Hu! Hu! stanbullu hanmlar hadi bulumaya

cnm eyüpte deil buluşma kesin yer belirlemedik ya sultanahmet yada eminönündeki galata köprüsünde buluşucaz ama kimse yokki yer konusuna karar verelim eger böyle olursa diger haftaya sarkıcak buluşma :KK43:((((

Kızlar buluşmada son durum ne? Eyüpte buluşmak şartmı ben oraları hiç bilmiyorum bide pazar günü dtpnin yürüyüşü varmış tvde seyrettim güme gitmeyelim sonra kafamçokkarıştı

cnm sanırım buluşma sarkıcak dier haftaya .. çünkü sitede sorun var kimseye ulaşamıorum herkesin okey vermesi lazım kesin olmalı yani ona göre toplanıcaz o saatte ama kimse yok ..

Ok bencede haftaya olması daha iyi birbirimizden haber alamıyoruz kimsenin kimseden haberi yok genede değişiklik olursa burdan haberimiz olur tabi sitede gene bi problem çıkmazsa.

kızlar hala kesin bişey yok gördüğüm kadarıyla
yarına yatılı misafirim geliyo
Sultanahmette olursanız onları otelden almaya geldiğimizde bi yarım saat kaçarım yanınıza
başka yer olursa bu seferlik beni affedin
akşama bakarım öptüm sizi

cnm erteledik buluşmayı kimse yok topicte site de hata verio baglanamıoruz hafta içi özelden msn mi yazarım ekleriz öle konuşuruz olmazsa

tüh ya yeni gördüm ilk mesajı, dedim bu defa gideceğim ben de istiyorum tanışmak ama kısmete bak ertelemişsiniz buluşmayı. :çok üzgünüm:

hanımlar bazan bende gelıyım dıyorum ama sonra dıyorum yanlıs anlamayında kımler gelıcek tanımıyorum guven olmaz resım koyuyorsunuz bırde ben koyamam dıyorum vazgecıyorum

arkadaşlar buluşmayı ileriki tarihe attım hepimize uyarsa tabi bence önce kimler gelebilir ona göre buraya toplanalım isimleri yazalım .. ondan sonra ortak karar verelim tarih konusunda .. güzel mekanlar varsa bildiginiz paylaşalım ona göre seceneklerimizi belirleyelim ..

bebişime rağmen gelicektim buluşmaya ama eyüp pazar bana hiç uymaz maalesef.
ama kk daşlarımla bi buluşasım varki sormayın.
niyeti bozabilirim her an..

cnm erteledik buluşmayı çünkü haberleşemedik kimseyle siteye giremedik.. ayrıca eyüpte değilki yeri secmedik herkese uygun biyer olması lazım onlar seceneklerimiz sadece.. bence bebişleride al gel hem bebek sevmiş oluruz :ecrin_bebek:

hanımlar bazan bende gelıyım dıyorum ama sonra dıyorum yanlıs anlamayında kımler gelıcek tanımıyorum guven olmaz resım koyuyorsunuz bırde ben koyamam dıyorum vazgecıyorum

cnm kimse kimseyi tanımıoki tanışmak için yapıoruz bunu zaten ..yani ben tam olarak senin anlatmak istedigini anlamadım ..

Sadece sen değil bizde kimseyi tanımıyoruz.Amaç tanışmak zaten..
Biz artist le daha önce hiç görüşmeden birbirimizi tanımadan buluştuk beraber ve sanki yıllardır tanışıyomuşuz gibi hissetttim ben o kadar sıcaktıki..
Sonuçta sen nasılsan karşındakininde öyle olabileceğini düşünürsen sorun yok
Olumsuz düşünürsen kuşkulu bakarsan olmazki

evet cnm ist te buluşma organize etmek cidden zormuş :) ama halledebiliriz diye düşünüorum sadece heberleşmek ve iletişim kopuklugu sorun bunuda bi şekilde hallettikmi organize olabiliriz dimi :)

aslhn cım yüzük baktınız mı aldın mı cnm :)

X