HSG RAHİM FİLMİ

Alynylmz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2022
104
29
25
Kızlar hsg yani rahim filmi çekildikten sonra gebeliği oluşan var mı acaba sanırım hsg gebe kalma ihtimalini yükseltiyormuş çektirip faydasını gören var mı???

Canim bende bu ay cekilcem de nasıl ilerliyor süreç özelde mi yaptırdın?anestezili miydi nasıldı ?
Özelde yaptırdım normalde devlette randevu bulmuştum ama bazı yorumlar beni arada bıraktı o nedenle özelde çekildim. c kollu cihaz varsa anesteziye gerek yok deniyor. Herhangi bir ağrı kesici ilaç da kullanmadan çekildim. Çok kısa sürdü. Belki beş dakika ancak sürmüştür. İnşaallah sizinki de kolay bir şekilde geçer ☺️

Ben varım çekildiğim ay hamile kaldım suan yanıbaşımda 27 günlük kızım yatıyor rabbim isteyen herkese tez zamanda sağlıklı hayırlı bir şekilde nasip etsin inşallah 🥰
Merhaba üstünden çok geçmiş yorumunuzun ama ben bu cumartesi hsg çekileceğim. İki gün sonra Pazartesi yumurtlayacağım gibi görünüyor. Hsgden iki gün sonrasın değerlendirilebilir mi sizce? Doktoruma da danışacağım ama bu ayı boş geçmek istemiyorum. Pek çok kişi çekildiği ay hamile kalmış

Yumurtlamayı takip etmiyordum maalesef. Yapmaya çok niyet ettim ama yapamadım hiç. Artık daha fazla ertelemeyip aşılamaya başlayalım dedim. Rahim filminin de gebelik şansını artırdığını duymuştum ama filmi çekildiğim ay da çok umudum yoktu o nedenle takip hiç yapmadım. Ama bu defa neredeyse iki günde bi ilişkiye dikkat etmeye çalışmıştık.
Merhaba canım çok zaman geçmiş ama cevap verebilirsen çok sevinirim. Cumartesi hsg çekileceğim. İki gün sonra pazartesi yumurtlayacağım. Bu ayı boş geçmek istemiyorum. Doktoruma da danışacağım ama hsgden iki gün sonra değerlendirmekte sakınca olur mu acaba? Sanırım sen de hsg çekildiğinn ay hamiş olmmuşsun 🙏🥰

Merhaba canım çok zaman geçmiş ama cevap verebilirsen çok sevinirim. Cumartesi hsg çekileceğim. İki gün sonra pazartesi yumurtlayacağım. Bu ayı boş geçmek istemiyorum. Doktoruma da danışacağım ama hsgden iki gün sonra değerlendirmekte sakınca olur mu acaba? Sanırım sen de hsg çekildiğinn ay hamiş olmmuşsun 🙏🥰
Merhaba biz Hsg gününden itibaren değerlendirdik bazıları antibiyotik kullanıp bir hafta sonra başlamış ama bize böyle birşey denmedi biz çekildiğimiz günden itibaren değerlendirdik inşaallah en kısa zamanda güzel haberi alırsınız 🥰

Merhaba biz Hsg gününden itibaren değerlendirdik bazıları antibiyotik kullanıp bir hafta sonra başlamış ama bize böyle birşey denmedi biz çekildiğimiz günden itibaren değerlendirdik inşaallah en kısa zamanda güzel haberi alırsınız 🥰
Çok teşekkür ederim yanıtınız için. Sevgilerle 🙏🧿 ♥️

Merhaba üstünden çok geçmiş yorumunuzun ama ben bu cumartesi hsg çekileceğim. İki gün sonra Pazartesi yumurtlayacağım gibi görünüyor. Hsgden iki gün sonrasın değerlendirilebilir mi sizce? Doktoruma da danışacağım ama bu ayı boş geçmek istemiyorum. Pek çok kişi çekildiği ay hamile kalmış
Merhaba evet iki gün sonra ilişkiye girdik biz

Merhaba bir soru daha soracağım kusura bakmayın. Şimdi doktorumla konuştuk da cihaz c kollu değilmiş. Sizinki c kollu muydu acaba? Cumartesi çekileceğim. Anestezili olarak

Merhaba bir soru daha soracağım kusura bakmayın. Şimdi doktorumla konuştuk da cihaz c kollu değilmiş. Sizinki c kollu muydu acaba? Cumartesi çekileceğim. Anestezili olarak
Estağfurullah zamanında aynı yollardan geçmiş biri olarak seve seve cevaplarım 🥹💕C kollu cihazdı ve anestezisiz çekildim 🌸

X