hsg'den sonra hamiş olan var mı?

canım benim çok üzüldüm.... ne sölicemi bilemiyorum....bebeğini kaybetmek çok zor olmalı...:çok üzgünüm:

benim içime ümit ektin.... çok teşekkürler....dilerim en kısa zamanda hepimiz bebeklerimizi sağlıkla sıhatle kucaklarız inşallah...a.s..

canım benim ....yüreğime su serptin yaa. peki senin bebeğin neden alındı ki?hsg ile bi alakası var mı.. bazı dr lar hsg çekildikten sonra korunun diyor muş.. benim dr öle bişi de demedi...

canım ben her ay dibe vurup tekrar ümitlerimi yeşertmeye çabalıyorum .. meleğime kavuşmak için gün sayıyorum....dilerim en kısa zamanda bebeklerimize sağlık ve sıhatle kavuşuruz.... hakkımızda hayırlısı olsun inşallah....a.s.

canım benimde kalp atışı olmadığından alındı doktora sordum hsg ile ilgisi yok dedi ama ben içten içe belkide o sebep oldu diyorum ama kader birazda yaşanması gerkiyormuş herkesin bir sınavı var belki seninde bun günleri yaşaman gerekiyor sabırlı olursan inşallah allah yüzüne gülecetir ben inanıyorum birde doktorum hsg den önce ben çok korktuğum için dua etde sancı çek kapalysa ağrı sancı olmaz o zamn çok işimiz var demişti bende sancı çekeyim diye dua etmeye başlamıştım işler tersine döndü yani.birde inan birgün çok tatlı bebeklerimiz olacak

tatlım biliyormusun .. ben hsg çekilirken çok acı ve sancı çektim... kabus gibiydi... ölüyorum sandım....kimi arkadaşlar bişi duymamış.. bende diyodum bende bi gariplik var herhalde diye...canım gerçekten çok üzüldüm bebeğine... dediğin gibi hayırlısı böleymiş yaşanacakmış ve o acı tadılacakmış....çok zor gerçektende...inşallah güzel dileklerin gerçek olur.. bizde artık güleriz.... bizimde kucaklarımız dolar... hakkımızda hayırlısı olsun işallah.....a.s.

selam arkadaşlar bende 12 mayıs ta hsg çektirdim doktorum bu ay korunmamamızı söledi.bizde korunduk.fakat sonraki 3ayda gebelik oluşması mümkünmüş.aranızda böle bir durumda hamile kalanınız varmı.boşyere umutlanmak istemiyorum.ama böle birileri varsa azda olsa umutlanacağım buna çok ihtiyacım var.cevap bekliorum lütfennnnnnnnnnnnnnnn...

CANIM BEN HAMİŞ KALAMADIM.. AMA KALANLAR VARMIŞ ELBETTE.... NE İLE ALAKALI BİLMİYORUM ....HAYIRLISI ALLAHTAN EN BAŞTA... NE YAPALIM KISMET.. DEMEK HAYIRLISI BÖLEYMİŞ.....senağlama

doktorunuz korunmamanızı söylemiş ama siz korunmuşsunuz. anlamadım ben.:uhm:

bende pazartesi çektirdim. doktoruma özellikle sordum korunalım mı diye, gerek yok dedi. niye hepsi farklı şey söylüyo bunların. tıp fakültesinde hepsine ayrı şeylermi öğretiyorlar ya.:sm_confused:

Hürrem'cim, geçen gün yazdığın özel mesajına cevap yazmıştım(ya da yazdığımı sandım). görmedin mi canım? kişisel ayarlarımdan bir türlü ayarlayamadım.

canım ben yanlış yazmışım pardon.doktorum özellikle korunun diye belirttti hsg sırasında yumurtalar ışın alıomuş. o sebeple olsa bile düşük olur dedi.o yüzden korunmak gerekiomuş hsg sonrası hemen o ay hamile kalanların bebekleri genellikle düşüomuş.bu benim doktorumun görüşü ama herkese aynı demio doktorlar nedense?

CANIM BEN HAMİŞ KALAMADIM.. AMA KALANLAR VARMIŞ ELBETTE.... NE İLE ALAKALI BİLMİYORUM ....HAYIRLISI ALLAHTAN EN BAŞTA... NE YAPALIM KISMET.. DEMEK HAYIRLISI BÖLEYMİŞ.....senağlama

hürremcim bizim için bi sebep bulamadı doktorumuz olur dio şimdilik 3 ay bekleyelim dedi.sonrasında umurta takibine geçeriz dedi bu ay başlıoruz çalışmalara bakalım kısmet bi umut arıyorum işte böle hamile kalan varmı dieee..rabbim kimseye aratmasın...

YOK GÖREMEDİM TATLIM....
NASIL GEÇTİ HSG...... SANIRIM KOLAY GEÇMİŞ.....a.s.

benim oldukça kolay geçti. 5 dakikada bitti benim işim. sonrada çıkıp alışverişe gittim. ama benim sorun hormonlarda çıktı. östrojen düşük çıktı, buda erken menopoz belirtisi dedi doktorum. bize ikinci bebek nasip olmıycak herhalde hürremcim.senağlama napalım sağlık olsun, di mi?

özelden de yazmışsın sağol canım ama ben cevap yazdığımı sanarken meğer yazamamışım. ama bugün hallettim herhalde.:dance:

hsg ye gitmeden önce burda okuduğum kadarıyla iki gün ilişki, hatta banyo bile yapma diyormuş bazı doktorlar. ben hsg sonrası doktoruma sordum, ne istiyorsan yap, bir sorun yok dedi bana. yine de banyo için bir, ilişki için iki gün bekledim. ama korunmana hiç gerek yok dedi. bizde korunmuyoruz. yarın yeni bir doktora gidicem. bide ona sorayım bakim.:uhm:

HAYIRLISI ALLAHTAN NE DİYELİM BENDE UZUN ZAMANDIR BEKLİYORUM....BENDE UMUT ARIYORUM .. AMA MALESEF O UMUT BANA HİÇ GÖRÜNMEDİ...senağlama
BEN TEDAVİYİ BIRAKTIM ARTIK..... SONLANDIRDIK YANİ... 4 YILDIR TAKİPTEYİM AMA Bİ SONUÇ ALAMADIK... KISMET TABİ.. HAYIRLISI ALLAHTAN....senağlama

HAYIRLISI OLSUN TATLIM.....BENİM DE FSH YÜKSEK.... BENİM DE BEBEĞİMİN OLMA İHTİMALİ YOK GİBİYMİŞ YANİ % 5 İN ALTI...
VE DR DEDİKİ BEBEK OLURSA KENDİLİĞİNDEN MUCİZE OLUR...senağlama
KISMET TABİ ENBAŞTA HAYIRLISI ALLAHTAN....

canım benım ablamın eltısının 3 yıldır bebegı olmuyordur doktorlar hsg cekıp asılamaya gecılecektı ama hsg cekıldıgı ay hamıle kaldı ınsaallah sende kalırsın canım a.s.

Hürremcim yazini buralarda bakinirken gördüm, üzüldüm güzelim senin adina.

Tatlim senin bir cocugun var dimi?

Ikincisi neden böyle zor olduki anlamadim, beni korkuttun simdi ... bende bu sene degilde Allah kismet ederse bir taki sene yani 2009´da dogum kontrol hapini birakmayi düsünüyordum, Allahim insallah ondan sonrada bana hayirli bir evlat bagislar.

Güzelim dualarim seninle, Allah yardimcin olsun ... Allah tüm dileklerini kabul eyler insallah ... Şeniz

TATLIM YA İNANKİ HİÇ Bİ FİKRİM YOK....
NEDEN OLMUYOR....
YAPILABİLECEK HER ŞEY DENEDİK.. OLMUYOOOOOOO...
SANIRIM ARTIK ZORLAMANIN ANLAMI YOK.. ZATEN ÇOK YORULDUM HEP BEDENEN HEM RUHEN.. YILLARDIR YÜZKERCE TEST YAPTIM BELKİ HAMİŞİMDİR DİYE... AMA HİÇ ÇİFT ÇİZGİ YAKALAYAMADIM....
TABİ TESTLER BOZUKTUR DEDİM.....
BU KEZ NORMAL OLARAK REGLİ OLDUM .. REGLİ OLUNCADA KESİN ÜSTÜNE GÖRDÜM DEYİP TEKRAR ECZANEYE KOSTUM ... AMA BOŞA TABİKİ....
HALA HAMİŞ DEĞİLİM..... KISMET DİYELİM .. RABBİM KIZIMA SAĞLIK SIHAT VERSİN....RABBİM HAYIRLI EVLATLAR VERSİN.. İSTEYEN HERKESE İNŞALLAH.....KUCAKLAR BOŞ KALMASIN.. GÖZ YAŞLARI DİNSİN....senağlama

Canim kiyamam sana ... Üzülme güzelim ... Insallah diledigin gibi bir evladin olur, dualarim seninle canim.

Bende ikinciyi bu yil deyilde, yani seneye hapi birakmayi düsünüyordum, Allahin gücüne gitmez insallah, ondan sonrada ikinci bebegimi istiyorum Allahim ne zaman hayirli görürse o zaman insallah.

Inan bende artik cok arzuluyorum, fakat takinti yapmak istemiyorum, cünkü bu isler psikolojik biliyorsun, yani fazla takinti yapmamak lazim, o zaman dahada zorlaniyor insan. O yüzden Allah´ima birakiyorum ve diyorumki Allahim sen ne zaman hayirli görürsen bana o zaman hayirli nur topu gibi bir evlat nasip eyle.

Inan senin icin dua edecegim güzelim ... Üzülme nolur Şeniz

ben yarın sabah yeni bir doktora gidicem. 10 senedir ilk kez başka bir doktor görücem. düşük yaptım, boş gebelik geçirdim, kistle uğraştım vs... ama hiçbir zaman doktorumu sorgulamadım, güvendim. ama bu kez, hormon testlerimle ilgili yeni birini görmek istiyorum. bakalım bu dr. sonuçlarıma ne diyecek. hala umudum varsa umutlanırım, ama yok derse yeter artık der, önüme bakarım. Allah'tan hayırlısı inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…