hsg'den sonra hamiş olan var mı?

hsg ye gitmeden önce burda okuduğum kadarıyla iki gün ilişki, hatta banyo bile yapma diyormuş bazı doktorlar. ben hsg sonrası doktoruma sordum, ne istiyorsan yap, bir sorun yok dedi bana. yine de banyo için bir, ilişki için iki gün bekledim. ama korunmana hiç gerek yok dedi. bizde korunmuyoruz. yarın yeni bir doktora gidicem. bide ona sorayım bakim.:uhm:

BAZI DR LAR KORUNMALISINIZ DİYORMUŞ..
BENİM DR BANA BİŞİ DEMEDİ... BEN ZATEN KORUNSAMDA KORUMNASAMDA BEBEĞİM OLMUYOR... VE OLMADIDA ZATEN..
VALLAHİ ŞAŞIYORUM KOMŞU TEYZENİN GELİNİ PREZERVATİFLE HAMİŞ KALMIŞ YA İNANAMIYORUM.tatlicadiarzu.................laelaelaelaelae...............
.BİDE DİYOR Kİ KADIN --- AYY EŞİM CEKETİNİ ATSA HAMİLE KALIYORUM....:1shok:

BAZI DR LAR KORUNMALISINIZ DİYORMUŞ..
BENİM DR BANA BİŞİ DEMEDİ... BEN ZATEN KORUNSAMDA KORUMNASAMDA BEBEĞİM OLMUYOR... VE OLMADIDA ZATEN..
VALLAHİ ŞAŞIYORUM KOMŞU TEYZENİN GELİNİ PREZERVATİFLE HAMİŞ KALMIŞ YA İNANAMIYORUM.tatlicadiarzu.................laelaelaelaelae...............
.BİDE DİYOR Kİ KADIN --- AYY EŞİM CEKETİNİ ATSA HAMİLE KALIYORUM....:1shok:

ay evet hürremcim ya bide öleleri var dimi.bende çok duydum öle.hürrem sizin sebebiniz ne peki doktor ne dedi neden ollmuomuşki.

hürrem cim çok da ümitsiz olma.ben hsg den 1 ay sonra hamile kaldım.herşeyden ömce umudunu kaybetme allah en hayırlı zamanda seninde bebişini verecektir.

hürrem cim çok da ümitsiz olma.ben hsg den 1 ay sonra hamile kaldım.herşeyden ömce umudunu kaybetme allah en hayırlı zamanda seninde bebişini verecektir.

AYY SAHİMİ CANI BENİM... NE MUTLU SANA... RABBİM SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİB ETSİN İNŞALLAH...
DİLERİM BİZDE O MUCİZELERİ YAŞAYABİLİRİZ RABBİM BİZEDE KISMET EDER... İNŞALLAH ....Şeniz

kızlarrr ben hsg olduğum ay yani bu ay bu gün hamile oldumu öğrendim.şükürler olsun darısı tüm isteynlere

X