Hu! Hu! stanbullu hanmlar hadi bulumaya

Asmera

cizikooart
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2008
851
1
arkadaşlar ben ve bi kaç arkadaşım facebook üzerinden kk istanbul panosunda yazıştık ve buluşma kararı aldık. ben çok merak ediorum kk nın bu güzel hatunlarını tanışıp kaynaşalım istiyoruz. tarih olarak bayramdan sonra ki hafta sonunu düşünmüştük ama sitede çok sorun vardı giremedik .haberleşemedigimz için buluşmayı ertelemek zorunda kaldık ama aşagıda vericegim tarih herkese uygun olursa o gün yaparız buluşmayı acele olupta istedigimiz gibi bişi olmıcagına biraz agırdan almanın bi sakıncası yok sanırım..yer olarak bi mekan belirlemedim ortak karar verebiliriz. çünkü kim nereden gelicek bilmiyorum hepimize uygun bi yer olsun ..yada ben sectigim yerleri secenek olarak yazayım bi fikir olur.ayrıca msn üzerinden haberleşelim diyenler olursa özelden msn mi yazabilirim sitede sorun oldugunda baglanamıyoruz aksaklık olabiliyo ..

tarih: 13 aralık

EMıNÖNÜ-GALATA KÖPRÜSÜ- ON NUMARA JUNıOR

Adres: Yeni Galata Köprüsü Altı. Karaköy Ayağı Haliç Tarafı No:1 Karaköy

Saat00 öğleden sonra daha iyi olur kanımca..

Katılıcak arkadaşların isimlerini buraya yazıyorum
1.) Artist
2.) speedy-gonzales
3.) mutsuz82
4.) shekerkızcandy
5.) eternet3
6.) corel
7.) Ebruli_sultan
8.) büyümeyenbebek
9.)
10.)
11.)
12.)

Son düzenleme:
hehe tmm cnm pazar günü olursa çalışan arkadaşlar açısından daha iyi olur diye düşündüm bende çalışıorum çünkü..

oğlum okula başladı bu sene Bahçelievlerdeyim.Bişey çıkmazsa isterim gelmeyi ne zaman?

oğlum okula başladı bu sene Bahçelievlerdeyim.Bişey çıkmazsa isterim gelmeyi ne zaman?

cnm bayramdan sonraki hafta pazar günü yapalım diyorum ben yani tarih olarak 6 aralık pazar günü ismini yazıyorum cnm listeye ..

yaz canım Allahtan bişey çıkmazsa isterim. çıkarsa yazarım zaten.

valla bi arada benim düğünümden önce bahcelievlerde buluşma olacaktıo ben evlendim 2 ay oldu daha buluşma olmadı pazar olursa bende gelirim bahcelievlerde oturuorum

Ben yapmıştım en son ıstanbul buluşması Taksimde çünkü tek ortak nokta oydu
Şimdi bunlar bana uyar hepsi ama diğer gelenlere uyacak mı bu da önemli

bende çok istiyodum buluşma olsun diye ama baktım hiç ses yok facebook ta arkadaşlarla konuşunca en iyisi ben açıyım dedim
senide yazıyorum cnm listeye .. özlemcim inş bi aksilik çıkmazda gelirsin bi sorun olursa burdan konuşuruz yazarsın ..

Ben yapmıştım en son İstanbul buluşması Taksimde çünkü tek ortak nokta oydu
Şimdi bunlar bana uyar hepsi ama diğer gelenlere uyacak mı bu da önemli

evet ben zaten kesin bi yer belirlemedim 3 tane secenek koydum gelen arkadaşlara da uyacak ortak bi yer olması lazım ama bu yazdıgım yerlere eyüp hariç ulaşımın zor olucagını düşünmüyorum .. taksim de ortak bi nokta ama orası pek cazip gelmedi bana bakalım katılıma göre mekanıda netleştiririz sizlerde öneride bulunabilirsiniz kızlar ..

Tüh be bayramdan sonraki hafta mesaim var. Yoksa katılmayı çok isterdim. Belli mi olur belki işler değişir geliveririm... Speedy senin buluşmaya gelememiştim... Ay buna katılrsam seninlede tanışmış olurum. Çok sevinirim... Corel gasıcısınıda ayartsak ne iyi olurp Ama benim mesai haftam ya Gelemem... Neyse artık siz yine bensiz eğlenirsiniz:içelim:

Corel zaten bayramda burada olucak ayartırız geç gider
evet gelememiştin ama buna bekleriz artık tanışmış oluruzz

ayartamazsınız beni zira o gün benim doğum günüm

3 onluk olcam
bide okanın istanbulda olma ihtimali var
aranızda erkek istemezsiniz herhalde kaydirigubbakcemile2

Corel,

haha haha benimde aklıma geldi bu hatun doğum gününde katılmaz buluşmaya diye ama yinede yazıverdim.... Gönlüm senle olmak istedi kuzu:):)

okan gelmezse katılırım kuzu
ama inşallah gelirde belki ikimiz 1 saat uğrarız yanınıza

hayırlısı olsun kuzu... yani ben gelemeyeceğim ama seni zorla katıyorum buluşmaya:roflol:

ben gitmem sen gelmezsen hıh.
bi o hafta gelsinde
bakarız yahu
ilk önce istanbula dönem bi :ecrin_bebek:

Artist bence süre kısıtlı ama kimsenin haberi yok
ıstanbulda oturan ulaşabildiğin kadarına Msj yolla

kısmet inş mesain olmaz sende katılırsın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…