Hu! Hu! stanbullu hanmlar hadi bulumaya

Artist benide aranıza alırmısınız bende gelmek istiyorum speedynin buluşmasına son anda gelememiştim ama sizi tanımak çok istiyorum yer ve zaman uygun olur inşallah bende katılırım size.

Bende bir sorun çıkmazsa katılmayı isterim... Hatta bir de önerim olur naçizane forum istanbul da çok güzel bir yer

Duygusal O iş olmaz ama malese çünkü herkeze orası uymaz bana sana falan uyar ama teee nerelerdeen gelenler oluyor yine de benim için no problem!!

Sadece bir fikirdi. Metro ile ulaşımı da kolay olduğundan söyledim canım. Yani benim içinde no problemyerimseniben avrupa yakasında her yer bana uyar...

Evet ama metroya nereden gelecekler oda var Bana da uyuyor yoksa çok kolay
Yinede kişiler ve yer sahiplenmeli

Artist benide aranıza alırmısınız bende gelmek istiyorum speedynin buluşmasına son anda gelememiştim ama sizi tanımak çok istiyorum yer ve zaman uygun olur inşallah bende katılırım size.

gel canım gel inş sanada uyar hepimiz tanışıp kaynaşırız :) :dance:

Sadece bir fikirdi. Metro ile ulaşımı da kolay olduğundan söyledim canım. Yani benim içinde no problemyerimseniben avrupa yakasında her yer bana uyar...

seceneklere yazarız cnm en sonlara dogru yer olayını netleştiririz.. herkese kolaylık olsun çünlü yoksa ben fizanada giderim benim için sorun değil :)
ya bu arada forum istanbul nerdeki çok duydum adını ama merak edipte bakmadım nerde olduguna falan bi bakıyım en iyisi :smiley-cool:

ayy baktım ve bayıldım harika bi yer ya bayrampaşadaymış yeri gitmek lazım en kısa zmanda

eminönüne ulaşım kolay heryerden var herkes onaylarsa orda toplanırız yerimseniben

Bende gelmeyi çok isterim mekanda hiç farketmez içinde siz olduktan sonra
Ama bana bi tek haftaiçi akşam uyuyo kızlar ya..
İş çıkışı falan yapsak gelemezmisiniz hiç biriniz
5 buçuktan sonra sizin olabilirim şahsen hihoyyyt

hımmm fisfisfis cnm akşam herkese uymayabilir aramızda evli arkadaşlarda olucak sanırım ama ben şöyle düşündüm işi olmayıpta vakti olan arkadaşlar oturmak isterse otururuz akşamda sende gelirsin tanışırız kalan kişilerle :smiley-cool: canlı müzikte var hem tabi galatada olursa net deil henüz

6 Aralıkta tiyatroya gideceğim ben. Biletimi bile ayırttım cevahirde devlet tiyatrosunaakannehir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…