hymeneoplasti dusunenler buraya

of bnm daha evllk konum bile yok sdce vcdanm içn yaptrmk istyrm napmalıym sizce??? yrdm edn bna daaaa

bilmiyor..cnm ben sana cevap yazdım diğer yerden burdanda yazayım...bence evlilik tarihin belli olunca yaptır...bak görüyorsun ki flep yöntemininde tutmama olasılığı var...bi kere yaptırınca bu böyle gider diyemiyoruz hiç birimiz...bende yaptırıcam..ama düğün tarihim belli olduktan sonra yaptırmaya karar verdim ben...bence sende öyle yap derim ben... endişelenme..içini ferah tut..çünkü geçmişi geri alamıyoruz. bizde aynı sıkıntıları yaşadık...geçmişi yaşanmamış farzet olur mu.

evllk suan içn bna cook uzk bsey dha okulmn btmesne 2 yıl var . okul bttktn snra en erkn 2 yıl snra evlnrm ama korkuyrm ailm ögrnrse okul hytm btr. hergn rüylrma gryrr

of bnm daha evllk konum bile yok sdce vcdanm içn yaptrmk istyrm napmalıym sizce??? yrdm edn bna daaaa

canım bence para durumun varsa yaptır kesinlikle ,evlilikten önce bu kendin için nie dersen inana bana psikolojin degişiyo bi anda.için rahatlıo gülerken bile daha içten gülmeye başlıosun.çunku bu ülkede öle bi bekaret psikolojisi varki ,o olmadıgında insan kendini güvensiz hayattan beklentisiz umutsuz hissedio ve en önemlisi dier insanlardan daha kötü biri olarak hissediosun.bence kesinlikle yaptır ,kendin için ,iç huzurun için yaptır.

bende yptrmyaı dşnyrm ztn bunn içn para brktrmeye basldm .kokrtgm nokta su yptrdıktn snraa dkşlern atması gbi sorunlar. evlnmdn önce bidha yptrmk falan?

bende yptrmyaı dşnyrm ztn bunn içn para brktrmeye basldm .kokrtgm nokta su yptrdıktn snraa dkşlern atması gbi sorunlar. evlnmdn önce bidha yptrmk falan?

canım biraz dikkat ediceksin onada,doktor zaten sana ne yapıp ne yapmaman gerektiğini sölüyo ve kontrole gidip durumunu ögreniosun ayrıca zaten her doktor evlenmeden bi kaç gün önce gel tekrar durum kontrolu yapalım dio.benimde bi evlilik durumumum yok şu an.bence yaptır hatta istersen yaptırmadan önce git doktora tüm endişelerini sor

evllk suan içn bna cook uzk bsey dha okulmn btmesne 2 yıl var . okul bttktn snra en erkn 2 yıl snra evlnrm ama korkuyrm ailm ögrnrse okul hytm btr. hergn rüylrma gryrr
daha çok zamanın var. bence acele etme. evleneceğin zamanki şartlara ve evleneceğin adamın tavrına yaklaşımına göre karar ver.. düşünsene karsına bunu hiç sorun etmeyen bununla ılgılenmeyen bakire olup olmadıgını bile sormayan bir adam çıkarsa bence çekeceğin acıya değmemiş olur.

ya durum ne olursa olsun yptrmak istiorm o da insan sonucta yarın birgün sonumuzn ne olcgı belli olmaz.. bunu yüzüme falan vurur dayanamam o zmn .

bakalm arayıp görşmeyi düşünüyrm ztn .. ondan snra paramı falan brktrcm...
eski erkek arkdsım destk oluyr allhtan .. ayrılmstk gerckten rhtsız oluyrm dedm . kaldramıyrm bna yardm edrmsn dedm.
kabul etti sen mutlu olcksan yaptralım dedi. o yzden para brktrmem dha kolay olck gbi..

tabiki sen bilirsin ve karar senin öyleyse. için nasıl rahat edecekse..

valla eski erkek arkadaşının tavrı iyimiş baya,ama bunu genede kimse bilmesin öle.ne öle bişe yaşadıgını nede bu operasyonu olcagını.dünya hali bu tatlım dostun gün gelir düşmanın olur allah göstermesin

iyi olmak zorunda .. tek basıma yaptgm bsey degl kendsnn katkısı fazlasyla oldugu için bakalm .. bi o bilcek gibi... zaten bu kadrını boçlu bna cektrdgi acılr karsısında ..

kesinlikle tatlım ama benim demek istediğim hepsi öle degil o gene sana destek olmuş .ya biz ? o acıyla tek başımıza offff cok zor bi durum allah düşmanıma bile yaşatmasın ve kimseyi bu konuda büyük konuşturmasın ,çünkü başa gelio eninde sonunda

blmiyrm evet bi bakıma sanslıym ..
ama onu bu duruma getrne kadr 5 yılım gtti.
üstüne üstlk onu bırktım die kullndı bu durumu seni rezl etcm falan die bakalm ya nolur blmyrm
yasın kac?

evvt suan akıl saglgmı ytrmk üzerym böyle bi yntmn oldgnu ögrndgmden beri her gün bu sitedym ve her gün bu fkrle uyuyp uyanyrm hayellr kuruorm

evvt suan akıl saglgmı ytrmk üzerym böyle bi yntmn oldgnu ögrndgmden beri her gün bu sitedym ve her gün bu fkrle uyuyp uyanyrm hayellr kuruorm

bende öleydim seni çok iyi anlıyorum,korkular aglamalar kendinden nefret etmeler agresif hallaer ve hep melankoni şu an nedesm sana boş cunku banada söylenenler hiç etki etmiyordu hayatımı bitmiş sanıyodum ,ha korkuların tamamıyle gecicek diemem ama kendini daha pozitif hissedicen bundan emin ol tatlım.bu arada yaşım26 :)

sen yaptrdın mı peki?? burda o kdr cokkk kşnn yorumlrnı okyrm kafam karsırıyr her brnn durumunu karstryrm
yasım 19 bnm . ama kndmi o kdr büyk hssdyrm kii..
aldgm her nefes hareketlerm hanii diyorum benden gecti diyrm arkdslrma sevemem kmseleri diyrm ..
onlar sdce 5 senelk ilşkm bttgi içn üzldgmü sanıyolar..
o adam beni aldı diyemiyorum ...
o adam ; cocuklugumuu;kızlgmı aldı benden ..
yanında kalbmii götürdü..
beni böyle etten bi yıgın olark bıraktı..
hayt zor dio bazen babam.
diyemyrm bliorum fazlsyla bliyrm die..
.bu olan seye 3 sene dayandm ama tak etti artk cnma unutmıyrm bunu..
param oldgu an . yaptrcam .. uygun ortm saglandgnda...

tatlım şunu asla unutma hayat bizim bitti dememmizi dinlemiyor.umutların biter ama an gelir bi bakarsın herşey değişmiş.bende bidaha sevemem dedim bidaha gülemem dedim cocuk görünce bile aglıodum benim olmayacak die.ama dedim ya hayat bizim dediklerimize bakmıyo.asla hayatttan ümidini kaybetme herşey insanlar için,bende senin gibiydim utanç bıkkınlık kendime karşı nefret ve daha bi çok sey.ama geciyo zamanla.bakirelik o degil bunu ii bil,bakirelik cinsel birşey yaşamamk demek.yani her şeyi yapıpta o noktada duranlar da var biliosun.takılma hiç berşeye ii düşün ii olsun.mevlana nın dediği gibi gül düşünürsen gülistan olursun,diken düşünürsen dikenlik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…