HPV Yüksek Riskli Tip Pozitif

Yok ben aşı olmadım.ameliyatla rahim ağzından 1cm alındı benm çünkü cin1-2vardı.Sonra zamanla vücut attı tamamen(bağışıklık çok önemli)
Bağışıklık güçlü heralde çünkü sigara alkol kullanmıyorum vitamin alıyorum balık yeşillik ağırlıklı besleniyorum ama neden atilmiyor

Bağışıklık güçlü heralde çünkü sigara alkol kullanmıyorum vitamin alıyorum balık yeşillik ağırlıklı besleniyorum ama neden atilmiyor
Okuduğum kadarıyla siz eşinizle bebek istediğiniz için korunmuyorsunuz ve bu sebeple de pinpon etkisiyle virüsü almaya devam ediyorsunuz, sebebi budur

Okuduğum kadarıyla siz eşinizle bebek istediğiniz için korunmuyorsunuz ve bu sebeple de pinpon etkisiyle virüsü almaya devam ediyorsunuz, sebebi budur
Ama benim anus bolgemdede hpv var ordan bi ilişki yok ordan da atılmadı bende onu çözemedim bu virusu

Oraya sıçramış, temas etmiş olabilir. Cinsel perhiz ya da en azından korunma olmadan negatif olmak zor, olsanız bile eşinizden yine geçebilir.
Prezervatif de hpv ye karşı koruma sağlamıyor dedi doktor ne yapacağız o zaman

Oraya sıçramış, temas etmiş olabilir. Cinsel perhiz ya da en azından korunma olmadan negatif olmak zor, olsanız bile eşinizden yine geçebilir.
Bi doktor var internette ateş karateke anal bolgeyede biyopsi yapiyor ama çok pahalı yani devlette o bölgeye bakmıyorlar maalesef ne olursa olsun misali

Ben sigara kullanıyrm.Ama kişiye göre değişir kimi 5-6 ayda kimi 2-3yılda kimiside atamaz.Ama çok kısa bir zaman da kurtulmayı düşünerek stres yapmayın.Ben direk unutup kafamdan cıkarmıstım.Doktorun test istediği zaman negatife döndüğünü öğrendm.

Ben sigara kullanıyrm.Ama kişiye göre değişir kimi 5-6 ayda kimi 2-3yılda kimiside atamaz.Ama çok kısa bir zaman da kurtulmayı düşünerek stres yapmayın.Ben direk unutup kafamdan cıkarmıstım.Doktorun test istediği zaman negatife döndüğünü öğrendm.
Aşı.attirir mi hızlandırır mu öyle söylemlerde var aşı şart heralde

Sizin bağışıklık güçlüdür o zaman çok sık hasta oluyir musunuz

Hayır çok sık hasta olmuyorum.(influenza) virüs dışında Pek hasta olmam şükür:)Beslenmeye dikkat eden biriyim.Birde bağışıklık birazda genetik
Bende çok olmam virüs dışında bagisiklik iyi aslında benim de ama korunmak lazım ki kurtulmak için bende öyle yapayım çocuk ta olmuyor çünkü

X