hymeneoplasti dusunenler buraya

yakında kamu kurumuna başvurum sonuclanacak iş süreci yani.. ve öğrendim ki adli tıptan bekaret raporu istiyorlarmış.doktor bakıyormus. burda da mı karşımıza çıkıcak bu !! napıcam bilmiyorum ben çok kötüyüm.fikri olan varsa,bildiğiniz yazın kızlar.

şaka mı yapıyorsun , öyle birşey olması mümkün değil

şaka değil kızlar danıştay ın başvurusu var ve sonuçlandığı zman ne olacak bilmiyorum..ailemin haberi yok ve benden beklentileri İŞ. dun misafirlikteydım bi arkadaş milli savunma bakanlığının açtığı zabıt katipliği sınavını kazandı.. sağlık raporu istemısler.neyse eskisehirde yapılması gerekıyomus.kız gitti eskısehıre.adli tıbın doktorları verıyormus sadece o raporu hani normal doktor ayarlayıp yazdırsak o da yok.. arkadas gayet sakin,bakiremiyim değilmiyim diye bile baktılar dedi.ilk karşı çıktım hayır ne munasebet dedim dedi çürük raporu yazarım bakmalıyım demiş... ve bunu milli savunma bakanlığı istiyor düşünün.. google a adli tıp bekaret raporu felan yazdım bakıyorum işte..of of.

Bildiğim kadarıyla kalıcı, geçiciye göre daha pahalı. Dr. kalıcıya özendiriyor, daha kesin felan diyor. Kalıcı diye bişeyler yaptırıyorsun aşağılarda. İlişki öncesi bir kaç gün önce gel ki tutmuş mu kontrol edeyim deniyor :KK34: . O gün geldiğinde ilişki sırasındaki asıl kanamayı yapacak olan dikişler atılıyor, aman garanti olsun diye :KK34: . Yani geçici yapılıyor sonuçda.
Olan kalıcı adı altında geçici operasyon yapan hastaya oluyor, daha fazla ödüyor.
Dikkatli olmak lazım arkadaşlar, hesabınızı ve sağlığınızı iyi düşünün...

iyide arkadaşım doktoru yanlış lanse edilmesine neden oluyorsun. Bende kendisine yaptırdım. Düğüne bir hafta kala çağırıyo ama bu kesin garanti için.öncesinde de sürekli kontrollere gidebilirsin gidiyorsun da zaten. Ebru hanım güler yüzle de karşılıyo bir sorun olursa yardımcı oluyo eğer tutmazsa yeniden yaparız diyo. Çoğu doktor dikisler tutmadığı zaman senin dokularından kaynaklı yapabileceğim bir şey yok diye başından savıyo.

ebru hanım hakkında biraz bilgi verirmisiniz arkadaşlar yaptıranlar özellikle yada görüşenler?

tanınmadık bir doktora gitmeyin konu ile alakalı size yardımcı olacağım. benim bir arkadaşım gitti operasyon geöirdi ve sonucundan da gayet memnun.

ayrıca 2 operasyona gerek yoktur. erkek için önemli olan sadece kandır.

bu sebeple ikinci operasyona boşuboşuna parada vermeyin boşu boşuna ikinci bir streste yaşamayın derim

konu ile alakalı isteye yardımcı olmaya çalışacağım.

yanlız doktor şuan türkiye de değilmiş yunanlı bir doktor olduğunu biliyorum

inanın sizin için elimden geleni yapmaya çalışacağım

tanınmadık bir doktora gitmeyin konu ile alakalı size yardımcı olacağım. benim bir arkadaşım gitti operasyon geöirdi ve sonucundan da gayet memnun.

bu sebeple ikinci operasyona boşuboşuna parada vermeyin boşu boşuna ikinci bir streste yaşamayın derim

canım ya bana yardımcı ol arkadaşın yaptı bitti evlendi peki daha sonra başka bir dr gitti hamilelik için yada başka bişey anlaşılırmı başka dr geçmişte böyle bir uygulama yaptığını anlarmı yada anladımı lütfen cevap

hangi şehirde doktor? güvenilir birimi? ücret nekadar acaba?

öncelikle derimki ilk önce doktorunuzla konusun en dogru bılgıyı o verır ve asla korkmayın bnde çok korkuyordum ve arastırıyordum ama korkulcak bsıey yokmuş 20 dk ile 30 dk arasında sürüyor ama anestezi altında oldugun için kendıne gelmen dinlenmen vs 2 saati buluyor sonrasında biraz agrıda oluyor ilk 2 gün doktor çok fazla hareket etmeyi ve oturmayı önermiyor 1 hafta kdr antibiyotık kullanıyorsun sonrası hiç böyle bişey yasamamıs gıbı oluyorsun doktor operasyona baslamadan önce yuzde 80 dıyordu cıktıktan sonra yuzde 99 diyor sayet hıcbır hekım yuzde yuz basarı vermez ama hiç sorun olmuyor birde ztn kalıcı flep te eger problem olursa doktorum ücretsiz geçiçi flep garantisi veriyor en dogru bılgı doktorda hiç çekinmeden doktorunuzla danısın Kalıcı fleep ücret 1500 verdım ben

öncelikle derimki ilk önce doktorunuzla konusun en dogru bılgıyı o verır ve asla korkmayın bnde çok korkuyordum ve arastırıyordum ama korkulcak bsıey yokmuş 20 dk ile 30 dk arasında sürüyor ama anestezi altında oldugun için kendıne gelmen dinlenmen vs 2 saati buluyor sonrasında biraz agrıda oluyor ilk 2 gün doktor çok fazla hareket etmeyi ve oturmayı önermiyor 1 hafta kdr antibiyotık kullanıyorsun sonrası hiç böyle bişey yasamamıs gıbı oluyorsun doktor operasyona baslamadan önce yuzde 80 dıyordu cıktıktan sonra yuzde 99 diyor sayet hıcbır hekım yuzde yuz basarı vermez ama hiç sorun olmuyor birde ztn kalıcı flep te eger problem olursa doktorum ücretsiz geçiçi flep garantisi veriyor en dogru bılgı doktorda hiç çekinmeden doktorunuzla danısın Kalıcı fleep ücret 1500 verdım ben

hangi dr. canım?nerede?

Arkadaşlar yeni bir konu nasıl açılır. Artık bu hymenoplastı ameliyatını yapan doktorlara göre başlık açsakta birbirimize bu şekilde yardımcı olsak çünkü ben inanıyorum ki bizi bizim durumumuz dışındaki kimse anlamıyo eminim bir çok doktor da dahil ... Bu nedenle şehirlere göre en iyi doktorları bir şekilde belirleyelim ve mağdur olmayalım.. Zaten dünyaya kız olarak geldiğimiz için hayata yenik başlıyoruz. Ülkemizde de mübarek her şey kadına. Kadının namusu, kadının şerefi, kadının gururu her şey kadının omuzundadır.ve ne eğitim durumun ne de mesleğin bu bakış açısına engel teşkil etmez, toplumun bir parçasısndr Birlik olalım bireysel olarak birbirimize çok yardımcı olamıyoruz

Son düzenleme:

Canım bende bu operasyonu yaptırdım.Benimkini lokal anestezi altında yaptı doktor ve sonrasında da hiç ağrı hissetmedim.Şimdi içimde korku var oldumu olmadımı diye.Yakında kontrole gideceğim ama ayna ile de kontrol ettim açıklık var.Zannedersem tutmamış:KK43:Muhtemelen geçici yöntem ile düğün öncesi yine yapılacak bu operasyon.İlk gece nasıl olacak ağrı olacak mı partnerim anlayacak mı çok tedirginim.O gün nasıl davranacağım bilmiyorum.Bitsede artık kurtulsam.

Canım bende bu operasyonu yaptırdım.Benimkini lokal anestezi altında yaptı doktor ve sonrasında da hiç ağrı hissetmedim.Şimdi içimde korku var oldumu olmadımı diye.Yakında kontrole gideceğim ama ayna ile de kontrol ettim açıklık var.Zannedersem tutmamış:KK43:Muhtemelen geçici yöntem ile düğün öncesi yine yapılacak bu operasyon.İlk gece nasıl olacak ağrı olacak mı partnerim anlayacak mı çok tedirginim.O gün nasıl davranacağım bilmiyorum.Bitsede artık kurtulsam.

canım sen nasıl göreceksin açıklık var diyorsun geç seni her jinekolog dahi zor anlıyo. Her doktorun alanı farklı kimisi hymen hakkında çok fazla bilgiye sahip değil. Sahip olanlarda bu ameliyatları yapıyorlar. Bu arada dikiş tutmazsa yada tutan dikiş açılırsa tekrar kalıcı yapılmaz mi. Hem o kadar para vermişindr tekrar diksn ters bir şey olursa işini şansa bırakma. Diğer yöntem çok riskli.

canım sen nasıl göreceksin açıklık var diyorsun geç seni her jinekolog dahi zor anlıyo. Her doktorun alanı farklı kimisi hymen hakkında çok fazla bilgiye sahip değil. Sahip olanlarda bu ameliyatları yapıyorlar. Bu arada dikiş tutmazsa yada tutan dikiş açılırsa tekrar kalıcı yapılmaz mi. Hem o kadar para vermişindr tekrar diksn ters bir şey olursa işini şansa bırakma. Diğer yöntem çok riskli.

Öylede diğer yöntemde yüzde yüz kanar diyorlar.Flep tutmayınca zaten çok fazlada vaktim yok .Gelişmelerden haberdar edecem.Yakında kontrolüm ardındanda düğünüm var.

Öylede diğer yöntemde yüzde yüz kanar diyorlar.Flep tutmayınca zaten çok fazlada vaktim yok .Gelişmelerden haberdar edecem.Yakında kontrolüm ardındanda düğünüm var.

hadi hayırlısı olsun. Gerçi en hayırlı sonuç bir kaç damla kan gerçi de. Bu arada hangi gün olacaksa soyle de dua edelim

inş tutmuştur aygüz bizi habersiz bırakma lütfen yaptırıp giden herkes yazmayı bırakıyor doktor konusunda çok kararsız kalınıyor yazarsan çok yardımcı olursun

kızlar ben bi doktorla konuştum ve morelim alt üst oldu kalıcı die bişey yok dedi kalıcı yapıcam diende evlenmeden önce çağırır dedi asıl işlem evlenmeden hemen önce atılan dikiş dedi oda kanarsa dedi ayrıca daha önce birlikte olan bi erkek anlar dedi ve yaptıramadım doktora napıcam bilmiyorum

X