Hu! Hu! stanbullu hanmlar hadi bulumaya

ooo süper bi buluşma olucak desenize harikasınız hihoyyyt listeye isminizi yazıorum .. tarihi ve yeride kararlaştırsak mı acaba .. ne dersiniz ? erken mi yoksa..

şimdiden yazalım da canım sonradan program sıkısmasın bence. Tarih ve yer netlessin:) sonra şafak sayarız...

sevgiler,

evet cnm bende öyle düşündüm yerimiz yurdumuz belli olsun bazen sitede sorun oluyo giremioruz gecen hafta ki gibi sonra ertlemek zorunda kalıyoruz iletişim kopuklugu çok..

yer olarak ben eminönü ( galata köprüsü)
beyazıt sultanahmet taraflarını düşündüm he bide taksim var ..
senin fikrin nedir.. ve diğer arkadaşlar fikirleriniz nedir..

Artistcim canım eminönü, sultanahmet tarafı bence çok güzel
günü de en az 1 hafta önceden belirleyelim de herkes ona göre ayarlasın kendini
taksim, bakırköy gibi yerler kalabalık oluyor
tabi isteyen arkadaşlar olursa konuşalım

tatlım bence eminönü olabilir. En azından anadolu yakasından gelecek olan hanımlar için vapur çok uygun olur. Tranway ulaşımı da avrupa yakası için kolaylık olur. Ne dersiniz?

evet bende ulaşım bakımından oraları sectim .. beyazıtta bi cafe var okuldan sonra takılırız biz teras kat kapalı ama sigara kullananlar içinde ideal hem fiyat bakımından da uygun ..

onun dışında galata köprüsü güzel akşamlrı da canlı müzik oluyr tabi o kadr kalırmıyız bilmiorumda orası güzel yani .. ne düşünüosunuz

bu arada tarihi 13 yada 20 si olarak düşündüm ikisinden biri olsun ya önümüzdeki hafta yada ondan sonraki hafta olarak çokta uzatmayalım dimi ..

canım eğer buluşursak ben 1-2 saat kalabilicem yanınızda
tarih konusunu oylamaya sunalım
13 aralık ve 20 aralık isteyenler söylesin

kızlar bende açtım konu ama buraya yönlendirmişler ama ben büyükçekmece veya beylikdüzünde bir buluşma istedim topikte sizin değiniz yerler bana hiç uymuyor oralar bana nerden baksanız 2 saat yani banada hak verin bende tanışma amaçlı yapıyorum

Bana kalırsa 20sine kadar uzatmayın kızlar :KK66:
Beyazıtı bilmiyorum birisi tarif eder bana en kötüsü ikiside uyar bana Galata da Beyazıtta
Bence bu haftasonu olsun

sorun değil cnm sen başlıgını dedigin yerleri belirterek aç bişi olmaz heralde ..

kızlar bende açtım konu ama buraya yönlendirmişler ama ben büyükçekmece veya beylikdüzünde bir buluşma istedim topikte sizin değiniz yerler bana hiç uymuyor oralar bana nerden baksanız 2 saat yani banada hak verin bende tanışma amaçlı yapıyorum

canım göz atarsın diye buraya yönlendirdim seni
ben de avcılarda oturuyorum ama sık giderim o tarafa

bence de uzatmaya gerek yok

kızlar alemsiniz seviorum sizi ya :)))

tamam o zman ben ilk mesajda tarihi yazıorum artık tarihimiz netleşti ..
zaten bi saattir anket açmaya çalışıodum netimde problem var kurtardınız beni :))

şimdi sıra yeriimi belirlemeye geldi

ok fikrimi söyleyim galata köprüsü genelde taksimde oluyor o yüzden eee diğer yerlerde tam uymuyor
ortak kolay bi alan olmalı diye düşünüyorummm:icecream:

X