HSG RAHİM FİLMİ

Alynylmz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2022
104
29
25
Kızlar hsg yani rahim filmi çekildikten sonra gebeliği oluşan var mı acaba sanırım hsg gebe kalma ihtimalini yükseltiyormuş çektirip faydasını gören var mı???

Bende geçen hafta perşembe çektirdim sizin süreç nasıldı Pcos falan var mıydı nasıl bir yol izlediniz acaba 🙈🙈
Merhaba bende pazartesi çekildim 🤗 bende buradaki gördüklerim e dayanarak binevi istedi. Rahim filmini eşimde varikosel ameliyatı oldu şuan değerleri normale döndü 2 yıldır hiç gebelik olmadı bekleyeceğiz bakalım

Bende 25de gidecem yine olmuyor yine çektirmek istiyorum

Ben korktuğum için c kollu cihazı olan özel merkezde ağrı kesici veya anestezi almadan çektirdim çıkışta da gezmeye gittim akşama kadar yürüdüm gezdim ne bi kanama bi sıkıntı olmadı ben de yorumlardan çok korktum anestezisiz çektiremem diyordum devlete de randevu bulmuştum ama o cesareti gösteremedim çünkü gelince doktor ağrı kesici yazacak eczaneden onu alıp içeceksiniz dediler vs ben de korktum gidemedim özele gittim herhangi bir ilaç veya anestezi olmadan çektirdim çok şükür bir sıkıntı yaşamadım ve o günden itibaren ilişki denedik yani ertelemedik de ve tedaviye niyet etmişken çok şükür o ay normal olarak hamile kalmış oldum
İçimdeki korkuları yendirdiniz teşekkür ederim :)

Ya ben de bu ay çekildim ama yumurtlamam olmadı normal olarak gününüzde mi oldu yumurtlamaniz takip ediyor muydunuz
Yumurtlamayı takip etmiyordum maalesef. Yapmaya çok niyet ettim ama yapamadım hiç. Artık daha fazla ertelemeyip aşılamaya başlayalım dedim. Rahim filminin de gebelik şansını artırdığını duymuştum ama filmi çekildiğim ay da çok umudum yoktu o nedenle takip hiç yapmadım. Ama bu defa neredeyse iki günde bi ilişkiye dikkat etmeye çalışmıştık.

Yumurtlamayı takip etmiyordum maalesef. Yapmaya çok niyet ettim ama yapamadım hiç. Artık daha fazla ertelemeyip aşılamaya başlayalım dedim. Rahim filminin de gebelik şansını artırdığını duymuştum ama filmi çekildiğim ay da çok umudum yoktu o nedenle takip hiç yapmadım. Ama bu defa neredeyse iki günde bi ilişkiye dikkat etmeye çalışmıştık.
Anladım cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Anladım cevap verdiğiniz için teşekkür ederim
Belki daha yumurtlama gününüz gelmemiştir

Merhabalar bende bugün rahîm filmi cektirdim ama henüz sonuçları göstermedim anlayan varsa bakabilirr mi

Eklentiler

• IMG_20221122_112903.jpg
    IMG_20221122_112903.jpg
    68,6 KB · Görüntüleme: 77
  • IMG_20221122_112854.jpg
    IMG_20221122_112854.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 82
Bugün anestezi almadan çektirdim. Çok zor geçti. 5,6 kez deneme yapıldı sıvı maddenin tüplere geçişi olmadı bi türlü. Sonucumu aldım. Bilgisi olan varsa rica etsem yorumlayabilir mi.

Eklentiler

• Screenshot_20221125_130349.jpg
    Screenshot_20221125_130349.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 79
X