Hu! Hu! stanbullu hanmlar hadi bulumaya

cnm deryacım şimdi bzler çalışıoruz ya ondan en uygun gün pazar olur diye düşündüm.. ctsi ben okuldan 2:30 da çıkıorum .. bide ctesi çalışan ark varmı bilmiorum ..

kızlar bende ugrayabılırım.
gelebılırm ama ancak cok az kalabılırım çünkü 13:30-17:30 arası kursum var malesef ancak ugrayabılırım...

tabiki cnm ne demek ugra sevinirim yalnız kimler gelicek yarın tam olarak bi güncelleme yapıyım bi kaç gündür yogunum bakamadım buraya fazla.. yer olayını da kesinleştirelim yarın ..

anladım canlar ayarlayın kararlaştırın o zaman dediğim gibi İstanbulda olursan kesin glirim s.ahmet benim mekanım :)

kızlar nerdesiniz yer olayını kararlaştıralım hadi ..
sultanahmet
galata
eyüp
taksim

neresi olsun arkadaşlar .. ona göre saati ayarlayalım..

kızzlaaarr... hihoyyyt

19unda buluşsak olmamııı...o zaman bende gelebilirim naniknanik

heheh biz aslıcımla görüştük dün oyy yerim ben seni çok tatlı bi kız maşallah allah sevdigine bagışlasın :)

oooyy canım beniimm...evet çok güzeldi yaa yine buluşalımmm yineee yinee kaydirigubbakcemile3

Ben de gelmek istwerim de herkez birbirini tanıyor sanırım sap gibi ortada kalmayalım:))

ya aşkolsun cnm neden sap gibi ortada kalasın .. bende aslı hariç kimseyi tanımıorum henüz görüşmedik .hep beraber tanışalım diye toplanıyoz da :) senide ekliorum listeye

senin sözün geçsin yine görüşürüz inş cnm Şeniz

canımmm benim görüşelim walla kaydirigubbakcemile3

kızlar bizde kimseyi tanımıyoruz birbirimizden başka artist'cimle :teselli:

artist'cim süper ortam bulur merak etmeyin.. saniyede kaynaşır herkes kaydirigubbakcemile3

canımmm benim görüşelim walla kaydirigubbakcemile3

kızlar bizde kimseyi tanımıyoruz birbirimizden başka artist'cimle :teselli:

artist'cim süper ortam bulur merak etmeyin.. saniyede kaynaşır herkes kaydirigubbakcemile3

saol tatlımmmm ..işte buldugumuz yerlere herkes gelemez ki evi uzak olan arkadaşlarda var .. kızlar toplansada artık kararlaştırsak yerimizi yarın ben nette olmıcam ona göre ayarlayalım bu gün herşeyii .. ya keşke sende gelseydin canım ya ne güzel olurdu -tatlicadiarzu-

saol tatlımmmm ..işte buldugumuz yerlere herkes gelemez ki evi uzak olan arkadaşlarda var .. kızlar toplansada artık kararlaştırsak yerimizi yarın ben nette olmıcam ona göre ayarlayalım bu gün herşeyii .. ya keşke sende gelseydin canım ya ne güzel olurdu -tatlicadiarzu-

uuff gelemiyorumki işte..bu haftasonu yüzük almaya gidicez..haftayada sözüm var biliyosun tatlım yoğun olucam..ama ayın 19u olabilir yani o zamana kadar toplanmazsanızz..bende gelmek isterim (SENİN OLDUĞUN HER ORTAMA :1hug:)

kız yerim seni gel bebişim gell opuyorumnanaktan söz geçsinde hayırlısıyla bakalım ondan sonra da belki bişiler çıkar yine toplanırız .. kısmet bellimi olur gamyoncuiremsu

ya cnm bende siteye giremiorum girdigimde msj atıorum kimse toplanmadı tek tek msj atıcam ama site hemen error verio off napcaz ya ben hafta sonu nete giremiorum bugün halletsek iyi olurdu .. pazar görüşcez ama kimseden teyit alamadık daha .. yer olarak hepimiz hem fikir olalım istiyorum .. kızlar nerdesiniz yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kızlar son durum ne? Bide eyüpte buluşmak şart mı ben hiç bilmiyorum orayı çünkü.

X