zarin müsait dedi baska bi Doktordu buda psikologa yonlendirmisti...o anlamadi yani .

Merak etme anlaşılacak bir şey yok artık. Diyorum ya, zaten saf dışı olmuş bir konu bu, öncelikler başka :KK34:

Maalesef... Aslinda bir seyler daha var da onu sonra anlatirim canim

TMM mesajini bekliorum ii geceler allaha emanet ol.Allah canımizi almadysa ümit var daha yaşanacak güzel günler var demekki canım yoksa bize zulmedermi bukdr ?? Bunları ben söylüyorum düşün defalarca ölmek isteyen ben...

kızlar kızlık diktirince bozulunca acı hissediyomusunuz rahat bir şekilde giriş oluyomu yoksa ilk günki gibimi bozuluyo zorlanıyomu yani:18:

mrb kızlar, bakırköyde ayşe hanıma yaptırmayı düşünüyorum, ayşe hanıma yaptıran varsa yorum yazabilir mi?

Kızlar bu operasyonun fiyatı tahmini nedir? Kalıcı mı yada süresi ne kadar oluyo? Sizlerde mi sevip birlikte oldunuz.?

X