Hu! Hu! stanbullu hanmlar hadi bulumaya

bende kaldırdım elımı bı aksılık olmassa gelırım ınssallah ama bırı bana ozelden ulaşssın tel num. alalım buluşma ıçın olarmıı

Benim için uygun canım Allahtan bişey çıkmazsa ben geliyorum Şeniz

ah ah bı ben gelemıyorumm su bulusmaya
az dedıkodu yapın yaaa kaçırmıyım kaydirigubbakcemile3

oyy bebegim bi akşam ayarlarız ben sana anlatırım yaptıgımız dedikoduları artık benle yetinicen hehehe :dance:

Artistciğim,
Galata dedik ama tam neresinde buluşacığızz:))
Yakama kırmızı karanfil takayım mı kaydirigubbakcemile3

zuhahha allah napmasın seni emi .. tak kuşum tak hatta kk broşu olsaydı yakamıza takardık :) ben şimdi o konuyada bi çözüm getiricigimmm .. galata köprüsünde 10 numara junior diye bi yer var ben genelde oraya giderim eger uygunsa oraya gidelim ben masaya kadınlar kulubü diye bi yazı falan koyarım ayarlarım onları .. olmamı cicim..

onlarıda alırız cnm :KK70: çoğalırız kk dahada büyür .. burayı bilmeyen yoktur ama :KK70:

oyy bebegim bi akşam ayarlarız ben sana anlatırım yaptıgımız dedikoduları artık benle yetinicen hehehe :dance:

oo ayıp ettin canım seni görünce unuturum zaten ben o dedikoduları falan..sen yetersin bana Şeniz​

oy oy oy yaglarım eridi hemen saol kuşum ben sana ordaymışsın gibi anlatırım kendini gelmiş gibi hissedersn :)

oooyy balımmmmmmmmmmmmmmmmmmm opuyorumnanaktan
söz ertesi hemen buluşuyoruz :jeyyar:

tmm kuşum buluşalım heemen bende sana benim kazık konusuyla olan gelişmeleri anlatıcam :)

X