Hu! Hu! stanbullu hanmlar hadi bulumaya

cnm galatada köprüde güzel yerler var
yada sultanahmed beyazıd tarafı yani net bişi yok ama birlikte secelim diye yer belirlemedim secenek koydum sadece ..

canım ben küçük çekmecede oturuyorum ve evliyimde hani yer daha makul olursa ama ben sizi etkilemiyim gene de belki uyarsa eşimide kandırabilmek gerek malum bayramda çalışmıycak evde olucak onla olmamı ister o yüzden kesin bişey diyemiycem kusuruma bakma canım ama çağırdığın için teşekkür ederim yinede

benim için farketmez valla cnm ortak karar verelim diye yeri netleştirmedik
senin mekan neresi kuzum

benim için farketmez valla cnm ortak karar verelim diye yeri netleştirmedik
senin mekan neresi kuzum

Yerebatan caddesini biliyorsunuzdur belki o caddede bi kebabcı eski evimin altı oluyor :)
ayrıntıları konuşuruz kızlar alkolsüz bir yer
gelicem yine çıkmam lazım

tmm cnm benim okul orda arasıra çıkışta dolanıorum oralarda ne var ne yok diye belki biliorumdur .. gel yine konuşalım :)

ben geldim biliyorum geç geldim kimseler yok neyse konuşuruz yine iyi bayramlar kızlar

ben pek iyi deilim cnm .. buluşma pazar günü olucak öğleden sonra falan toplanırız diye düşünüorum ..

slm kızlar pazar gününü neden seçtiniz bu arada sorabilir miyim
çalışıyor musunuz
Sormamın sebebi pazar günü kimse gelmez kocikler evde falan bekarlar ailesiyle ya da erkek arkadaşlarıyla buluşmak ister neyse yazışalım buradan
Eğer isterseniz benim tavsiye ettim yeri ayrıntılarını yazarım üzerinde konuşuruz
öpüyorum herkesiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…