Hu! Hu! stanbullu hanmlar hadi bulumaya

evet canım haklısın evlı arkdslrımızda var..ama dedıgn gıbı vaktı olan yada ıs cıkıs saatı erken olan arkdslar olursa canlı muzık bı yere gıdebılırız.. haftaıcı aksam bulusmak soz konusu olursa haberleselm mutlaka
yanls anlama hftasonuda olur ama aralığın son haftasına kdr söz telaşım falan olucak
aralığın 8 ide salıya gelıyo ve erkek arkdsmn dogm gnu oluyo
salı gnu oldgu ıcn pazardan kutlayabılrz
o yuzden haftaıcı aksam dedm

şekerim olsun sorun deil :) ya en uygun bayramdan sonraki hafta diye düşündüm hafta içi çalışıyo herkes ondan pazar yaptım ama sizide görmek isterdim ya tühh daha sonrada iş çıkışı buluşması yaparık sizin için cnm gelebilen ark gelir galataya gideriz canlı müzige

ayarlayalım mutlaka haftaiçi canım yaaa... hatta yarın bilem olabilir malum yarım gün :jeyyar:

ayarlayalım mutlaka haftaiçi canım yaaa... hatta yarın bilem olabilir malum yarım gün :jeyyar:

hehehe yarın mı annem salmaz beni temizlik yapicim ben :) yoksam olabilirdi ama önümüzde çok hafta içi var kuzum ayarlarız görüşürüz :) çok dadlusun resimlerine bayıldım :lepi:

hehehe yarın mı annem salmaz beni temizlik yapicim ben :) yoksam olabilirdi ama önümüzde çok hafta içi var kuzum ayarlarız görüşürüz :) çok dadlusun resimlerine bayıldım :lepi:

oo daha kaç kerem buluşuruz walla.. sırnaşık şey görüşürüz mutlaka canım.. ooy ben seni yerim kızzz sende çok dadlusun hayatım artüstt gibüsün walla :lepi:

bende gelemiyorum doğum günüm sebebiyle sevgilim istanbulda olacak :)
kesinleşti gibi bişi

kesinleşti gibi bişi

aramızda olamasan bile senin sevdiğinle o gün mutlu olduğunu bilmek bile yanımızda olman kadar mtlu eder bizi canımcım :1hug:

kesinleşti gibi bişi

aaa hatunların hepsi dökülüveriyo yavss :1rolleyes: gel beraber kutlayak dogum gününü canım neyse tatlım sen sevgülünle geçir öyle özel günler her zman olmuyo ugramak istersen yanımıza ugrayabilirsin ama

ben isterimde benimki onca hatunun arasına girmek ister mi bilmem kaydirigubbakcemile3

sırnaşık şey bi sor fikrini al bakalım ne dicek hehehe valla benimkide istemez ya zaten kütün teki

gayet zariftirde girmez o kadar bayanın içine
bide doğum günüme özel gelcek ya ..
bidahaki buluşmaya katılırım ben artık opuyorumnanaktan

kızlar dediğiniz yerlere ben çok uzağım ya:1shok:
büyükçekmecede oturuyorum en azın 2.5 saat yoluarm v

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…