HPV 16_ KORKUYORUM

Kriyoterapi dondurma işlemi oluyor sanırım , ben de cin1'im deflagyn kullanıyorum. Kriyo yaptıranlar için hpvliyiz.com'u ziyaret edebilirsiniz orada deneyimleyenler çok.
Merhaba bende cın1 doktor ilaç falan önermedi 6 ayda bir smear ver dedi aşıda olmadım
Merhaba. 33 yaşındayım kolposkopi biyopsi CIN 1 geldi. Dr um kriyoterapi yapalım dedi. Diğer dr bekleyelim dedi. Deneyimleyen vsr mıdır

Merhaba. 33 yaşındayım kolposkopi biyopsi CIN 1 geldi. Dr um kriyoterapi yapalım dedi. Diğer dr bekleyelim dedi. Deneyimleyen vsr mıdır
Bende cın 1 çıktı doktor 6 ayda bir smear ver dedi hiç bişey önermedi

Şöyle bir şey duymuştum, dondurma işlemi olmasının dezavantajları varmış yeni bir oluşum gözden kaçabiliyormuş sanırım rahim ağzında. Lütfen iyi araştırın bende de cin 1 var doktor bekleyelim dedi deflagyn verdi. Bununla cin1 gerileten çokça var zaten siz de illaki denk gelmişsinizdir.

Bu dezavantajı doktora sorduğumda biz de biliyoruz bu ihtimalleri ama her cin 1 hastasına yapıyoruz diye yanıt verdi. Hiç birşey yapmadan beklemektense bş yapmak daha iyidir mantığına büründüm. Dr deflagn de önermedi. Diğer doktor hiçbir şey yapma dedi. Ama 6 ay sonra ilerleme ihtimalini de düşünmeden edemiyorum. Ne zor bir durummuş (

Sigara kullanıp yoğun strese maruz kalırsanız anca ilerler, ya da cinselliği korunmadan devam ettirirseniz ilerler. Bizimkiler inşallah gerileyen taraf olur. Siz bence 1-2 doktor görüşü daha alın kriyo konusunda.

Sigara kullanıp yoğun strese maruz kalırsanız anca ilerler, ya da cinselliği korunmadan devam ettirirseniz ilerler. Bizimkiler inşallah gerileyen taraf olur. Siz bence 1-2 doktor görüşü daha alın kriyo konusunda.
Stres yönetiminde biraz zorlanıyorum. Danışacağım tekrar. Çok teşekkür ederim birileriyle konuşmak iyi geliyor çok sağolun inşallah atlatacağız

Değilizdir inşallah. Korkmayın iyi olacak. Siz de yaş avantajı da var 40 ina kadar kurtulursunuz. Çıkmayacak kanser ...ama ben beklemekten psikolojim bozuldu

Yara vardır dondurmak iyi gelebilir.... doktorunuza güveniyorsanız işinde iyi ise guvenin lütfen... Adana da yaşayan var mı

Değilizdir inşallah. Korkmayın iyi olacak. Siz de yaş avantajı da var 40 ina kadar kurtulursunuz. Çıkmayacak kanser ...ama ben beklemekten psikolojim bozuldu
İnşallah siz de iyi haberler alırsınız ben yarın serviks muayenesine gidiyorum. En kötüsü de cocuk yapmaya çalışırken bunun çıkması. Hayırlısı olsun hakkımızda

Benim smear çıktı, şu an bir sorun yok, temiz. Ama tabii hâlâ hpv pozitifim. Takipte olacağım.

Bu arada bu sonucu beklerken ruh hastası oldum, doktora gittim ilaç verdi ..antidepresan; yanlışlıkla 2 adet almışım, sabahlıyorum bakalım yarın da bir yoğunum ki sormayın....

Çok teşekkür ederim,
Çok şükür... allahim korusun sizi inşallah hpv de bir an evvel geçer.... Ben halen bekliyorum ve kendimi kötü hissediyorum artık sabrım kalmadı
Amiiin çok teşekkür ediyorum inşallah rabbim sizi de korusun, sonuçlarınız hiçbir tehlike arz etmeyecek , sizden ricam dua edin Allah'a sığının ki bence inançlı birisiniz. Olumlama yapın, sonuçlarım güzel gelecek, bana bir şey olmayacak deyin bunu sürekli inanarak kendinize tekrar edin. Vücudunuzun tüm hücrelerine olumlu sinyal gitsin. Anksiyete hpvnin en sevdiği şey. Onu beslemeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…