HPV 16_ KORKUYORUM

Çok teşekkür ederim,
Amiiin çok teşekkür ediyorum inşallah rabbim sizi de korusun, sonuçlarınız hiçbir tehlike arz etmeyecek , sizden ricam dua edin Allah'a sığının ki bence inançlı birisiniz. Olumlama yapın, sonuçlarım güzel gelecek, bana bir şey olmayacak deyin bunu sürekli inanarak kendinize tekrar edin. Vücudunuzun tüm hücrelerine olumlu sinyal gitsin. Anksiyete hpvnin en sevdiği şey. Onu beslemeyin.
Elimden geleni yaparım , evet inanıyorum... anksiyete için de antidepresana başladım.. var olun... ama halen sonuç yok 1 ay oldu

Merhaba, sevinçli bir haber daha vereyim .... kanser değilim... sırada bu virüsü nasıl atacaz... benim sonuçta sadece doku izlenmesi, koilositik epitelyal degisiklik yaziyor
Gözünüz aydın, çok sevindim maşallah. 😍 🧿 Pozitif düşünelim öyle olsun demiştim.🫶🏻
bağışıklığınıza dikkat ederek tabii ki de 😊

Amin, evet 4 aydır kullanıyorum. 3 gr şeklinde. Aç karnına kahvaltıdan 1 saat önce 6sını birden içiyorum. Kan değerlerime baktırdım tiroid hastalıkları olanlara önerilmiyor bilginiz olsun
Marka almamın sakıncası var mı. ? Her sabah aç karnına 6 tane alacağım değil mi ? Troid sorunum yok .. kac ay alınması gerekiyor

X