hymeneoplasti dusunenler buraya

:))) daha sağlam araştır canım birde doktor şahap inmezi araştır tavsiye ederim

Ben de hymenoplasti için şahap beyi aradım ama adamın ses tonu bile beni çok gerdi o konuştukça kendimi bu konudan dolayı daha suçlu ve kötü hissetdim o yüzden onu direk iptal ettim. Söylekleri çok samimi gelmedi.

şahap inmez yaşlı bir adam.mesleki olarak daha tecrübeli olabilir.çok iyi seçim yapmak lazım.olumsuz bir sonucu kimse göze alamaz.

şişli medde akın bey var onla da görüş bi arkadaşım.bakarsın ordan bi sonuç alırsın.ben biçoğumuz için yapıldığında öyle olumsuz sonuç alınacağını sanmıyorum.tedirgin oluyorum ben de ama insanlar doğum yapıyor.doğumlarında 7 cm yırtılma oluyor.onu da dikiyorlar.o dikişler de tutuyor.doğumdan önceki hal gibi olmasa da 7 cm de yırtık olmuyor. gerçi siz bakmayın benim böyle konuştuğuma ben de çok tedirginim ya kanama olmazsa diye.

arkadaşlarr bu kalıcı yöntem fleep sanırım ne kadar dayanıyo 3 5 sene sonar evlensem dayanırmı yardım lütfeenn (

Nofair ilgin için teşekkürler ben kararımı verdim.Ankara'da Ebru zülfikaroğlu hocama gidecem buradan okudum gidenler memnun kalmış şonuçlarını da yazmışlar. Ben de görüştüm inşallah cumartesi gününe randevu aldım Çok heyecan var aklım bu işte ama artık yaptırmak zorundayım yoksa hiçbirşeye karar veremiyorum.

ister 10 sen ister 20 sene sonra evlen kanarsın flep kaydırmayla kalıcı kızlık zarı

qamzeee benim için önemli valla. Nerdeyse dövecek gibiydi. Zaten çok çekiniyorum. Bir erkeğin özellikle bu konuda benim ne hissetdiğimi anlaması çok zor. Acayip çekiniyorum.

[
qamzeee benim için önemli valla. Nerdeyse dövecek gibiydi. Zaten çok çekiniyorum. Bir erkeğin özellikle bu konuda benim ne hissetdiğimi anlaması çok zor. Acayip çekiniyorum.

[

canım belkide sen yanlış anlamışsındır şeker gibi adam :)))

canım telefonda ne konustun. ben de arayacağım kaç gundur aklımda ama ne diceğimi bilemediğim için her gun atlatıyorum.. adetim 25ınde bitti acaba olur mu hemen. yoksa diğer ayı mı beklıcem artık .. ucretını nasıl sorcam telefonda bılemedım.. ben de cumartesı gelebılırım şayet bosluk varsa...

Evolet açıkcası ben de çok çekinerek aradım ama Ebru hoca o kadar sakin ve rahatlatıcı bir konuşması var ki herşeyi rahat rahat sordum. Dediğim gibi başka doktorları da aradım ama hiçbirine güvenemediğim gibi bir de suçlu gibi hissetdim özellikle erkek doktorlarda. Herşeyi rahat ça sor, ücreti de herşeyi, doktor hanımın cep numarası vardı zaten herhalde sitesinde videolarını da izledim. Konuşunca çok rahatladım. Ben bu cumartesiye randevu aldım. Yaptıracam sen ne düşünüyorsun?

Ebru hocaya adetimi sorduğumda ya adet bitiminde ya da adetine 10 gün kala yapabiliriz demişti bana ama istersen sen yine sor...

çok teşekkür ederim cevabın için... kendisi mailime cevap vermiş. cumartesı gunune bana da randevu yazıldı ama gelip gelemeyeceğim tereddütte. cunku maaşımı yarın yatırmaları gerekırken ayın 15ınde yatıracaklarmıs kalakaldım sımdı.!

evet sehır dısından geleceğim ben de. arkadaşlarım var ank.da az çokta kendim biliyorum..

Fatmasonmez ben de çok sevindim. Ebru hocama ben de çok güveniyorum. Perşembe gunüne randevu aldım hayirlisiyla ben de kurtulurum inşallah senin gibi.

Aylin hiç korkma çok rahat geçti. İnşallah perşembe günü senin de güzel haberlerini alırız. Violen sen kontrole ne zaman gideceksin?

benim 15 gün oldu yaptıralı bir ay sonra gel demişti doktor yani iki hafta sonra gidecegim kontrole arkadaşlar bu batticonu ne kadr süre kullanacagız ya 15 gün oldu hala kullanıyorum artık kessem mi fikri lan var mı

canım senin doktorun ismi ne öğrenebilirmiyim acaba?acın oldumu ve bunun garantisi var mı?duyduğum kadarıyla düğün öncesi diktirmek gerekiyormuş 2-3 gün önce düğündn ama bazılarıda düğünü beklemene gerek ykistediğin zaman diktirebilirsin v.s.kafam karıştı yanii bide dikilince dikildiği belli olur mu aydınlatırsan beni sevinirim teşekkürler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…