Hsg sonrası

Benim de daha bu yıl ama seninde dediklerin benum başıma geldi 4,5 akrabamla birlikte evlendik hepsinin şimdi çocuğu var daha 4 aylık evliyken görümcem bana şimdiye kadar çocuğun olmadı bu saatten sonra mı olacak demeleri herkesin çocuğunu benden saklaması sakınması hepsini bende gördüm ama yapacak bişi yok dayanacaz sabredecez inşallah olacak 🤲🏻
İnşallah canım inşallah sabır en büyük ilaçtır

Benim de öyle canım. Ben 3 yıllık evliyim 2 yıl bebek düşünmedik hiç. Böyle olacağını bilseydim direk denemeye çalışırdım. Psikolojim bozuldu benim ciddi bir destek almak istiyorum kendimi yetersiz ve eksik hissediyorum. Hayattan bi umudum ve beklentim kalmadı. 🥺
Bende öyle yaaa bebek hemen olmuyormuş evlenmeden önce çok basit gibi geliyordu hersey isin içine girip denemeye başlayınca anlıyor insan ben şimdi olsa arkasından 1 tane daha istiyorum hemen yoksa erteledikce olmuyor inşallah bu ay önümüzdeki ay guzel haber alırız yaa umudumuz olur en azından tükenmişlik başladı bizde

Bende öyle yaaa bebek hemen olmuyormuş evlenmeden önce çok basit gibi geliyordu hersey isin içine girip denemeye başlayınca anlıyor insan ben şimdi olsa arkasından 1 tane daha istiyorum hemen yoksa erteledikce olmuyor inşallah bu ay önümüzdeki ay guzel haber alırız yaa umudumuz olur en azından tükenmişlik başladı bizde
İnan ki ben de öyle söylüyorum art arda yapacağım olursa 😄 inşallah olur ☺️

Anestezili çektir canım emin ol hicbir şey hissetmiyorsun.Durumlarımız hemen hemen aynı tek fark ben HSG çekildikten sonra eşimde varikosel olduğunu öğrendim ve ameliyat oldu.İyi ki de öyle olmuş şimdi doğal yolla gebe kalamıyorum eşimin ameliyatı üzerinden 4 ay geçti ve tedaviye başlıyoruz.İlk sordukları şey hsg vakit kaybetmemek için mutlaka çektir çünkü hsg den sonra 6 ay hiçbir şekilde tedavi uygulamıyorlar normal yolla olur diye ama malesef bazen olmayabiliyorda bizde olduğu gibi
Hsg zor diyorlar bende cektirecegim

Benim de daha bu yıl ama seninde dediklerin benum başıma geldi 4,5 akrabamla birlikte evlendik hepsinin şimdi çocuğu var daha 4 aylık evliyken görümcem bana şimdiye kadar çocuğun olmadı bu saatten sonra mı olacak demeleri herkesin çocuğunu benden saklaması sakınması hepsini bende gördüm ama yapacak bişi yok dayanacaz sabredecez inşallah olacak 🤲🏻
Ne seviyesiz bir cümle görümcenizin dediği. İnsanlar yıllar sonra Gebe kalıyor nasip bu işler çok umursamamaya çalışın.. 4444 tefriciye okuyun dua edin hsg çektirin olmazsa başka bir yöntem denersiniz. 🙏

X