Hpv pozitif olanlar yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba benim öyle geldi 16 pozitif çıkmıştı bugün patoloji sonucum negatif geldi çok mutluyum ama virüs var tabi vücutta
Merhaba, benim anlamadığım şey virüs genelde 1-2 senede vücuttan atılıyormuş bazen de ömür boyu kalıyor deniyor.. Cin aşamalarına ulaşmış bünyelerde mi acaba kalıcı ??

Merhaba, benim anlamadığım şey virüs genelde 1-2 senede vücuttan atılıyormuş bazen de ömür boyu kalıyor deniyor.. Cin aşamalarına ulaşmış bünyelerde mi acaba kalıcı ??
Benim cin2 ve hsil çıktı yarın konizasyon ameliyatım var cuma günü de ilk doz aşımı vuruldum. Allahın izniyle ameliyattan sonra bişey kalmiyo dedi doktor aşıyla da bağışıklığı kazanıyosun. Anladigim kadariyla buyutulecek bişey yok. 1 yada 2 ay iyileşme sürecinden sonra da hamile kalabilirsin dedi

Geçmiş
Benim cin2 ve hsil çıktı yarın konizasyon ameliyatım var cuma günü de ilk doz aşımı vuruldum. Allahın izniyle ameliyattan sonra bişey kalmiyo dedi doktor aşıyla da bağışıklığı kazanıyosun. Anladigim kadariyla buyutulecek bişey yok. 1 yada 2 ay iyileşme sürecinden sonra da hamile kalabilirsin dedi
Konizasyon işleminiz nasıl geçti? Gelmiş geçmiş olsun, sağlığınıza kavuşun en yakın zamanda 🙏 inşallah

Ben İzmir de yaşıyorum. Doktor Neslihan Gürbüz de Hpv 16-31-56 tedavisi oldum. Süreç 6 Ay kadar sürdü. Kolposkopim de CIN1 çıkmıştı. Doktor Hanım önce Dondurma Tedavisi yaptı. Ardından Ayda 1 defa Ozon ve Glutatyon Tedavisi verdi. Ayrıca tüm kan tetkiklerime bakıp bir takım ilaçlar kullandım. Şu an çok şükür Negatifim bende çocuk istiyordum. Artık gebe kalmak için uygunum. Gebeliğimi de Neslihan Hanım da takip ettireceğim.
Çok çok geçmiş olsun, gözünüz aydın🙏

Benim de kasım ayında ilk hpv testimi Neslihan Hanım yapmıştı ve tesadüfen sayesinde erken teşhis oldu sağolsun, bende hiç siğil falan da olmadı, sinsice ilerlemişti.

Ben biraz araştırdığımda ve onkoloji jinekoloji prof. dr’ a sorduğumda ozon ve glutatyon serumlarının hpv de etkili çok olmadığını, öğrendim o sebeple serumları hiç yaptırmadım açıkçası, vitamin ve ek gıda takviyeleri ile devam ediyorum şuan için, bir de prebiyotik tablet kullanıyorum, sizin kullandığınız diğer ilaçlar nelerdir acaba?

Çok çok geçmiş olsun, gözünüz aydın🙏

Benim de kasım ayında ilk hpv testimi Neslihan Hanım yapmıştı ve tesadüfen sayesinde erken teşhis oldu sağolsun, bende hiç siğil falan da olmadı, sinsice ilerlemişti.

Ben biraz araştırdığımda ve onkoloji jinekoloji prof. dr’ a sorduğumda ozon ve glutatyon serumlarının hpv de etkili çok olmadığını, öğrendim o sebeple serumları hiç yaptırmadım açıkçası, vitamin ve ek gıda takviyeleri ile devam ediyorum şuan için, bir de prebiyotik tablet kullanıyorum, sizin kullandığınız diğer ilaçlar nelerdir acaba?
ben doktor hanımın tedavisinden hiç dişarıya cıkmadım harfı harfıne uyguladım . Yeni cıkardıgı hapyvir ilacınıda satın aldım . Eşimle birlikte kullandık içinde EGCG Glutatyon ve AHCC var . Sizde inceleyebilirsiniz. 6aylık süreyle kullandık hem bağışıklık sistemi güçlendirdi hemde 6 ay boyunca grip olmadım virüsü tamamen attım. İlacı herkese tavsiye ediyorum evdeki 9 yaşındaki çocuğuma dahi içirdim içinde c vitamini var.

merhaba teşekkür ederim benim 16 18 harici diğerleri diye geçen bi grup var o pozitifti ben leep ten sonra bağışıklık güçlendirici vitamin kullandım ve deflagyn jel kullandım 3 aylık bi kürdü 6 ay sonra kontrole gittiğimde hpv ve smear sonucum tertemiz çıktı dr bile şaşırdı kullandığın takviyeler iyi gelmiş dedi. çok geçmiş olsun sana tavsiyem; leep derse dr kesinlikle yaptır, sigara kullanıyosan bırak ve bağışıklığını güçlü tut vücut onu bi şeklide atıyo o zaman
merhaba şuan ne durumdasınız pozitifleşmedi değil mi sonradan

Ben İzmir de yaşıyorum. Doktor Neslihan Gürbüz de Hpv 16-31-56 tedavisi oldum. Süreç 6 Ay kadar sürdü. Kolposkopim de CIN1 çıkmıştı. Doktor Hanım önce Dondurma Tedavisi yaptı. Ardından Ayda 1 defa Ozon ve Glutatyon Tedavisi verdi. Ayrıca tüm kan tetkiklerime bakıp bir takım ilaçlar kullandım. Şu an çok şükür Negatifim bende çocuk istiyordum. Artık gebe kalmak için uygunum. Gebeliğimi de Neslihan Hanım da takip ettireceğim.
merhaba öncelikle çok geçmiş olsun size de bi kaç sorum olacaktı ne kadar sürede geçti ve daha detaylı anlatır mısınız bende de 16 var Ozon ve Glutatyon Tedavisi dediğiniz nedir ve kanda nelere bakıldı neler kullandınız ve ne kadar sürede geçti

X