hymeneoplasti dusunenler buraya

Karmenta sana özelden mesaj atmak istedim ama atamadım. Seninle özelde konusmak istediğim birşey var mümkünse bana özelden mail adresini mesaj atarmısın
şimdiden çok çok teşekkür ederim.

inşallah canım inşallah...sizlerle dertleştikçe içimdeki korku azalıyor aslında.daha güzel günler hepimizin olsun...

Karmenta sana özelden mesaj atmak istedim ama atamadım. Seninle özelde konusmak istediğim birşey var mümkünse bana özelden mail adresini mesaj atarmısın
şimdiden çok çok teşekkür ederim.

canım mail adresim karmenda@ hotmail.com.tr özelden msj atamıyorum.üyeliğimde bi anlaşmazlık sonucu silindi.

rica ederim canım benim sıkma sakın canını hersey duzelecektir.. hersey umut..

amin canım inşallah hepimiz için...

amin canımm benimm dualarımız zor durumda olanlar için.. hata etmış olabılırız hatamızdan ifLah OLabiLmek önemli zor bi durum ama inanın herşeyy geçiyor kötü örnek olacak belki ama bekaret yöntemleri, yolları vs. çok bi daha bu hatalara düşmemek umuduyla.. Umudunuzu yitirmeyin! :119: :119: :119:

Daha öncede bi arakadaşımıza yardımcı olmak için yazmıştım sanada yazayım.Benim bi sorunum olmadı ben yaptırmadım ama bir yakın arkadaşımın kızı için Dr.Alihanoğlu na gitmişler ve bu kızlık zarı tamiri için yardım almışlar.Sonuç çok güzel olmuş,hiç bir sorunla karşılaşılmamış diye biliyorum.

Bunu bir konuya daha yazdım.görülmesi açısından buraya yazdıklarımı yapıştırıyoum.
Bunları yazarken titriyorum. Birbirinize destek olmanız bana güç verdi. 6 yıl önce zorla bekaretim gitti(adını söylemeyin kabullenemiyorum). Ben bununla yaşayamıyorum. 2,5 ay sonra düğünüm var. En güzel günlerim olması gerekirken ben ruh gibiyim. Sevdiğim adamla evlenicem ve o beni bırakırsa yaşayamam. Bu ameliyatı olmam şart. Ona gerçeği açıklayamam. Yeni bi hayata başlamak istiyorum artık. Geçmişi unutmak istiyorum. Doktoru aramaya bile çekiniyorum. Korkut aslana gitmeyi düşünüyorum ama işe yarar mı ya yaramazsa ne yaparım ben bana bir akıl verin. Ne yapacağımı bilmiyorum allah rızası için şu mübarek günde beni yalnız bırakmayın kafayı yicem yoksa dehşete düşmüş haldeyim ve gün geçtikçe daha çok boğuluyorum.

canım allah yardımcın olsun. bu kadar panikleme nolur. çok kötü birşey biliyorum isteyerek yaşadığın bir olay değil. gücünü topla ve mutlu olma şansını elinden kaçırma. ben de senin gibiydim. dr. aramaya çekiniyordum. ya bana kötü bişey ima ederlerse yerin dibine geçerim daha kötü olurum diye düşünüyodum. ama hiç öyle bişey olmadı. çok çok iyi davrandılar.genel anestezi altında yaptırdım kendime geldiğimde herşey bitmişti. eğer dayanamam bu ağırlığa diyosan genel anestezi öneririm canım. benimde 2 ay var. bende hemen hemen 2.5 ay öncesinde yaptırmıştım. bence çok geç kalma çünkü bayramda belki dr bey olamayabilir. bu aralar işlemi yaptır. inan kendine güvenin geliyo.

Paniği geçtim dehşete düşmüş bi durumdayım. Hangi doktora gittin, kaç saatte çıktın genel anesteziden sonra kendine gelebildin mi gün içinde. Mutlu olmak istiyorum artık ya.

Paniği geçtim dehşete düşmüş bi durumdayım. Hangi doktora gittin, kaç saatte çıktın genel anesteziden sonra kendine gelebildin mi gün içinde. Mutlu olmak istiyorum artık ya.

bursada bi dr a gittim canım. 12.10 da uyudum saat 13.00 da kendime geldim. biraz dinlendim ve çıktım. çıkınca biraz başım döndü midem bulandı ama bişeyler yiyince kendime geldim. onun dışında o gün hiç bi sorun olmadı canım. bence sende gücünü topla ve bir an önce yaptır.

Ben bu operasyonu daha yeni oldum yaklaşık 25 gün oldu. Herkes deli gibi raştırma yapıyor inanına hepsi aynı ben kadın doğumculara gitmenizi öneririm işin uzmanı onlar oldukları için... Ben lokal anesteziyle oldum doktorumla hem konuştum hem operasyonu yaptı hiçbir acı hissetmedim operasyon bitiminde rahatlıkla evime gittim. sadece batma hissi ve hafif yanma oluyor. korkmayın yani endişelinecek bişey yok :)))

doktorun kimdi canım ilaç verdimi doktor evde rahat kullanabildinmi tekrar gittinmi doktora çok soru sordum canım ama acayip endişeliyim çok korkuyorum.aklıma bile gelmeyen şeyler başıma geldi insan ne oldum değil ne olucam demeli bu hayatta bende hemen bayram sonu düşünüyorum msj hakkın varsa özeldende atabilirsin canım cvbın için şimdiden teşekkürler

ilaç tabiki verdi doktorun dediği şekilde aksatmadan kullandım ve söylediği herşeyi yaptım. dikkat etmen gerekiyor ilk 1 hafta çok önemli... evet ilk ontrolüme 2 gün önce gittim çok şükğr herşey gayaet güzel sadece bazı dikişlerim erimemiş oda zaten 45 günde eriyormuş bayramdan sonra tekrar gidicem dikişler için .... ben çok araştırma yaptım ve burcu hanıma gitmeye karar verdim süper bir doktor hiç bir şeyi şansa bırakmıyor bence gayette ilgili davranıyor.

canım ne kadar süre sonra normal hayata dönebiliyosun yani spor yapıyosun açıkçası benim 1 ay sonra spor müsabakalarım varda sorun olurmu acaba doktor ne demişti sana

geçmiş olsun canım peki senin yakın bi zamanda düğün varmı operasyonun kolay geçmiş inş o gecede kanaman olur hayırlısıyla kurtulursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…