HSG RAHİM FİLMİ

Alynylmz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2022
104
29
25
Kızlar hsg yani rahim filmi çekildikten sonra gebeliği oluşan var mı acaba sanırım hsg gebe kalma ihtimalini yükseltiyormuş çektirip faydasını gören var mı???

Anestezili çekmediğime pişman oldum. Dakikalarca kendimi kastığım için uğraştılar. Anestezi alcaksınız korkmayın ped alın yanınıza biter gider inşallah.
Amin inşallah ya bende biraz tedirginlik var panik atağım varda korkuyorum ameliyathanede yapacakları için o beni biraz geriyor inşallah kolay geçer korktuğum gibi olmaz..

Amin inşallah ya bende biraz tedirginlik var panik atağım varda korkuyorum ameliyathanede yapacakları için o beni biraz geriyor inşallah kolay geçer korktuğum gibi olmaz..
Ameliyathane de değil arkadaşım röntgen odası gibi biryer korkulacak bir yer değil ben anestezi almadım ama 10 saniye kadar gebertircesine bir sancı girdi ama sonra kendim kalkıp giyindim normal hayata devam ettim

Kızlar hsg yani rahim filmi çekildikten sonra gebeliği oluşan var mı acaba sanırım hsg gebe kalma ihtimalini yükseltiyormuş çektirip faydasını gören var mı

Kızlar hsg yani rahim filmi çekildikten sonra gebeliği oluşan var mı acaba sanırım hsg gebe kalma ihtimalini yükseltiyormuş çektirip faydasını gören var mı???
Evet canım ben 2. Ayına hamile kaldım ama tabi şuan oğlum 3 yaşında gene hamile kalamiyorum Perşembe günü gene hsg cekilicek

Bu arada bana doktor hsgden sonra 2 gün ilişki yasak dedi sonrasında devam deneyin atlamayın bu ayı dedi bakalım deniyoruz bu ay bebiş gelecek mi inşallah olur hayırlısıyla ve ovülasyon testini kullanma stres yaparsın prolaktin yükselir bu sefer bununla uğraşırız dedi doktorum

Nasil hamile kaldınız özel bir şey uyguladınız mı? ben de Hsg çektirdim fakat 2. Adeti oldum üstüne hala hamile değilim 😔
Bu soruyu her gördüğümde muhakkak yorum yapmaya çalışıyorum çünkü bende oldu çok şükür. Hsg sonrası bi kaç ay ihtimal yüksek deniyor. Ben çekildiğim ay hamile kaldım çok şükür ki

Nasil hamile kaldınız özel bir şey uyguladınız mı? ben de Hsg çektirdim fakat 2. Adeti oldum üstüne hala hamile değilim 😔
Hsg çekildiğim günü de değerlendirip iki günde bir ilişkiye dikkat etmeye çalıştık ama 3-4 günde bir olduğu da oldu açıkçası aşılama yaptırmaya odaklandığımız için eşimin de test vermesi için onun randevusunu bekliyorduk o aydan asla umudum yoktu. Adet olucam sanıp ped bile almıştım. İnşaallah en kısa zamanda müjdeli haberi alırsınız

Hsg çekildiğim günü de değerlendirip iki günde bir ilişkiye dikkat etmeye çalıştık ama 3-4 günde bir olduğu da oldu açıkçası aşılama yaptırmaya odaklandığımız için eşimin de test vermesi için onun randevusunu bekliyorduk o aydan asla umudum yoktu. Adet olucam sanıp ped bile almıştım. İnşaallah en kısa zamanda müjdeli haberi alırsınız
İnşallah.. Allah sağlıkla kucağınıza aldirsin sizin de tüm hamile arkadaşların da inşallah.. Genelde hiç o ay beklemeyince hamile kalanlar çoğunlukta sanki

X