hymeneoplasti dusunenler buraya

canım burdaki insanların samimiyeti vardır herhalde doğru bilgiler veriyorlardır diye düşünuyorum inşallah öyledir.eger yalan yanlış bilgilerde veriliyorsa madur olan insanlara onlarında artık vicdanı yaniii

Esmer sen hangi şehirdesin? Ben Ankara da Ebru Zülfikaroğlu hocama yaptırdım . Bugün 6. günüm Kalıcı flep yöntemi yaptı. bir de düğün öncesi bir hafta içinde yapılan var. O na da geçici veya düğün öncesi deniyor. Kalıcı olan yöntemle eğer yara iyleşmesi iyi olursa istersen 10 yıl sonra bile dayanıyor Çünkü zar yapısı tamamen eski halini alıyormuş. Ben çok korkuyordum ama şimdi bayağı rahatladım. Ebru hanım çok iyi. Haftaya kontroüm var. Dua ediyorum o da iyi olur inşallah.

tamam 2 düğüm için 2000 lira fazla.ama bazı değerler paradan daha önemli.

tamam 2 düğüm için 2000 lira fazla.ama bazı değerler paradan daha önemli.

Katılıyorum arkadaşım. Doktorunuza güvenmek çok önemli arkadaşlar. Bu sadece basit bir ameliyat değil bizim psikolojimizi anlamalı ve ona göre davranmalı. Gece gündüz yatıp kalkıp sadece bunun stersini yaşıyoruz. Ankarada pekçok doktorla telefonla bizzat konuştum ama Ebru hocamın sesini duyunca tamam dedim. Çünkü gerçekten şefkatli ve hastasına çok sahip çıkıyor. Erkek doktorlar bunu ne kadar yapabilir bilmiyorum. Bizim yaşadıklarımız zaten erkekler yüzünden değil mi?...

yazınızı cok begenerek okudum sonuna kadar katılıyorum.tabi dinin de ön gördüğü gibi evlilikten önce ilişki yaşanmasa iyi olur ancak cocuk sayılacak yaslarda yapılan hatalardan yada tecavüzlerden dolayı insanların bütün bir ömrü etkileniyor ne yazıkki. erkekler böle durumları kesinlikle anlamıyor.kendileri herseyi yapsalar dahi kabul etmiyorlar.türkiye de bu durumda cok kızımız var en kötüsü de tecavüz dahi olsa aileleriyle paylaşamıyorlar.kendi içlerinde çözüm arıyor ancak bulamıyorlar.bu sebeplerden dolayı intihar edenler bile var.akıl fikir versin gibi yorum yapan arkadaslar biliyor musunuz siz bunları.Allah yardımcımız olsun erkeğin egemen oldugu toplumda yasıyoruz işimiz cok zor

arkadaşlar yorumlarınızı dikkatlice okudum 1ay önce doktor sahap inmeze flep kaydırma yöntemini yaptırdım. beni kontrole 2ay sonra çağırdı. çok arastırdım çok düşündüm doktorla konustuktan sonrada kesin karar verdim ve şahap beye gittim gerçekten çok ilgiliydi. operasyonda hiç bişey hissetmedim. sonucu ne olacak şuan bilemiyorum ama doktor beyi kesinlikte tavsiye ederim piskolojiniz açısından gerçekten size destek verebilecek bi doktor.

Manolya arkadaşım maalesef sana katılmıyorum. Bana telefonda öyle bir bağırdı ki kendimi daha da suçlu hissetdim. Hele erkek olması zaten beni çok germişti zorla telefon açmıştım. Çok ağırıma gitti soru bile soramadım...

çok şaşırdım sana boyle bi tepki vermesine ben bikaç kez aradım her seferindede başka biriymişim gibi konustum ama hiç boyle bi tepki almadım sonundada karar verip operasyonu şahap beye yaptırdım. dediğim gibi şuan sonucunu bilemiyorum ama gerçekten çok ilgiliydi ben genel anestezi oldum o arada elimi tutup bana destek bile verdi gerçekten bunlar benim için çok önemliydi

Niye herseferinde farklı kişi gibi aradın ben de onu anlamadım. Niye buna ihtiyaç duydun. Ben Ankarada diye aramıştım zaten diğer tüm doktorları da aradım. Senin için herşey iyi olur umarım ama zaten erkek olması benim için kötü bir durumdu bir de konuşma şekli bitirdi beni Anlaması lazım bizim durumumuzu çekinerek aramışım yerin dibine girdim desem yeridir.

eğer doğuda yaşamıyorsanız ve ciddi anlamda sorun yaratmayacak bir durum varsa bence yaptırmayın. sizinle evlenmek isteyen insan size saygı duymalı. sadece zarınız bozulmamış olduğu ve ona ait malmışsınız gibi hissettiği için sizinle evlenecekse hiç evlenmesin zaten. yaşadığı hiç bişeyden pişman olmamalı insan ne olursa olsun. bu sizin hayatınız ve sizin bedeniniz. karşınızdaki insan sizin bir birey olduğunuzu, kadın olduğunuzu, kendisinden önce de bir hayatınız olduğunu, isteyerek yapmış olsanız bile dürtülerinize ve duygularınıza saygı duyması gerektiğini idrak edebilmeli. biliyorum türkiyede çok zor bu durum. ama böyle insanlar da illa ki var. lütfen ağlamayın ve yıpratmayın kendinizi. kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz. iyi olun lütfen.

geçmişinize saygı duyan bir erkekle evlenin. yaptıranlara kızmıyorum herkesin kendi tercihi. onurunuzu ve kendine olan saygınızı 2 milimlik zar ugruna harcamayın. Sevgiler...

geçmişinize saygı duyan bir erkekle evlenin. yaptıranlara kızmıyorum herkesin kendi tercihi. onurunuzu ve kendine olan saygınızı 2 milimlik zar ugruna harcamayın. Sevgiler...

öyle geçmişine saygı duyan erkek kelimesi bile öyle uzakki.bir çoğu o kanı bekliyor emin ol.ben tecavüze uğradım ve kimse ile ilişki yaşamaadım.şimdi bunu bir erkekle paylaşsam sence ne kadar inanır.evlensem sonra karşıma çıkıp demezmi kimle ne yaptığın da belli değildi.kabul ettim seni.öyle der de içten içe kin güder ve her fırsatta yüzüme vurmazmı?

canım çokçok haklısın işte bu noktada güven çok önemlii... sana güvemeyen biriyle işin olmasın. Dediğim gibi eger için rahat edecekse yaptır u ameliyatı bir şey diyemem. Ama en dogru yol gerckelerı soylemektir karşındakını kaybetsen bile onurunla kalırsın. Ve bir şey diyeyim gerçek olan sevgi kaybedilmez... Belkı bu sana yapmacık gelecek gercekten uzak gelecek ama oyle. Ben bakıre değilim (galıba) ve ilerde evlenecegım erkege bunu soyleyecegım ben buyum diyecegım... yınede buyuk konuşmak istemem hayat bu hayatta her şey vardır ve malesef bizim toplumumuzda boyle. bazen diyorum erkeklere mustahak...

inşallah senin için öylesi hayırlı olur.şansın yaver gitsin.ben bu halimi kabullenmek istemedim yıllardır ama sonunda kabul ettim.kendimin bile kabul edemedğini başkası nasıl kabul etsin.ben yaptıracağım.öyle söyleme riskini göze alamam arkadaşım.yıllardır karşıma çıkan dört dörtlük insanları reddettim sırf bu yüzden.yarın gidip yaptıracağım ve bu illetten kurtulacağım.mevlam tüm genç kızları kötü zihniyetlerden içinde Allah korkusu olmayan günahımıza girmekten korkmayan erkeklerin şerrinden ve nefislerinden de korusun.yıllardır hayatım karardı gözüme uyku girmedi.gülerken içim kan ağladı.artık içim ağlamasın.benim de yuvam olsun kocam olsun.bebeğimiz olsun.ben bunu istiyorum :'( dinsin artık gözyaşım, korkularım bitsin uancım bitsin.ne garip utanması gereken ben değilim aslında uykuları kaçması gereken de ben değilim azap çekmesi gereken de.ama acı çekiyorum çünkü benim hayalerrim 7 yıl önce elimden alındı.zorla adice.Allahım da gün yüzü göstermesin bunu yapana ve öldüğünde toprak onu kabul etmesin.

amiinn bende aynı senin gibiyim gülerken içim kan aglıyor bende ilişki yaşamadım zorlama yoluyla gitti ama iş işten geçmişti kan geldi

gerçekten çok zor bi durum arkadaşlar Allah hepimizin yardımcısı olsun. tabiki hiç kimse bi ömür paylaşacağı insana yalan solemek istemez ama bizi buna mecbur eden yine kendileri bu yüzden yapacak hiçbirşeyimiz yok. inşallah bu işlemi yaptıran arkadaşlarım olumlu sonuçlar alırlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…