hymeneoplasti dusunenler buraya

aliv arkdşım öncelkle mrb. sakin ol biraz . ailene söleme derim bizle paylaş rahtlamaya çalış ailen duyarsa çok üzülürler. yinede sen blrsin annenle paylaşablrsin ama babana söleme bari. yalnız değilsin en azndan:KK43: artık doktorlarımız var ve tıp çok ileri herşeyin çaresi var üzülme . bu işlemi yaptırıp kurtul sende

mrb canım şu an ankaradayım çok şanslıyım ama param yok ailem de yanımda değil şu an okulum seneye bitiyo ve ankaradan gidecem beni de bu korkutuyor o zamana kadar yaptırdım yaptırdım yoksa asla tek gelemem ankaraya ve söylemek zorunda kalırım. şu an hiç param yok birikim yaptırmak yeni aklıma geldi sizin yazılarınızı okuyunca cesaret buldum canım.anlatırsam evliliğe yakın anlatıcam ki önceden üzülmesinler .karmakarışığım gothicc arkdaşım bi de şu düğünden 3 gün 5 gün kala çağırıyorlar mış duruma göre o kafama takılıyo ya bana da gel derse ben nasıl giderim ailemden habersiz?bırakmazlar beni:KK43:((ne yapcam ben canım:KK43:

aliv harççlıklarından falan biriktir. yada hangi şehre gideceksin orda yaptırırsın. ailenede söleme bence daha kötü sonuçlar olablr sana olan güvenleri gidebilr. bizle dertleş bak yalnız değilsin sonçta. benmde para sıkıntım yok ama cesartm yok.

aliv harççlıklarından falan biriktir. yada hangi şehre gideceksin orda yaptırırsın. ailenede söleme bence daha kötü sonuçlar olablr sana olan güvenleri gidebilr. bizle dertleş bak yalnız değilsin sonçta. benmde para sıkıntım yok ama cesartm yok.

bulunduğum şehirde yok malesef canım bu işlemi her ilde yapmıyolar kalıcıyı yapsalarda güvenemem öyle :KK43: ebru hanıma yaptırmayı düşünüyorum ona yaptıranlardan güzel yorumlar okudum ama 2000 tl ye yapıyomuş sanırım nasıl biriktiririrm bilmiyorum 7 ay da.gothicc arkdaşım ben bi hata sonucu bu halde değilim onun için anlatabilirim dedim aileme yoksa söyleyemezdim karşı tarafın anlık bi hareketiyle olduhemde dışarda elinini atttı parmağını sürttü adi sadece o kadar. inanmazlarsada doktora götürün derim çok üzülürler ama yanımda olurlar buna eminim çünkü evlat yani kim ister kızın üzülmesini mutsuz olmasını böyle bi şey yüzünden yuva kuramamasını?. ya da para biriktirirsem kendi başıma kimseyi üzmeden halledicem inş param birikirde zor durumlarda kalmam.ailesi ne söyleyen ler de vardır demi canım az da olsa??

ailesne söleyende vardır elbet. neden olmasın ailen anlayışlıysa bu konularda.

evolet 6 ay öncesnden die bişey yokki yaptırınca kalıcıyı ömür boyu gidiormuş ebru hanm öle dedi.ilşkiye kadar 6 ay 5 ay gibi bi sınırlama yok. ister 2 yıl öncesnden yaptır

Burdaki tüm kadınları kızları iyi anlıyorum, benim başıma gelmedi böyle birşey yaşamadım ama empati kurunca inanın bana yaşanması güç bir olay,

sizleri kimse kınayamaz, kınanası kesim erkek kısmıdır, çünkü bunu onlar istiyorlar bizden

istedikleriyle yatıp kalkıp sonra bekaret hesabı soruyorlar, bu ne kadar saçma siz benden daha iyi biliyorsunuz, onların yaptıgı erkkelikte bizim yaptıgımız zinayamı giriyor anlamış degilim.

ben sevgilimle ilk beraber oldugumda kanamadı, bi keresinde şiddetli soguk algınlıgından jinekolojik sorunlarım olmuştu o zaman daha sevgilimle tanışmamıştım, canım çok yanıyordu ve bi jinekologa gittim, (çok utandım o masaya otururken)

jinekolog müayene etti ilaç yazdı, kapıdan çıkıncada kızım kızlık zarın çok elastik dedi, bende güzel bişey oldugunu düşünüp sevine sevine eve gittim,

bi kaç yıl sonra tesadüfen bi sitede bu konuda okuyunca anladımki elastiklik kanamama yapıyormuş

ve hayatımda en özel insanla en özel anımda kanamadım, bu nasıl utanç verici bişey tahmin edemezssiniz,

bakire olmasam söylerdim deilim diye, zaten öyle bi talebi hiç olmadı onun, kalbi bakire olanlardan yana bi insan çünkü.

ama o benim ilk erkegim olacagını biliyordu, bi kaç gün belki olu olur diye düşündüm, olmadı

kısacası bakire olup bekaretini ıspat edemeyen çok az insandan biri olarak tarihe geçmiş bulunuyorum :KK3:

bu konuda onunla hiç bi sorunumuz olmadı, hatta moralimin bozuldugunu görüp bana teselli bile verdi ama inanın bana içimde büyük bir ukte olarak hep kalacak,

o anı yaşamak isterdim. belki çok anlamsız ve komik geliyor bazılarınıza ama sevgilisini çok ama çok seven bir kadın için bu çok özel bişey

allah hepinizin yardımcısı olsun arkadaşlar,

sevgiler:KK34:

Merhaba arkadaşlar..bende Ebru zülfikaroğluna kızlık zarımı muayene ettirdim..kızlık zarın saat 5 yönünde yırtık dedi..dedim ki peki bundan sora bidaha ilişki yaşadığımda ne olacak..dedi ki erkeğin organı çok kolayca girer ve kanaman olmaz dedi..bende kan önemli dğl zorlanır mı karşı taraf dedim..yoo dedi gene kanaman olmaz dedi..bence Ebru hanım iyi biri olabilir ama bu dikim olayına öyle bi endekslemiş ki kendini..ben aynayla bakıyorum orda o kadar küçük bi delik görüyorum ki değil erkek organı bence küçük çocuk parmağı bile girmez en azından girerken zorlanır..ben tam ilişki yaşamadım denediğimizde de karşı taraf da bende çok deneyımsızdık..ve çok kasıldım deneyip bırkatık o kadar..gene bi jinekoloğa gidicem bakalım o ne diyicek..ben şeyi merak ediyorum kanaması benim pek umrumda değil..zorlanma olacak mı? sonuçta ben ilişki yaşamadım tam birleşme olmadı..o kişiden de ayrıldım..ztn ilk ve sondu..bu olay mayısta başıma geldi..ben dikitrmek istemiyorum..özellikle evlenenler ikinci ilişkide zorlandılar mı? bana cevp verirlerse çok sevinirim..sonuçta bi erkek deneyimliyse benim vajinamda hiçbi şekilde bi farklılık yok..zarı aynadan görüyorum..benım bu saatten sora kanaması onemlı degıl kı kanamadı ztn denedıgımızde de dedıgım gıbı ztn tam bırlesme olmadı..ne olur bana yardım edın acaba zorlanır mıyım evlendıgımde yoksa hemen erkek gırebılır mı??

Merhaba arkadaşlar..bende Ebru zülfikaroğluna kızlık zarımı muayene ettirdim..kızlık zarın saat 5 yönünde yırtık dedi..dedim ki peki bundan sora bidaha ilişki yaşadığımda ne olacak..dedi ki erkeğin organı çok kolayca girer ve kanaman olmaz dedi..bende kan önemli dğl zorlanır mı karşı taraf dedim..yoo dedi gene kanaman olmaz dedi..bence Ebru hanım iyi biri olabilir ama bu dikim olayına öyle bi endekslemiş ki kendini..ben aynayla bakıyorum orda o kadar küçük bi delik görüyorum ki değil erkek organı bence küçük çocuk parmağı bile girmez en azından girerken zorlanır..ben tam ilişki yaşamadım denediğimizde de karşı taraf da bende çok deneyımsızdık..ve çok kasıldım deneyip bırkatık o kadar..gene bi jinekoloğa gidicem bakalım o ne diyicek..ben şeyi merak ediyorum kanaması benim pek umrumda değil..zorlanma olacak mı? sonuçta ben ilişki yaşamadım tam birleşme olmadı..o kişiden de ayrıldım..ztn ilk ve sondu..bu olay mayısta başıma geldi..ben dikitrmek istemiyorum..özellikle evlenenler ikinci ilişkide zorlandılar mı? bana cevp verirlerse çok sevinirim..sonuçta bi erkek deneyimliyse benim vajinamda hiçbi şekilde bi farklılık yok..zarı aynadan görüyorum..benım bu saatten sora kanaması onemlı degıl kı kanamadı ztn denedıgımızde de dedıgım gıbı ztn tam bırlesme olmadı..ne olur bana yardım edın acaba zorlanır mıyım evlendıgımde yoksa hemen erkek gırebılır mı??

sen acı anlamındamı diyorsun?

eger ilk ilişkinse tabiki hemen kolayca giremez,

onun sana karşı duyarlı davranması ve senin korkmaman lazım,

nasıl anlatsam, arkası üste uzandıgında poponu azcık yukarı kaldırırsan girişi kolaylaştırmış olursun ,

bazı kızlık zarları yırtılsa bile kan gelmeyebilir, yani senin partnerin bekareti çok kafaya takmayacaksa tabikide amelyata gerek yok, bide amelyat kadınların psikolojisinde derin travma olarak yatar hep, bu bayagı büyük bir travma, yapmaman da fayda var,

sen acı anlamındamı diyorsun?

eger ilk ilişkinse tabiki hemen kolayca giremez,

onun sana karşı duyarlı davranması ve senin korkmaman lazım,

nasıl anlatsam, arkası üste uzandıgında poponu azcık yukarı kaldırırsan girişi kolaylaştırmış olursun ,

bazı kızlık zarları yırtılsa bile kan gelmeyebilir, yani senin partnerin bekareti çok kafaya takmayacaksa tabikide amelyata gerek yok, bide amelyat kadınların psikolojisinde derin travma olarak yatar hep, bu bayagı büyük bir travma, yapmaman da fayda var,[/QUOTE]

cevapladığın için çok teşekkür ederim Tetemi..ben 25 yaşındayım..şimdilik bi ilişkim yok..ancak olduğunda bende ilk geceye önem veriyorum bence karşı taraf da her erkek gibi önem verecek biliyorum..diktirmek acaba gereksiz mi dıyorum..o manada sordum..hanı zorlanıcaksa karsı taraf falan sadece kan ıcın dıktırmek sacma degıl mı?? yanı benım ıcın..yoksa bende herkes kadar önem veriyorum ve çok korkuyorum..düzenli bi cinsel hayatım olsaydı neyse bir kere bi hata yapıldı durust olup anlatsam her turlu nane yemıssındır dıyebılır netıcede..sen evli misin?? yanı deneyımlı mısın nasıl oldu anlatır mısın bırazcık :)))

cevapladığın için çok teşekkür ederim Tetemi..ben 25 yaşındayım..şimdilik bi ilişkim yok..ancak olduğunda bende ilk geceye önem veriyorum bence karşı taraf da her erkek gibi önem verecek biliyorum..diktirmek acaba gereksiz mi dıyorum..o manada sordum..hanı zorlanıcaksa karsı taraf falan sadece kan ıcın dıktırmek sacma degıl mı?? yanı benım ıcın..yoksa bende herkes kadar önem veriyorum ve çok korkuyorum..düzenli bi cinsel hayatım olsaydı neyse bir kere bi hata yapıldı durust olup anlatsam her turlu nane yemıssındır dıyebılır netıcede..sen evli misin?? yanı deneyımlı mısın nasıl oldu anlatır mısın bırazcık :)))

anladım canım, çogu insan yaptırıyor hymenoplasti tabi sende yaptırabilirsin, rahatlamak için, ama psikolojide derin izler bırakıyor, kızlarımızı da iyi anlıyorum napsınlar geri kafalı erkekler yüzünden bu işlere el atıyorlar

bende kanama olmadı elastik bi zarım varmış ama evli degilim sevdigim insanla beraberim ve ilk birlikteligimi onunla yaşadım, bende senden 1-2 yaş büyügüm zaten fazla fark yok aramızda,

sevgilim kanama olayını hiç sorun etmedi zaten öncedende böyle şeylerin ona komik geldigini bana söylerdi,

sonuçta uzun süre bir birini tanıyan insan bir birinin ne mal oldugunu anlıyor (üslubum için afedersiniz)

demekki bişey yapmadıysanızda bişeyler olmuş yırtılmış, fazla kafaya takma, saglıgına zarar stres yapmak , bence sana en uygun olan yöntemi yap ya hymenoplasti ya da açık açık anlatmak.

o kadar bakire olup kanamayan insan vardır ki burda kimsenin suçu yok, bana kalsa hiçbişeycik yapmazdım.

şanslısın..umarım benımde karsıma oyle bırı cıkar..ıste benım derdımde kanaması degıl..sonucta zorlandıgında bu kız bakıreymıs demez mı..belkıde kan gelır bellı olmaz..yaptırmayı cok ıstedım ancak bence amelıyat olursam rahat olamam gıbıme gelıo..acaba yırtıldı mı zarar gordu mu kac aydır ztn hergun kafama takıyorum..saat 5 yonunde yırtılma var dıyor ve artık bakıre degılsın dıyor dr hanım bazılarına da hala anatomık olarak bakıresın demısler..sence bu nasıl bı degerlendırme?? sen ıllakı zorlanma olur dıyorsun oyle mı?? daha detay bısıler anlatırsan cok sevınıcem emın ol cok ıhtıyacım var buna..sorular konusunda sacmalıyorsam kusuruma bakma :KK43:((((

şanslısın..umarım benımde karsıma oyle bırı cıkar..ıste benım derdımde kanaması degıl..sonucta zorlandıgında bu kız bakıreymıs demez mı..belkıde kan gelır bellı olmaz..yaptırmayı cok ıstedım ancak bence amelıyat olursam rahat olamam gıbıme gelıo..acaba yırtıldı mı zarar gordu mu kac aydır ztn hergun kafama takıyorum..saat 5 yonunde yırtılma var dıyor ve artık bakıre degılsın dıyor dr hanım bazılarına da hala anatomık olarak bakıresın demısler..sence bu nasıl bı degerlendırme?? sen ıllakı zorlanma olur dıyorsun oyle mı?? daha detay bısıler anlatırsan cok sevınıcem emın ol cok ıhtıyacım var buna..sorular konusunda sacmalıyorsam kusuruma bakma :KK43:((((

Yok saçmalamıyorsun tabiki psikolojini anlıyorum,

ben kanamyacagını bilmiyordum tabi, ama bayagı bi kasmıştım kendimi, vajinismusum acaba dedim ama bence vajinismus degildi, çünkü ikinci gün girebildik ilişkiye, o da benim irademle,

ama normalde ögle bi acı falan olmuyor korkutma kendini, sonra vajinismus kaçınılmaz olur,

erkek vajinanın dar oldugunu görünce ne düşünür bilemem, o erkegin mizaçına baglı, düşünce tarzına, mantıgına falan, bide tabi bilgisine

bide zaten fazla bir genişleme de olmuiyorki, hala aynıdır bendede, dogumdan sonra falan biaz degişim olur

önemli olan gidişatın güzel geçmesi ve sadece sevgiline konsantre olman,

bi kaç doktora daha git,

belkide sen gittigin doktor kendini kızlık zarı onarımına vermiş, para koparmak için türlü yalanlar söylüyor, bu da olası ama kimsenin günahını alamam,

bi kaç jinekologa ayrı ayrı görün neticeleri yaz , sevgiler

Son düzenleme:
çok teşekkürler inş yakın zamanda gelişmeleri yazarım..sana mutluluklar diliyorum :)) ve başka deneyimi olan arkadaş varsa ve yazarsa çok sevinirim..

merhb kızlar bende nasipse dünya evine girecem böyle bişeylen inşş karşılaşmam çok zor bir durum bizler içinn.mevlam vermesin

mrb canım şu an ankaradayım çok şanslıyım ama param yok ailem de yanımda değil şu an okulum seneye bitiyo ve ankaradan gidecem beni de bu korkutuyor o zamana kadar yaptırdım yaptırdım yoksa asla tek gelemem ankaraya ve söylemek zorunda kalırım. şu an hiç param yok birikim yaptırmak yeni aklıma geldi sizin yazılarınızı okuyunca cesaret buldum canım.anlatırsam evliliğe yakın anlatıcam ki önceden üzülmesinler .karmakarışığım gothicc arkdaşım bi de şu düğünden 3 gün 5 gün kala çağırıyorlar mış duruma göre o kafama takılıyo ya bana da gel derse ben nasıl giderim ailemden habersiz?bırakmazlar beni:KK43:((ne yapcam ben canım:KK43:

bu kadar korkma ankarada 1600 tl kalıcı olarak yapılan hymeneplasti yaptırdıktan sonra tekrar kontrole gelip gelmemek sana bağlı içinde şüphe olursa gelirsin kontrole doktor %100 kanama garantisi veriyo

herkese merhabalar ben yeni üyeyim ilk önce burada bizlere bilgi veren bizlere yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim..1 ay önce bu siteyi tesadüf sonucu gördüm..ve yaklaşık 1 aydır sizi takip ettim yazılanları tek tek okudum.. o kadar çok ihtiyacım vardı ki okumaya bilmeye.. ben adi bir insanın ani bir hareket,ne maruz kaldım bi anda hemde dışarda kapalı bir ortamda birden pantolonumun içine elini atıp parmağını sürttü ani bi şeydi anlamadım ne oldunu ve 2 damla kan geldi.. olay 2008 de oldu o zamanlar cahildim bilmiyorum sadece ilişki ile bozulacağını sanıyordum tahriş olmuştur diye umursamadım olaydan 5 ay sonra ayrıldım ve ayrıldıktan sonra tesadüfen bir yerde başından bu tür şeyler geçmiş kişilerin yazılarını ve doktor yazılarını okudum ve şok oldum sonra aklımı sürekli kemirmeye başladı acaba bana da mı bi şey oldu diye..ve doktora gittim gizlice..o anda ki korkularımı anlatamam..odaya girdim olayı anlattım ve doktor baktı çok az bir yıltılma olduğunu evlendiğim zaman kanama olacağını söyledi zedelenmiş dedi ama benim kanama olmıştu 2 damla .. kanama olunca tekrar kanama gerçekleşmez diye doktor yazıları okudum hangisi doğru ve ben bundan 5 sene önce kızlık zarı yapısına baktırmıştım meraktan ameliyat ortamında bi aletle bakıldı ve esnek dendi esnekse kan niye geldi anlıyamıyorum...az da yırtılmış olsa dikilmesi mümkünmüdür esnek se ilşkiye girmeden bozulmuş olabilir mi? bir de kafama çok takılan bir soru var diktirdikten sonra ilk gece oraya ilk girerken yavaş ya da normal girmesi bir şey farkeder mi yani doktor sizlere bu konuda bi şey dedi mi zorlama olunca mı kan geliyo lütfen bilgisi olan ya da bu ameliyatı yaptırmış olup evlenen arkadaşlar cevabınızı bekliyorum..çok zor durumdayım tek başıma kldıramam bu nu şu an bi arkadaşlığım var ve seneye evlenmeyi düşünüyor benimle tek çarem aileme söyleemek zor da olsa ailem tutucu duyunca çok kötü olacak ama bilmeleri lazım yanımda olmaları lazım biliyorum her koşulda yanımda olacaklarını hep söylerler bizle payla derler ben bunun altından tek başıma kalkamam sizce de söylemelimiyim çok üzülücek yıkılacaklar biliyorum ama söylemeliyim diye düşünüyorum yazdıklarım hakkında bana yardımcı olun bi yol gösterin arkadaşlar lütfen........

üzme kendini canım herşeyin bi çaresi vardır kızlık zarı dikme işlemi zor bi işlem değil en fazla 45 dk sürüyo ve masadan kalktıktan sonra normal hayatına devam ediyosun hiç bişey olmamış gibi

X